Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TFS in Drachtstercompagnie

62 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
do 17/1 21:00BK48693TFS MW1 - Altijd Kwiek MW2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 19/1 16:25WK19990WWC 1 - TFS 1De Greidhoeke in OosterendAF. vd Meerhistorieroute
za 19/1 20:30WK26301TFS / De Pein 3 - VZK / Donkerbroek 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 19/1 14:15BK38108CSL C2 - TFS C1It Gryn in Stienshistorieroute
za 19/1 10:00BK28964TFS E1 - Rodenburg E1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 20/1 15:10WK23895TFS 2 - Rodenburg 2Dûnoard in HoutigehageL. vd Veenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
do 24/1 20:00BK48916Flamingo's MW1 - TFS MW1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 26/1 19:10WK20108TFS 1 - Dio 1Dûnoard in HoutigehageS. Liefferinghistorieroute
za 26/1 17:30WK26924Emmeloord 2 - TFS / De Pein 3Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 26/1 09:00BK34259It Fean / Boelenslaan D3 - TFS D1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 26/1 12:30BK50652De Granaet E3 - TFS E1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
zo 27/1 13:30WK24687Kinea 2 - TFS 2Blauw-Wit hal in HeerenveenB.B. Oostrahistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
do 31/1 21:00BK49572TFS MW1 - Drachten / van der Wiel MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/2 20:20WK20107TFS 1 - Thrianta 1Dûnoard in HoutigehageG. Hofstrahistorieroute
za 2/2 15:00WK27265DWA / Argo 3 - TFS / De Pein 3Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 2/2 10:40BK43062Stadskanaal '74 A1 - TFS A1De Veenhorst in Musselkanaalhistorieroute
za 2/2 11:45BK39490TFS C1 - MN en W C1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/2 13:00BK34422DTG D2 - TFS D1De Trime in Balkhistorieroute
za 2/2 13:00BK33947Flamingo's E2 - TFS E1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
do 7/2 21:00BK48831LDODK / Rinsma Fashion MW1 - TFS MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 9/2 20:15WK19910VZK / Donkerbroek 1 - TFS 1De Bongerd in HaulerwijkG. Oppersmahistorieroute
za 9/2 20:00WK26966TFS / De Pein 3 - WWC 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 9/2 18:50BK44076TFS A1 - SDO A1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 9/2 10:00BK34289TFS D1 - Wordt Kwiek D3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 9/2 10:00BK32476TFS E1 - Dow E1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 10/2 15:10WK24750TFS 2 - SIOS 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
do 14/2 21:00BK49586TFS MW1 - AVO MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
wo 27/2 20:00BK49144Joure MW1 - TFS MW1Doniahal in Sint Nicolaasgahistorieroute
za 2/3 19:30WK20109TFS 1 - NQL 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/3 18:20WK26633TFS / De Pein 3 - It Fean / Boelenslaan 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/3 17:10BK44075TFS A1 - DWA / Argo A1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/3 14:00BK34242TFS D1 - MN en W D1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/3 10:00BK30693TFS E1 - De Pein E1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 3/3 15:10WK24319TFS 2 - AVO 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 17:30WK21999Stadskanaal '74 1 - TFS 1De Veenhorst in Musselkanaalhistorieroute
za 9/3 15:15WK26764Thrianta 2 - TFS / De Pein 3Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 9/3 11:00BK44709De Pein A1 - TFS A1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 9/3 15:00BK38258Flamingo's C2 - TFS C1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 9/3 12:00BK34196MN en W D1 - TFS D1It Gryn in Stienshistorieroute
za 9/3 11:10BK31266Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5 - TFS E1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 10/3 12:00WK24476OKO / Bies 3 - TFS 2De Veste in Opendehistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
do 14/3 21:00BK48864TFS MW1 - Flamingo's MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 16/3 18:30WK21774It Fean / Boelenslaan 1 - TFS 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 16/3 17:30WK28035TFS / De Pein 3 - Drachten / van der Wiel 5Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 16/3 11:00BK40076De Pein C1 - TFS C1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 16/3 10:00BK34410TFS D1 - Odis D1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 16/3 10:00BK33786TFS E1 - Boelenslaan E2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 17/3 11:00WK25074TFS 2 - Wez Handich / Dow 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
vr 22/3 19:30BK49169Altijd Kwiek MW2 - TFS MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 23/3 18:40WK20106TFS 1 - WWC 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 23/3 19:00WK26832VZK / Donkerbroek 2 - TFS / De Pein 3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 11:35BK44918AVO A4 - TFS A1Kloosterveste in AssenRick Zingerhistorieroute
za 23/3 15:20BK39695TFS C1 - CSL C2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 23/3 10:00BK31720Rodenburg E1 - TFS E1Topsporthal in Leekhistorieroute
zo 24/3 13:15WK24583Rodenburg 2 - TFS 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
do 28/3 21:00BK49216TFS MW1 - LDODK / Rinsma Fashion MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 30/3 20:15WK20794Dio 1 - TFS 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 19:10WK26766TFS / De Pein 3 - Emmeloord 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 15:40BK44871OKO / Bies A2 - TFS A1De Veste in Opendehistorieroute
za 30/3 13:15BK39004Drachten / van der Wiel C3 - TFS C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 10:00BK50659TFS E1 - De Granaet E3Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 31/3 11:50WK24500TFS 2 - Kinea 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute