Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TFS in Drachtstercompagnie

41 wedstrijden geselecteerd

week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
vr 26/4 20:00WK12316ZKC '19 3 - TFS 2Woltingeslag in ZuidwoldeT.D. Hansmahistorieroute
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
di 7/5 20:00WK19263TFS 2 - Dow / Wez Handich 4't Trefpunt in Drachtster CompagnieF. Weeninghistorieroute
di 7/5 20:00BK62420Vlug & Vaardig MW1 - TFS MW1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 10/5 19:00BK57251TFS C1 - Flamingo's C2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 10/5 18:45BK55074TFS E1 - Boelenslaan E2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 11/5 15:30WK18961TFS 1 - Dio 1't Trefpunt in Drachtster CompagnieS. Woudstrahistorieroute
za 11/5 14:10WK11620TFS / De Pein 3 - Joure 2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 11/5 11:30BK59749Wez Warber en Fluch / Leeuwarden A2 - TFS A1Sportcomplex in Hempenshistorieroute
za 11/5 11:00BK55173OKO / Bies D2 - TFS D1De Olde Wierden in Opendehistorieroute
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
wo 15/5 20:00BK62520Drachten / van der Wiel MW1 - TFS MW1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
vr 17/5 19:00BK57581TFS C1 - Zunobri C1't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 17/5 18:30BK63555TFS E1 - Zunobri E1't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 18/5 14:00WK13488Westergo 2 - TFS / De Pein 3Sportcomplex in BolswardRichard de Jonghistorieroute
za 18/5 12:30BK59923Quick '21 A2 - TFS A1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 18/5 10:00BK55207Drachten / van der Wiel D3 - TFS D1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
zo 19/5 14:30WK17947Roreko 1 - TFS 1De Kronkel in De WijkK. Flinkerthistorieroute
zo 19/5 13:00WK12047OKO / Bies 3 - TFS 2De Olde Wierden in OpendePSR. Ravehistorieroute
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
wo 22/5 19:30BK62581TFS MW1 - Drachten / van der Wiel MW1't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 24/5 19:00BK60148TFS A1 - Quick '21 A2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 24/5 18:45BK55240TFS D1 - Drachten / van der Wiel D3't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 25/5 15:00WK11968TFS / De Pein 3 - Invicta / Frigro 3't Trefpunt in Drachtster CompagnieA. Wiersmahistorieroute
za 25/5 10:00BK57800Zunobri C1 - TFS C1Sportcomplex in Zuidhornhistorieroute
za 25/5 13:30BK55099Quick '21 E1 - TFS E1De Kamp in Oudegahistorieroute
zo 26/5 14:30WK17684TFS 1 - WSS 1't Trefpunt in Drachtster CompagnieJ. Veenstrahistorieroute
zo 26/5 13:10WK11560TFS 2 - WSS 2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
vr 31/5 19:00BK57911TFS C1 - Drachten / van der Wiel C3't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 31/5 18:45BK55116TFS E1 - Oerterp / VKC E2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 1/6 15:00WK19279TFS 2 - Juventa 2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 1/6 14:00WK12870It Fean / Boelenslaan 2 - TFS / De Pein 3De Ketting in Surhuisterveenhistorieroute
za 1/6 14:00BK60344MN en W A1 - TFS A1Sportcomplex in Hijumhistorieroute
za 1/6 10:00BK55291Olympia D1 - TFS D1Sportcomplex in Twijzelhistorieroute
zo 2/6 14:30WK18383TFS 1 - SDO 1't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
wo 5/6 19:45BK62700MN en W MW1 - TFS MW1Sportcomplex in Hijumhistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
wo 12/6 19:30BK62741TFS MW1 - Vlug & Vaardig MW1't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 14/6 19:00BK60484TFS A1 - Wez Warber en Fluch / Leeuwarden A2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 14/6 18:45BK55300TFS D1 - OKO / Bies D2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 15/6 15:00WK10930TFS / De Pein 3 - DTL 2't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
za 15/6 13:00BK58073Flamingo's C2 - TFS C1De Swadde in Buitenposthistorieroute
za 15/6 10:00BK55133Flamingo's E3 - TFS E1De Swadde in Buitenposthistorieroute
zo 16/6 14:30WK19045Vitesse 1 - TFS 1Op Dreef in Beilenhistorieroute
zo 16/6 11:30WK19254HKC 3 - TFS 2't Wilbert in Hengelohistorieroute