Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Groen Zwart in Borne

46 wedstrijden geselecteerd

week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
di 17/12 20:15BK37934Groen Zwart MW1 - NKC '51 MW2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 21/12 13:00BK19189Olympia '22 B1 - Groen Zwart B1‘t Timpke in Borculohistorieroute

Antilopen Banner
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 13:00BK26728Juventa D2 - Groen Zwart D1De Beek in Hardenberghistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
wo 8/1 20:30BK38324Achilles MW1 - Groen Zwart MW1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 11/1 11:40BK14842Groen Zwart 1 - DOS-WK 3‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 11/1 10:40BK26000Groen Zwart D1 - Amicitia D2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 11/1 09:45BK36069Groen Zwart E1 - Blauw Zwart E1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 12:45BK15986Groen Zwart 1 - Avereest 1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 18/1 11:40BK20516Groen Zwart B1 - Devinco B2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 18/1 10:40BK24711Groen Zwart D1 - DOS-WK D1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 18/1 09:45BK36070Groen Zwart E1 - HKC E1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
do 23/1 19:45BK38567Vakgericht MW1 - Groen Zwart MW1Universiteit Twente in Enschedehistorieroute
za 25/1 14:10BK20949EKC Nääs B2 - Groen Zwart B1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 25/1 09:00BK36071EKC Nääs E2 - Groen Zwart E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 14:45BK15025Blauw Zwart 4 - Groen Zwart 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 09:00BK24908Amicitia D2 - Groen Zwart D1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 1/2 11:00BK37185Juventa E2 - Groen Zwart E1De Beek in Hardenberghistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
di 4/2 20:15BK38459Groen Zwart MW1 - NKC '51 MW1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/2 12:40BK14393Groen Zwart 1 - Zwart Wit 4‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/2 11:40BK19794Groen Zwart B1 - Olympia '22 B1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/2 10:40BK25062Groen Zwart D1 - HKC D2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/2 09:45BK36073Groen Zwart E1 - NKC '51 E3‘t Wooldrik in Bornehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
di 11/2 20:15BK38093Groen Zwart MW1 - Ons Clubje MW1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 15/2 10:15BK19708Rigtersbleek / Cottus B2 - Groen Zwart B1Deppenbroek in Enschedehistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 14:15BK16445Avereest 1 - Groen Zwart 1Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
wo 26/2 21:00BK37853Ons Clubje MW1 - Groen Zwart MW1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 29/2 15:25BK15163Achilles 4 - Groen Zwart 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 29/2 14:20BK19842Zwart Wit B2 - Groen Zwart B1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 29/2 12:10BK25121KIOS '45 D1 - Groen Zwart D1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 21:00BK38639NKC '51 MW2 - Groen Zwart MW1Kruidenwijk in Nijverdalhistorieroute
za 7/3 11:40BK15846Groen Zwart 1 - Blauw Zwart 4‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 7/3 10:40BK21094Groen Zwart B1 - Amicitia B2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 7/3 13:00BK24186HKC D2 - Groen Zwart D1OSG in Hengelohistorieroute
za 7/3 09:45BK36074Groen Zwart E1 - Zwart Wit E2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/3 20:15BK38693Groen Zwart MW1 - Zwart Wit MW1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 14/3 15:10BK15273DOS-WK 3 - Groen Zwart 1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 14/3 11:00BK25206DOS-WK D1 - Groen Zwart D1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 14/3 10:30BK36075Blauw Zwart E1 - Groen Zwart E1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
do 19/3 20:30BK38301Zwart Wit MW1 - Groen Zwart MW1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 21/3 15:20BK20879Devinco B2 - Groen Zwart B1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 21/3 12:00BK36076HKC E1 - Groen Zwart E1OSG in Hengelohistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
di 24/3 20:15BK38198Groen Zwart MW1 - Vakgericht MW1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 28/3 12:40BK16663Groen Zwart 1 - NKC '51 5‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 28/3 11:40BK19169Groen Zwart B1 - EKC Nääs B2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 28/3 10:40BK27043Groen Zwart D1 - SDO D1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 28/3 09:45BK36077Groen Zwart E1 - EKC Nääs E2‘t Wooldrik in Bornehistorieroute