Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Groen Zwart in Borne

24 wedstrijden geselecteerd

week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
za 8/9 13:00BK11148Groen Zwart 1 - DOS-WK 4Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/9 11:30BK14539Groen Zwart B1 - AKC B1Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/9 10:30BK15797Groen Zwart C1 - TOP C1Wooldrik in Bornehistorieroute
za 8/9 09:30BK17250Groen Zwart D1 - Zwart Wit D1Wooldrik in Bornehistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
za 15/9 13:30BK11509Achilles 3 - Groen Zwart 1Ossekoppelerhoek in Almelohistorieroute
za 15/9 12:15BK14829NKC '51 B2 - Groen Zwart B1Gagelman in Nijverdalhistorieroute
za 15/9 12:45BK16156Ons Clubje C1 - Groen Zwart C1Veld Ons Clubje in Enschedehistorieroute
za 15/9 10:30BK17532Devinco D3 - Groen Zwart D1Rielerenk in Deventerhistorieroute
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
za 22/9 13:00BK11656Groen Zwart 1 - Blauw Zwart 4Wooldrik in Bornehistorieroute
za 22/9 11:30BK14947Groen Zwart B1 - UNI B1Wooldrik in Bornehistorieroute
za 22/9 10:30BK16269Groen Zwart C1 - Centrum C1Wooldrik in Bornehistorieroute
za 22/9 09:30BK17762Groen Zwart D1 - EKC Nääs D1Wooldrik in Bornehistorieroute
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
za 29/9 12:30BK11884Blauw Zwart 4 - Groen Zwart 1't Lageveld in Wierdenhistorieroute
za 29/9 11:30BK15077UNI B1 - Groen Zwart B1De Polderhoek in Kloosterhaarhistorieroute
za 29/9 10:10BK16513Centrum C1 - Groen Zwart C1Veld Centrum in De Krimhistorieroute
za 29/9 10:30BK17947EKC Nääs D1 - Groen Zwart D1G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute

Antilopen Banner
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
za 6/10 12:30BK12133DOS-WK 4 - Groen Zwart 1Wesselerbrink-noord in Enschedehistorieroute
za 6/10 11:00BK15366AKC B1 - Groen Zwart B1Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 6/10 09:45BK16730TOP C1 - Groen Zwart C1De Bosrand in Vroomshoophistorieroute
za 6/10 10:30BK18266Zwart Wit D1 - Groen Zwart D1De Mors in Deldenhistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
za 13/10 13:00BK12545Groen Zwart 1 - Achilles 3Wooldrik in Bornehistorieroute
za 13/10 11:30BK15661Groen Zwart B1 - NKC '51 B2Wooldrik in Bornehistorieroute
za 13/10 10:30BK17095Groen Zwart C1 - Ons Clubje C1Wooldrik in Bornehistorieroute
za 13/10 09:30BK18658Groen Zwart D1 - Devinco D3Wooldrik in Bornehistorieroute