Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DKV Victoria in Diemen

54 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
di 25/9 19:15BK16403DKV Victoria C1 - EKVA C1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 14:30BK11924EKVA 7 - DKV Victoria 5Fanny Blankers-Koenpark in Almerehistorieroute
za 29/9 10:15BK13958DKV Victoria / Triaz A1 - SDO / BlijWerkt A2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 14:15BK15179Swift B1 - DKV Victoria B1Wertheimpark in Amsterdamhistorieroute
za 29/9 12:00BK16637EKVA C1 - DKV Victoria C1Fanny Blankers-Koenpark in Almerehistorieroute
za 29/9 13:15BK16545Swift C1 - DKV Victoria C2Wertheimpark in Amsterdamhistorieroute
za 29/9 09:15BK16524DKV Victoria C3 - Triaz C1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 10:30BK17973ZKC '31 D3 - DKV Victoria D1Jagersveld in Zaandamhistorieroute
za 29/9 13:00BK20283DKV Victoria E1 - Aurora E1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 11:00BK20120DKV Victoria E3 - EKVA E1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 12:00BK20150DKV Victoria E2 - KVA E2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 09:00BK22131DKV Victoria F1 - Stormvogels F1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 29/9 10:00BK25461DKV Victoria F2 - Fiducia F1De Diemen in Diemenhistorieroute
zo 30/9 14:30WK18671OKV 1 - DKV Victoria 1Twiskepolder in OostzaanJH. Straathofhistorieroute
zo 30/9 13:00WK13409OKV 2 - DKV Victoria 2Twiskepolder in Oostzaanhistorieroute
zo 30/9 13:00BK12020DKV Victoria 3 - Stormvogels 2De Diemen in Diemenhistorieroute
zo 30/9 11:30BK12006DKV Victoria 4 - BEP 5De Diemen in Diemenhistorieroute
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
za 6/10 14:00BK12124DKV Victoria 5 - Badhoevedorp 4De Diemen in Diemenhistorieroute
za 6/10 11:00BK14186Thor A2 - DKV Victoria / Triaz A1Bijleveld in Harmelenhistorieroute
za 6/10 12:45BK15369DKV Victoria B1 - Sporting West B2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 6/10 11:30BK16757DKV Victoria C1 - Rohda C1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 6/10 10:30BK16651DKV Victoria C2 - Madjoe C2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 6/10 09:30BK16760DKV Victoria C3 - EKVA C2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 6/10 11:00BK18251Rapid D2 - DKV Victoria D1Korfbalcentrum Kleverlaan in Haarlemhistorieroute
za 6/10 10:30BK20818EKVA E2 - DKV Victoria E1Fanny Blankers-Koenpark in Almerehistorieroute
za 6/10 10:30BK20837KVA E1 - DKV Victoria E3Startbaan in Amstelveenhistorieroute
za 6/10 11:00BK20733Sporting West E1 - DKV Victoria E2Westerpark in AmsterdamRuud Heckmanhistorieroute
za 6/10 09:00BK22323DKV Victoria F1 - Groen Geel F2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 6/10 10:00BK25462DKV Victoria F2 - Tweemaal Zes F3De Diemen in Diemenhistorieroute
zo 7/10 14:30WK17524DKV Victoria 1 - Aurora 1De Diemen in DiemenMyka Willemsehistorieroute
zo 7/10 13:00WK11275DKV Victoria 2 - BEP 4De Diemen in Diemenhistorieroute
zo 7/10 10:00BK12274DKV Victoria 3 - Sporting West 5De Diemen in Diemenhistorieroute
zo 7/10 11:30BK12260DKV Victoria 4 - KZ / Thermo4U 10De Diemen in Diemenhistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
za 13/10 12:00BK12397Oranje Nassau 3 - DKV Victoria 5Het Loopveld in Amstelveenhistorieroute
za 13/10 10:30BK14302DKV Victoria / Triaz A1 - ESDO A2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 13/10 12:30BK15539Blauw-Wit B2 - DKV Victoria B1Blauw-Wit veld in Amsterdamhistorieroute
za 13/10 11:30BK16987Blauw-Wit C1 - DKV Victoria C1Blauw-Wit veld in Amsterdamhistorieroute
za 13/10 14:00BK16901AW.DTV C1 - DKV Victoria C2De Drieburg in Amsterdamhistorieroute
za 13/10 10:10BK17014Badhoevedorp C1 - DKV Victoria C3Sporting Badhoevedorp in Badhoevedorphistorieroute
za 13/10 09:30BK18680DKV Victoria D1 - Swift D2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 13/10 10:00BK21063DKV Victoria E1 - Haarlem E1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 13/10 09:00BK20900DKV Victoria E3 - AW.DTV E1De Diemen in Diemenhistorieroute
za 13/10 11:00BK20930DKV Victoria E2 - Blauw-Wit E2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 13/10 10:00BK22505OKV F1 - DKV Victoria F1Twiskepolder in Oostzaanhistorieroute
zo 14/10 14:30WK18849Zaandam Zuid 1 - DKV Victoria 1Poelenburg in ZaandamS. Eversenhistorieroute
zo 14/10 13:00WK13735Groen Geel 4 - DKV Victoria 2Trickelsoord in Wormerhistorieroute
zo 14/10 11:15BK12505Triaz 4 - DKV Victoria 3Van Heenvlietlaan in Amstelveenhistorieroute
zo 14/10 13:00BK12539Purmer 2 - DKV Victoria 4Purmer-Noord in Purmerendhistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
za 20/10 15:30WK18831DKV Victoria 1 - Helios 1De Diemen in DiemenHCH. Monincxhistorieroute
za 20/10 17:00WK13693DKV Victoria 2 - Helios 2De Diemen in Diemenhistorieroute
za 20/10 10:30BK25463Koveni F1 - DKV Victoria F2Zandveld in Nieuwegeinhistorieroute

Team TV
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
za 27/10 15:30WK13205DKV Victoria 2 - Rohda 3De Diemen in Diemenhistorieroute
za 27/10 09:00BK25460VIKO F1 - DKV Victoria F2Blankenstein in VianenAmber den Hartoghistorieroute
zo 28/10 14:30WK18561DKV Victoria 1 - Stormvogels 1De Diemen in Diemenhistorieroute