Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DWS in Kootwijkerbroek

48 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
do 27/2 20:30BK38097DWS MW1 - Sparta MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 29/2 15:30BK20201Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3 - DWS B2Hoenderdaal in DriebergenJan Rodenburghistorieroute
za 29/2 15:20BK22677SKF C5 - DWS C2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 21:15BK38645De Meeuwen MW2 - DWS MW1Meeuwen-hal in PuttenJasper Luitjeshistorieroute
za 7/3 15:45WK12473DWS 1 - Kesteren 1Veluwehal in BarneveldJelmer Baljeuhistorieroute
za 7/3 14:30WK16346DWS 2 - Kesteren 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 13:20WK16327DWS 3 - MIA 6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 12:10BK16647DWS 4 - DVO / Accountor 11Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 11:00BK18881DWS A1 - De Eemvogels A1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 10:00BK21060DWS B2 - Synergo B3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 10:00BK23747DWS C2 - Sparta C4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 10:00BK36466DWS D1 - Hemur Enge D2‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 7/3 11:00BK29498DWS E1 - Unitas / Perspectief E8‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 7/3 09:00BK33658DWS F1 - Huizen F2‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 14:40WK11308Rheko 1 - DWS 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 13:20WK14181Rheko 2 - DWS 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 18:45WK14153Synergo 5 - DWS 3Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 14/3 14:00BK15271Reeuwijk 4 - DWS 4De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 14/3 16:50BK18035Nova A2 - DWS A1HF Witte Centrum in De BiltDaan Paauwhistorieroute
za 14/3 16:20BK19907ODIK B2 - DWS B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 09:30BK36463KCD D1 - DWS D1Steinheim in Doornhistorieroute
za 14/3 09:00BK32598De Meeuwen E4 - DWS E1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 14/3 09:00BK32553ODIK E4 - DWS E2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 09:00BK35343ODIK F1 - DWS F1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 20:00BK37861Sparta MW1 - DWS MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 21/3 15:50WK12282Reehorst '45 1 - DWS 1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 15:20WK15986Fiducia 2 - DWS 2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 21/3 20:50WK15960SKF 5 - DWS 3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 16:50BK16449Nova 3 - DWS 4HF Witte Centrum in De BiltWesley Metzhistorieroute
za 21/3 14:00BK20901Exakwa B2 - DWS B1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 21/3 13:00BK21470Unitas / Perspectief C3 - DWS C1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 21/3 10:00BK22627MIA C3 - DWS C2De Bokkeduinen in AmersfoortLineke Meijerink - van der Leehistorieroute
za 21/3 12:00BK36469Het Bosch D2 - DWS D1Het Bosch in Lexmondhistorieroute
za 21/3 11:00BK32011DWS E2 - Woudenberg E5‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 21/3 10:00BK35039DWS F1 - De Meeuwen F3‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 19:00BK38202DWS MW1 - Hellas '63 MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 14:45WK10608DWS 1 - Keizer Karel 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 13:30WK12921DWS 2 - Tiel '72 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 12:15WK12902DWS 3 - Sparta 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 11:00BK14378DWS 4 - Fiducia 6Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 16:10BK17918De Meeuwen A4 - DWS A1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 28/3 10:00BK19179DWS B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/3 13:10BK20079Fortissimo B3 - DWS B2De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 28/3 12:00BK22510Antilopen / Lancyr Deelen C2 - DWS C1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenLilian van der Meerhistorieroute
za 28/3 10:00BK36470DWS D1 - Soesterkwartier D1‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 28/3 10:00BK27864Dindoa E4 - DWS E1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 28/3 09:00BK27848Revival E1 - DWS E2Veluwehal in BarneveldJulian Lebrunhistorieroute
za 28/3 09:00BK32781Revival F1 - DWS F1Veluwehal in BarneveldM. de Withistorieroute