Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Roreko in De Wijk

72 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
zo 26/1 14:10WK12241Olympia 1 - Roreko 1De Houtmoune in BuitenpostS. Pelgrömhistorieroute
zo 26/1 11:10BK14024Lintjo 3 - Roreko 2MFA in Oldeberkoophistorieroute

Antilopen Banner
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
do 30/1 21:00BK38319AVO MW2 - Roreko MW1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/2 18:00BK18129ZKC '19 A2 - Roreko A1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 1/2 14:10BK25865EKC 2000 D1 - Roreko D1Emmerhout in Emmenhistorieroute
za 1/2 11:00BK26681DOS '46 D1 - Roreko D2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 1/2 12:30BK30548TOP E3 - Roreko E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 15:00BK32727ZKC '19 F2 - Roreko F1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
zo 2/2 15:25WK11732Club Brothers 1 - Roreko 1Selwerd in GroningenJan Veldhuishistorieroute
zo 2/2 10:20BK13771Wez Handich / Dow 6 - Roreko 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 20:30BK38453Roreko MW1 - SDO MW1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 18:30BK18461Roreko A1 - HHV A2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 17:30BK20249Roreko B1 - Leonidas B1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 16:30BK20607Roreko B2 - Elko B1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 15:30BK36097Roreko C1 - ZKC '19 C2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 14:30BK26341Roreko D1 - Elko D1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 13:30BK26328Roreko D2 - ZKC '19 D1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 12:30BK37197Roreko E1 - Juventa E3De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 8/2 12:30BK34316Roreko F1 - Thrianta F1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 9/2 14:30WK12048Roreko 1 - Mélynas / Domatrac 1De Slenken in De WijkM. van den Hofhistorieroute
zo 9/2 13:05BK13920Roreko 2 - Wez Warber en Fluch 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
wo 12/2 20:30BK38088Roreko MW1 - Nic. MW1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 12:00BK22795Samen Een C1 - Roreko C1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:00BK17645Roreko A1 - KIOS A2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 29/2 14:00BK19830Roreko B1 - DOS '46 B3De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 29/2 13:00BK19809Roreko B2 - Thrianta B1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 29/2 12:00BK22171Roreko C1 - Noveas C1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 29/2 11:00BK25112Roreko D1 - Ritola D1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 29/2 10:00BK25099Roreko D2 - Koru D1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 29/2 09:00BK33632Roreko F1 - Centrum F1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 1/3 14:30WK11260Roreko 1 - Koru 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 1/3 13:00BK13553Roreko 2 - Wordt Kwiek 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 17:20WK12426It Fean / Boelenslaan 1 - Roreko 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 7/3 15:50BK18884VZK / Donkerbroek A1 - Roreko A1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 7/3 14:30BK21068KIOS B2 - Roreko B2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 7/3 12:25BK23723Forward / De Hoeve C1 - Roreko C1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 11:00BK26971AVO D2 - Roreko D1Kloosterveste in Assenhistorieroute
za 7/3 11:25BK26987Forward / De Hoeve D1 - Roreko D2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 10:00BK32302Avereest E1 - Roreko E1Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
za 7/3 11:00BK35181Juventa F2 - Roreko F1De Beek in Hardenberghistorieroute
zo 8/3 12:00BK14106VZK / Donkerbroek 3 - Roreko 2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
wo 11/3 20:30BK38688Roreko MW1 - Vitesse MW1De Slenken in De Wijkhistorieroute
vr 13/3 18:00BK21058Noveas B1 - Roreko B1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 14/3 15:30BK18675Meko '74 A1 - Roreko A1Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 14/3 12:00BK21176Roreko B1 - KIA / Vefo B1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 14/3 11:00BK20346Roreko B2 - De Hoeve / Forward B1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 14/3 16:10BK23494SIOS C2 - Roreko C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 14/3 10:00BK27148Roreko D1 - SIOS D2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 14/3 11:00BK24021ZKC '19 D1 - Roreko D2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 14/3 09:00BK32613Roreko E1 - KIA / Vefo E2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 14/3 09:00BK35347Roreko F1 - KIA / Vefo F1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 15/3 14:30WK12562Roreko 1 - Vitesse 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 15/3 13:00BK14167Roreko 2 - Kinea 3De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
do 19/3 19:30BK38187Ritola MW1 - Roreko MW1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 21/3 20:00WK11453VZK / Donkerbroek 1 - Roreko 1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 21/3 12:00BK17831Noveas A1 - Roreko A1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 21/3 16:00BK20024Leonidas B1 - Roreko B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 21/3 10:00BK22403Lintjo C2 - Roreko C1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 21/3 09:00BK25397SCO D2 - Roreko D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 21/3 13:05BK25416KIOS D1 - Roreko D2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 21/3 09:00BK29900Amicitia E3 - Roreko E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 21/3 10:00BK33865SDO F1 - Roreko F1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
zo 22/3 12:00BK13651Rodenburg 3 - Roreko 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 20:30BK38193Roreko MW1 - Moedig Voorwaarts MW2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 28/3 13:00BK17892Roreko A1 - Meko '74 A1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 28/3 12:00BK20039Roreko B2 - HHV B1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 28/3 11:00BK22464Roreko C1 - SIOS C2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 28/3 10:00BK25457Roreko D2 - DOS '46 D1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 28/3 09:00BK29978Roreko E1 - NKC '51 E4De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 28/3 09:00BK36868Roreko F1 - Blauw Zwart F2De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 29/3 14:30WK11485Roreko 1 - Olympia 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 29/3 13:00BK13664Roreko 2 - Lintjo 3De Slenken in De Wijkhistorieroute