Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DOS Kampen / Veltman in Kampen

34 wedstrijden geselecteerd

week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 16:15WK21912HKC 1 - DOS Kampen / Veltman 1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 23/3 14:50WK22919HKC 2 - DOS Kampen / Veltman 2Het Dok in Hardinxveld-GiessendamJAA. Hirschfeldhistorieroute
za 23/3 19:50WK24823Antilopen / Lancyr Deelen 4 - DOS Kampen / Veltman 3Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 23/3 16:10BK46453DOS Kampen / Veltman 4 - De Meeuwen 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 17:30WK30976KIOS A1 - DOS Kampen / Veltman A1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 23/3 15:00BK44944DOS Kampen / Veltman A3 - Wit-Blauw / Green Organics A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 12:00BK41814Wit-Blauw / Green Organics B1 - DOS Kampen / Veltman B3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 23/3 14:00BK41786DOS Kampen / Veltman B4 - Rood-Wit B3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 10:00BK40281ODIK C1 - DOS Kampen / Veltman C1Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 23/3 11:00BK39168Wit-Blauw / Green Organics C1 - DOS Kampen / Veltman C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 23/3 13:00BK39154DOS Kampen / Veltman C3 - Unitas / Perspectief C4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 12:00BK36764DOS Kampen / Veltman D1 - Exakwa D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 11:00BK36781DOS Kampen / Veltman D2 - Hellas '63 D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 10:00BK31716DOS Kampen / Veltman E1 - Wit-Blauw / Green Organics E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 10:00BK31718DOS Kampen / Veltman E2 - Wit-Blauw / Green Organics E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 10:00BK31661DOS Kampen / Veltman E3 - Oranje Zwart E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 09:00BK27729DOS Kampen / Veltman F1 - Unitas / Perspectief F1De Reeve in Kampenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
di 26/3 21:00BK48636DOS Kampen / Veltman MW1 - ASVD | PV Systems MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 30/3 19:05WK21176DOS Kampen / Veltman 1 - DOS 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 17:45WK22650DOS Kampen / Veltman 2 - DOS 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 16:30WK24023DOS Kampen / Veltman 3 - Wageningen 6De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 20:45BK47044Dindoa 7 - DOS Kampen / Veltman 4Dindoa-hal in ErmeloDindoa 4historieroute
za 30/3 12:00BK47024MIA 8 - DOS Kampen / Veltman 5De Bokkeduinen in AmersfoortArjan Schuitemahistorieroute
za 30/3 15:20WK28532DOS Kampen / Veltman A1 - Rood-Wit A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 14:10BK43090DOS Kampen / Veltman A2 - Hellas '63 A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 12:00BK40728DOS Kampen / Veltman B2 - ODIK B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 11:00BK37886DOS Kampen / Veltman C1 - Wolderwijd C1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/3 12:00BK36827Elburg D1 - DOS Kampen / Veltman D1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 30/3 12:00BK36842ASVD | PV Systems D2 - DOS Kampen / Veltman D2‘t Dok in DrontenLejon Bruinekreefthistorieroute
za 30/3 10:00BK32910Rood-Wit E1 - DOS Kampen / Veltman E1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 30/3 13:00BK32881Oranje Zwart E1 - DOS Kampen / Veltman E2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/3 09:00BK32899Exakwa E3 - DOS Kampen / Veltman E3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 30/3 10:00BK28340Spirit F1 - DOS Kampen / Veltman F1‘t Trefpunt in Voorthuizenhistorieroute
week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
di 2/4 20:00BK48589Oranje Zwart MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute