Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Hellas '63 in Nunspeet

137 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 15:45WK20443Hellas '63 1 - Viking 1De Brake in NunspeetR. den Boerhistorieroute
za 15/12 14:25WK26330Hellas '63 2 - Westergo 2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 15/12 15:10BK47120DOS Kampen / Veltman 5 - Hellas '63 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 15/12 13:10BK44538Hellas '63 A1 - De Meeuwen A3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 15/12 12:05BK42499Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Hellas '63 B1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenHenno Gerritsenhistorieroute
za 15/12 12:00BK42467DOS Kampen / Veltman B4 - Hellas '63 B3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 15/12 12:05BK39250Hellas '63 C1 - Exakwa C4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 15/12 14:00BK50473Unitas / Perspectief C4 - Hellas '63 C2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 15/12 12:45BK36322Wolderwijd D1 - Hellas '63 D1De Horst in ZeewoldeYvonne Meetsma-Roozeboomhistorieroute
za 15/12 11:00BK35592Hellas '63 D2 - MIA D3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 15/12 10:00BK34236Noveas D2 - Hellas '63 D3De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 15/12 13:00BK31865Oranje Zwart E2 - Hellas '63 E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 15/12 09:00BK27846Unitas / Perspectief F1 - Hellas '63 F1De Sypel in Harderwijkhistorieroute

Team TV
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
za 22/12 14:00BK40661Exakwa B3 - Hellas '63 B3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 22/12 12:00BK50495Emmeloord C2 - Hellas '63 C2Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
za 5/1 13:00BK41164Sparta B1 - Hellas '63 B1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 18:20WK20448Hellas '63 1 - Exakwa 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 17:05WK26570Hellas '63 2 - Lintjo 2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 18:30BK45790Exakwa 5 - Hellas '63 3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 12/1 15:55BK44536Hellas '63 A1 - MIA A2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 14:55BK41203Hellas '63 B2 - DOS Kampen / Veltman B3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 16:10BK41170ASVD | PV Systems B2 - Hellas '63 B3‘t Dok in DrontenLieke Beckermanhistorieroute
za 12/1 14:00BK38455Rood-Wit C2 - Hellas '63 C1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 12/1 13:45BK50474Hellas '63 C2 - Oranje Zwart C2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 12:00BK36373Exakwa D2 - Hellas '63 D1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 12/1 12:00BK35759MIA D3 - Hellas '63 D2De Bokkeduinen in AmersfoortNick Grobhistorieroute
za 12/1 12:45BK34166Hellas '63 D3 - KIOS D2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 12:45BK31026Hellas '63 E1 - Exakwa E3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 12/1 12:45BK27382Hellas '63 F1 - Spirit F1De Brake in Nunspeethistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 17:10WK19864VIKO 1 - Hellas '63 1Helsdingen in Vianenhistorieroute
za 19/1 20:40WK26460Lemmer 2 - Hellas '63 2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 19/1 16:45BK46201Hellas '63 3 - Oranje Zwart 6De Brake in Nunspeethistorieroute
za 19/1 15:00BK44833Rood-Wit A2 - Hellas '63 A1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 19/1 15:45BK41547Hellas '63 B1 - ODIK B1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 19/1 12:00BK42754Exakwa B2 - Hellas '63 B2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 19/1 14:45BK41524Hellas '63 B3 - Exakwa B3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 19/1 14:15BK50480Oranje Zwart C2 - Hellas '63 C2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 19/1 13:45BK37379Hellas '63 D1 - DOS Kampen / Veltman D2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 19/1 12:45BK34968Hellas '63 D2 - De Meeuwen D5De Brake in Nunspeethistorieroute
za 19/1 10:00BK34172Samen Een D1 - Hellas '63 D3De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 19/1 09:00BK31087Elburg E3 - Hellas '63 E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 19/1 10:30BK27449Sparta F1 - Hellas '63 F1Windesheim in Zwollehistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 16:00WK20449Hellas '63 1 - Fiducia 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 26/1 16:50BK47159Rood-Wit 4 - Hellas '63 3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 26/1 14:45BK44534Hellas '63 A1 - DOS Kampen / Veltman A2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 26/1 13:45BK42532Hellas '63 B2 - Oranje Zwart B1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 26/1 12:00BK42511Sparta B3 - Hellas '63 B3Windesheim in Zwollehistorieroute
za 26/1 14:00BK39441ASVD | PV Systems C2 - Hellas '63 C1‘t Dok in DrontenStefan Blokzijlhistorieroute
za 26/1 16:10BK50476Exakwa C5 - Hellas '63 C2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 26/1 14:45BK35408Oranje Zwart D1 - Hellas '63 D1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 26/1 12:30BK35492Unitas / Perspectief D4 - Hellas '63 D2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 26/1 12:45BK34119Hellas '63 D3 - KIA / Vefo D1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 26/1 12:45BK30472Hellas '63 E1 - Sparta E4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 26/1 09:00BK27699De Meeuwen F2 - Hellas '63 F1Meeuwen-hal in PuttenYara van Donkersgoedhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 18:15WK20446Hellas '63 1 - ZKC '31 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 2/2 16:55WK26939Hellas '63 2 - Oranje Zwart 3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 2/2 14:00BK45509MIA 8 - Hellas '63 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 2/2 15:45BK44537Hellas '63 A1 - Spirit A2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 2/2 16:00BK40927Unitas / Perspectief B2 - Hellas '63 B1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 2/2 14:45BK42128Hellas '63 B2 - Wit-Blauw / Green Organics B1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 2/2 11:00BK40440Wit-Blauw / Green Organics C2 - Hellas '63 C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 2/2 12:00BK50475ASVD | PV Systems C3 - Hellas '63 C2‘t Dok in DrontenJoline Oosterhoffhistorieroute
za 2/2 13:45BK37616Hellas '63 D1 - Unitas / Perspectief D3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 2/2 12:45BK35029Hellas '63 D2 - Exakwa D4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 2/2 11:00BK34271SCO D3 - Hellas '63 D3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/2 09:00BK28028Sparta F2 - Hellas '63 F1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 14:50WK19919VZOD 1 - Hellas '63 1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 9/2 15:45WK28045Sparta 4 - Hellas '63 2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 9/2 17:45BK45175Hellas '63 3 - Sparta 6De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 16:45BK40597Hellas '63 B1 - DOS Kampen / Veltman B2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 16:15BK40977Dindoa B2 - Hellas '63 B2Dindoa-hal in ErmeloSebastiaan Barendregthistorieroute
za 9/2 15:45BK40568Hellas '63 B3 - Wit-Blauw / Green Organics B2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 14:45BK39564Hellas '63 C1 - Sparta C2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 13:45BK50501Hellas '63 C2 - Emmeloord C2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 12:00BK34588ASVD | PV Systems D2 - Hellas '63 D1‘t Dok in DrontenLieke Beckermanhistorieroute
za 9/2 12:45BK34070Hellas '63 D3 - Koru D1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 12:45BK29926Hellas '63 E1 - Wit-Blauw / Green Organics E3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/2 12:45BK26819Hellas '63 F1 - De Meeuwen F2De Brake in Nunspeethistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 15:45WK20447Hellas '63 1 - DWS 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/2 14:25WK27215Hellas '63 2 - Joure 2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/2 13:10BK44535Hellas '63 A1 - Exakwa A2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/2 14:00BK41563Rood-Wit B2 - Hellas '63 B2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 16/2 12:00BK41314Rood-Wit B3 - Hellas '63 B3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 16/2 12:05BK38583Hellas '63 C1 - Elburg C3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/2 11:00BK36302Hellas '63 D2 - Sparta D3De Brake in Nunspeethistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 13:00BK41349Sparta B2 - Hellas '63 B1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 2/3 10:00BK50478DOS Kampen / Veltman C3 - Hellas '63 C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 2/3 09:00BK31472DOS Kampen / Veltman E3 - Hellas '63 E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 2/3 09:00BK27635DOS Kampen / Veltman F1 - Hellas '63 F1De Reeve in Kampenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 18:50WK19857Viking 1 - Hellas '63 1Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
za 9/3 20:40WK26510Westergo 2 - Hellas '63 2De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 9/3 15:15BK46881Hellas '63 3 - DOS Kampen / Veltman 5De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 14:40BK43588De Meeuwen A3 - Hellas '63 A1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 9/3 14:10BK42228Hellas '63 B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 13:05BK42196Hellas '63 B3 - DOS Kampen / Veltman B4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 12:00BK38941Exakwa C4 - Hellas '63 C1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 9/3 12:00BK50479Hellas '63 C2 - Unitas / Perspectief C4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 11:00BK37145Hellas '63 D1 - Wolderwijd D1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 10:00BK37115Sparta D3 - Hellas '63 D2Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 9/3 10:00BK34192Hellas '63 D3 - Noveas D2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 10:00BK31293Hellas '63 E1 - Oranje Zwart E2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 9/3 10:00BK27512Hellas '63 F1 - Unitas / Perspectief F1De Brake in Nunspeethistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 18:15WK21347Exakwa 1 - Hellas '63 1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 16/3 19:20WK27147Lintjo 2 - Hellas '63 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 16/3 15:45BK47297Hellas '63 3 - Exakwa 5De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/3 15:30BK43342MIA A2 - Hellas '63 A1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 16/3 14:40BK42626Hellas '63 B1 - Sparta B1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/3 10:00BK42828DOS Kampen / Veltman B3 - Hellas '63 B2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 16/3 13:35BK42594Hellas '63 B3 - ASVD | PV Systems B2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/3 12:30BK40322Hellas '63 C1 - Rood-Wit C2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/3 11:30BK35670Hellas '63 D1 - Exakwa D2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/3 10:30BK36889Hellas '63 D2 - Unitas / Perspectief D4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 16/3 13:45BK34146KIOS D2 - Hellas '63 D3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 16/3 09:00BK30774Exakwa E3 - Hellas '63 E1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 16/3 10:00BK27270Spirit F1 - Hellas '63 F1‘t Trefpunt in Voorthuizenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 15:45WK20444Hellas '63 1 - VIKO 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 14:25WK27010Hellas '63 2 - Lemmer 2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 17:00BK45236Oranje Zwart 6 - Hellas '63 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/3 13:10BK44539Hellas '63 A1 - Rood-Wit A2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 12:00BK40691ODIK B1 - Hellas '63 B1Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 23/3 12:05BK42308Hellas '63 B2 - Exakwa B2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 11:00BK50481Hellas '63 C2 - ASVD | PV Systems C3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 11:00BK36781DOS Kampen / Veltman D2 - Hellas '63 D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 10:00BK36722De Meeuwen D5 - Hellas '63 D2Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 23/3 10:00BK34015Hellas '63 D3 - Samen Een D1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 10:00BK29290Hellas '63 E1 - Elburg E3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 10:00BK26498Hellas '63 F1 - Sparta F1De Brake in Nunspeethistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 17:25WK21783Fiducia 1 - Hellas '63 1Europahal in Vleutenhistorieroute
za 30/3 14:15BK47020Hellas '63 3 - Rood-Wit 4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/3 14:10BK43090DOS Kampen / Veltman A2 - Hellas '63 A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 15:00BK42364Oranje Zwart B1 - Hellas '63 B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/3 13:10BK42330Hellas '63 B3 - Sparta B3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/3 12:05BK38993Hellas '63 C1 - ASVD | PV Systems C2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/3 11:00BK34759Hellas '63 D1 - Oranje Zwart D1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/3 10:00BK35869Hellas '63 D2 - Spirit D4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/3 11:30BK34022KIA / Vefo D1 - Hellas '63 D3De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 30/3 09:45BK29355Sparta E4 - Hellas '63 E1Windesheim in Zwollehistorieroute