Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DOS Kampen / Veltman in Kampen

33 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
za 24/2 12:45BK22254DOS Kampen / Veltman 4 - KIOS '45 2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 24/2 16:00BK15820De Meeuwen A3 - DOS Kampen / Veltman A2Meeuwen-hal in PuttenLars Mouwhistorieroute
za 24/2 10:00BK26882Elburg D3 - DOS Kampen / Veltman D3‘t Huiken in Elburghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
di 27/2 20:00BK38873Sparta MW2 - DOS Kampen / Veltman MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 3/3 12:45BK16101DOS Kampen / Veltman A3 - Dio A1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/3 09:30BK17753DOS Kampen / Veltman B3 - d'Ommerdieck B1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/3 10:30BK19146DOS Kampen / Veltman B4 - Emmeloord B2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/3 11:30BK24296DOS Kampen / Veltman C2 - Emmeloord C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/3 11:00BK26475De Meeuwen D3 - DOS Kampen / Veltman D1Meeuwen-hal in PuttenEzra Bijsterboschhistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
di 6/3 21:00BK39014DOS Kampen / Veltman MW2 - Oranje Zwart MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
wo 7/3 20:35BK38838Emmeloord MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1De Triangel in Marknessehistorieroute
za 10/3 20:30WK12213DOS Kampen / Veltman 1 - De Waterpoort 1De Reeve in KampenJ. Kokhistorieroute
za 10/3 19:00WK14586DOS Kampen / Veltman 2 - MIA 2De Reeve in KampenE. Boshistorieroute
za 10/3 17:45WK16295DOS Kampen / Veltman 3 - NKC '51 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 15:30BK22148Amicitia 4 - DOS Kampen / Veltman 4De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 10/3 16:30WK19156DOS Kampen / Veltman A1 - Wit-Blauw / Green Organics A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 12:00BK17243Exakwa A2 - DOS Kampen / Veltman A2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 10/3 13:00WK19961DOS Kampen / Veltman B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 12:00BK18963DOS Kampen / Veltman B2 - Elburg B2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 11:00BK18924DOS Kampen / Veltman B4 - Harich B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 14:00WK21122SIOS C1 - DOS Kampen / Veltman C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 12:25BK24956Harich C1 - DOS Kampen / Veltman C2De Trime in Balkhistorieroute
za 10/3 13:00BK23716DOS Kampen / Veltman C4 - Elburg C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 10/3 10:00BK28904DOS Kampen / Veltman D1 - Exakwa D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 13:00BK28711Oranje Zwart D1 - DOS Kampen / Veltman D2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 10/3 11:00BK28739Unitas / Perspectief D4 - DOS Kampen / Veltman D3De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 10/3 10:00BK35495Exakwa E2 - DOS Kampen / Veltman E1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 10/3 09:00BK34825DOS Kampen / Veltman E2 - Rood-Wit E4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 09:00BK37864DOS Kampen / Veltman E3 - Exakwa E8De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/3 09:00BK30907DOS Kampen / Veltman F1 - Oranje Zwart F1De Reeve in Kampenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
di 13/3 21:00BK38871DOS Kampen / Veltman MW1 - Roreko MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
wo 14/3 21:15BK39010De Meeuwen MW3 - DOS Kampen / Veltman MW2Meeuwen-hal in PuttenAlbert Bijsterboschhistorieroute
za 17/3 11:00BK19087d'Ommerdieck B1 - DOS Kampen / Veltman B3De Schakel in Nieuwleusenhistorieroute