Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Rheko in Rheden

140 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 18:35WK20154TOP 1 - Rheko 1Het Punt in VroomshoopA. Egginkhistorieroute
za 15/12 17:20WK24656TOP 2 - Rheko 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 15/12 15:20WK24652Rheko 3 - Zwaluwen 2De Hangmat in RhedenG. Bilderbeekhistorieroute
za 15/12 12:20BK47115Zetten 2 - Rheko 4De Mammoet in Zettenhistorieroute
za 15/12 14:10WK29006Rheko A1 - De Meeuwen A2De Hangmat in RhedenMike Schrotenhistorieroute
za 15/12 13:00BK44982Rheko A3 - Zetten A3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/12 12:00BK40552Rheko B1 - DVO / Accountor B3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/12 10:05BK39102Oost-Arnhem C1 - Rheko C1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 15/12 11:00BK39938Rheko C2 - DVO / Accountor C3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/12 13:00BK36304KVZ D3 - Rheko D1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 15/12 10:00BK33086Rheko E2 - EKCA / CIBOD E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 15/12 10:00BK28426Rheko F1 - EKCA / CIBOD F2De Hangmat in Rhedenhistorieroute

Korfbal Deals
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
za 22/12 19:00BK43687SKF A4 - Rheko A3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/12 14:30BK42865Wageningen B3 - Rheko B1Het Binnenveld in WageningenJory Hooijerhistorieroute
za 22/12 09:00BK26927Duko F1 - Rheko F1Triominos in Duivenhistorieroute
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
za 5/1 16:20BK43702DVO / Accountor A5 - Rheko A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 5/1 17:30BK44987Wageningen A5 - Rheko A3Het Binnenveld in WageningenJeroen Spanjaardhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 19:55WK21116Udiros 1 - Rheko 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 12/1 21:10WK24672Udiros 2 - Rheko 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 12/1 12:45WK24416Zwart Wit 2 - Rheko 3De Reiger in Deldenhistorieroute
za 12/1 11:45BK45269Diderna / Visser Sloopwerken 2 - Rheko 4Theothorne in Dierenhistorieroute
za 12/1 17:50WK28872Rheko A1 - Reehorst '45 A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 12/1 11:40BK44320EKCA / CIBOD A1 - Rheko A2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 12/1 14:40BK44980Rheko A3 - Wesstar A2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 12/1 15:50BK41166Rheko B1 - SKF B3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 12/1 16:50BK38796Rheko C1 - KVZ C2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 12/1 13:40BK39382Rheko C2 - Wageningen C2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 12/1 10:05BK36364Oost-Arnhem D3 - Rheko D1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 12/1 12:35BK32078Rheko E1 - Wesstar E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 12/1 12:35BK27915Rheko F1 - KVZ F2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 17:35WK21769Rheko 1 - DTG 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 19/1 16:20WK25040Rheko 2 - DTG 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 19/1 12:35WK24109Rheko 3 - EKCA / CIBOD 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 19/1 13:50BK47317Rheko 4 - SEV 4De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 19/1 12:20WK28465Antilopen / Lancyr Deelen A2 - Rheko A1Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 19/1 15:05BK43258Rheko A2 - Noviomagum A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 19/1 14:40BK42952Arena A1 - Rheko A3‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 19/1 09:00BK38857Duko C1 - Rheko C1Triominos in Duivenhistorieroute
za 19/1 10:00BK37651Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2 - Rheko C2Hoenderdaal in Driebergenhistorieroute
za 19/1 12:10BK28952KVZ E2 - Rheko E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 19/1 12:00BK28959Rivalen E1 - Rheko E2Beumerskamp in Doesburghistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 19:20WK20251Rood-Wit 1 - Rheko 1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 26/1 18:00WK24294Rood-Wit 2 - Rheko 2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 26/1 17:30WK24316DOS-WK 3 - Rheko 3Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 26/1 18:00BK47164Tiel '72 6 - Rheko 4Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 26/1 16:45WK28683Rheko A1 - DVO / Accountor A3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 15:40BK43422Tiel '72 A2 - Rheko A2Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 26/1 13:35BK42044Rheko B1 - Reehorst '45 B1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 14:40BK38748Rheko C1 - Zwaluwen C1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 15:40BK38553Rheko C2 - MIA C2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 11:15BK35397Devinco D3 - Rheko D1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 26/1 12:35BK30566Rheko E1 - Devinco E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 12:35BK30587Rheko E2 - Devinco E2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 12:35BK27165Rheko F1 - DVO / Accountor F3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 17:15WK21767Rheko 1 - HHV 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 2/2 15:55WK25128Rheko 2 - HHV 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 2/2 14:40WK24130Rheko 3 - Blauw Zwart 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 2/2 13:05WK28918Oost-Arnhem A2 - Rheko A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 2/2 11:10BK44531De Hazenkamp A1 - Rheko A3Horstacker in Nijmegenhistorieroute
za 2/2 13:35BK42085Rheko B1 - Kesteren B1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 2/2 11:15BK39515Reehorst '45 C1 - Rheko C2‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 2/2 12:30BK37617Rheko D1 - SEV D1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 2/2 09:05BK32351Oost-Arnhem E1 - Rheko E1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 2/2 16:20BK32366KVZ E3 - Rheko E2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 2/2 10:15BK28068Devinco F1 - Rheko F1De Scheg in Deventerhistorieroute

Team TV
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 20:50WK21322Elburg 1 - Rheko 1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 9/2 19:35WK23957Elburg 2 - Rheko 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 9/2 15:45WK24759Apeldoorn 3 - Rheko 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 9/2 18:05BK45153Rheko 4 - Reehorst '45 4De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 16:50BK43256Rheko A2 - Zetten A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 15:35BK44981Rheko A3 - Wageningen A5De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 14:45BK40641SIOS '61 B1 - Rheko B1De Dumpel in Velphistorieroute
za 9/2 14:35BK38197Rheko C1 - Oost-Arnhem C1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 13:35BK37801Rheko C2 - Kesteren C1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 12:30BK34548Apeldoorn D3 - Rheko D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 9/2 12:35BK29200Rheko E1 - Zwaluwen E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 12:35BK29221Rheko E2 - Apeldoorn E2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 12:35BK26469Rheko F1 - Duko F1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 17:05WK24467Rheko 3 - NKC '51 3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 15:50WK28801Rheko A1 - KVZ A2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 11:00BK44116Duko A1 - Rheko A2Triominos in Duivenhistorieroute
za 16/2 14:35BK44978Rheko A3 - SKF A4De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 13:35BK42792Rheko B1 - Wageningen B3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 11:05BK38659KVZ C2 - Rheko C1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 16/2 11:30BK37388Olympia '22 D2 - Rheko D1‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 16/2 12:35BK31498Rheko E1 - Reehorst '45 E2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 12:35BK31520Rheko E2 - Regio '72 E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 12:35BK27638Rheko F1 - Apeldoorn F1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 15:45BK45960DVO / Accountor 10 - Rheko 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 23/2 18:00BK42608SKF B3 - Rheko B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 23/2 10:00BK39491Zwaluwen C1 - Rheko C1Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
za 23/2 12:35BK39650DVO / Accountor C3 - Rheko C2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 20:05WK21335Emmeloord 1 - Rheko 1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 2/3 18:30WK25064ASVD | PV Systems 3 - Rheko 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 2/3 14:00BK41017DVO / Accountor B3 - Rheko B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 2/3 13:15BK39053Devinco C1 - Rheko C1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 2/3 12:30BK38723Wageningen C2 - Rheko C2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 2/3 10:00BK27318KVZ F2 - Rheko F1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:45WK21765Rheko 1 - TOP 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 14:25WK24957Rheko 2 - TOP 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 11:45WK24952Zwaluwen 2 - Rheko 3Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
za 9/3 13:10BK46853Rheko 4 - Zetten 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 15:50WK28940De Meeuwen A2 - Rheko A1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 9/3 12:00BK43257Rheko A2 - Duko A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 08:45BK44993Zetten A3 - Rheko A3De Mammoet in Zettenhistorieroute
za 9/3 11:00BK37146Rheko D1 - KVZ D3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 13:15BK32541EKCA / CIBOD E1 - Rheko E2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 9/3 13:15BK28139EKCA / CIBOD F2 - Rheko F1Elderveld in Arnhemhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 17:45WK21768Rheko 1 - Udiros 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 16:30WK24373Rheko 2 - Udiros 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 15:15WK24355Rheko 3 - Zwart Wit 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 19:00BK45516SEV 4 - Rheko 4De Pol in Zelhemhistorieroute
za 16/3 13:00WK28719Reehorst '45 A1 - Rheko A1Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 14:00BK43254Rheko A2 - Tiel '72 A2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 12:00BK44807Wesstar A2 - Rheko A3De Pals in Westervoorthistorieroute
za 16/3 13:00BK35671Rheko D1 - Oost-Arnhem D3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 15:25BK30884Wesstar E1 - Rheko E1De Pals in Westervoorthistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 19:50WK21220DTG 1 - Rheko 1De Trime in Balkhistorieroute
za 23/3 18:30WK24831DTG 2 - Rheko 2De Trime in Balkhistorieroute
za 23/3 12:20WK24811EKCA / CIBOD 2 - Rheko 3Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 23/3 14:10WK28825Rheko A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 23/3 12:05BK44236Noviomagum A1 - Rheko A2De Triangel in Lenthistorieroute
za 23/3 10:00BK44977Rheko A3 - Arena A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 23/3 13:10BK37833Rheko C1 - Duko C1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 23/3 12:10BK39163Rheko C2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 23/3 11:10BK31688Rheko E1 - KVZ E2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 23/3 11:10BK31713Rheko E2 - Rivalen E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 19:00WK21766Rheko 1 - Rood-Wit 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 17:45WK24014Rheko 2 - Rood-Wit 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 16:30WK24873Rheko 3 - DOS-WK 3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 15:15BK46996Rheko 4 - Tiel '72 6De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 17:45WK28987DVO / Accountor A3 - Rheko A1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 30/3 14:00BK43259Rheko A2 - EKCA / CIBOD A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 13:20BK41684Reehorst '45 B1 - Rheko B1‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 30/3 18:00BK37888DKOD C1 - Rheko C1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 10:00BK39837MIA C2 - Rheko C2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 30/3 13:00BK34760Rheko D1 - Devinco D3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 11:15BK32884Devinco E1 - Rheko E1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 30/3 10:15BK32905Devinco E2 - Rheko E2De Scheg in Deventerhistorieroute
za 30/3 10:30BK28349DVO / Accountor F3 - Rheko F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute