Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Reeuwijk in Reeuwijk

70 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 17:25WK21708Reeuwijk 1 - EKVA 1De Meerkoet in ReeuwijkJordy Heuvelmanhistorieroute
za 19/1 18:40WK23190Reeuwijk 2 - EKVA 2De Meerkoet in ReeuwijkAndreas Schippershistorieroute
za 19/1 16:10BK45500Reeuwijk 3 - Kinderdijk 6De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 19/1 15:00WK28582Reeuwijk A1 - NIO A1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 19/1 14:00BK40873Reeuwijk B1 - De Vinken B1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 19/1 13:00BK34946Reeuwijk D1 - HKC D1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 19/1 12:00BK50129Reeuwijk F1 - Nieuwerkerk F7De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 15:30WK21833GKV 1 - Reeuwijk 1Overbosch in Den HaagA. vd Beukelhistorieroute
za 26/1 16:45WK23321GKV 2 - Reeuwijk 2Overbosch in Den HaagAd Spelthistorieroute
za 26/1 16:00WK28689KCC / SO natural A3 - Reeuwijk A1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 26/1 13:00BK41308Atlantis B1 - Reeuwijk B1De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 26/1 10:00BK35449Synergo D4 - Reeuwijk D1Loevenhoutsedijk in UtrechtJesse Swankhistorieroute
za 26/1 09:00BK50130KCR F3 - Reeuwijk F1De Fakkel in Ridderkerkhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 17:25WK21709Reeuwijk 1 - Refleks 1De Meerkoet in ReeuwijkM. vd Lindenhistorieroute
za 2/2 18:35WK23205Reeuwijk 2 - Refleks 2De Meerkoet in ReeuwijkJ. vd Leedenhistorieroute
za 2/2 19:45BK45545Reeuwijk 3 - NIO 4De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 2/2 16:10WK28594Reeuwijk A1 - Kinderdijk A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 2/2 15:00BK44742Reeuwijk A2 - Nieuwerkerk A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 2/2 14:00BK40916Reeuwijk B1 - Luno B1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 2/2 13:00BK38177Reeuwijk C1 - Meervogels / Física C2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 2/2 12:00BK50131Reeuwijk F1 - IJsselvogels F3De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
vr 8/2 20:10BK46820Merwede / Multiplaat 5 - Reeuwijk 3De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 9/2 18:40WK20938Atlantis 1 - Reeuwijk 1De Phoenix in MijdrechtP. Hagenaarshistorieroute
za 9/2 12:20WK23635Triaz 2 - Reeuwijk 2De Pijp in AmsterdamA. van Reenenhistorieroute
za 9/2 14:15WK28921Twist A1 - Reeuwijk A1Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 9/2 17:00BK43832Korbis A2 - Reeuwijk A2De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 9/2 12:30BK42188SDO / BlijWerkt B1 - Reeuwijk B1De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 9/2 15:00BK39599Korbis C2 - Reeuwijk C1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 9/2 11:00BK36610SKF D7 - Reeuwijk D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 19:40WK21706Reeuwijk 1 - Ados 1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 18:30WK23433Reeuwijk 2 - Ados 2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 17:20BK46241Reeuwijk 3 - Nieuwerkerk 8De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 16:10WK28773Reeuwijk A1 - OZC A1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 15:00BK44743Reeuwijk A2 - ESDO A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 14:00BK41562Reeuwijk B1 - ESDO B1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 13:00BK38930Reeuwijk C1 - KOAG C2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 12:00BK35846Reeuwijk D1 - Atlantis D2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/2 11:00BK50144Reeuwijk F1 - Korbis F3De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 14:00BK43862Nieuwerkerk A2 - Reeuwijk A2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselCo van Horikhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 15:00BK43676Meervogels / Física A4 - Reeuwijk A2De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 2/3 10:00BK50134Nieuwerkerk F7 - Reeuwijk F1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselMarthe Marckhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 17:30WK19906IJsselvogels 1 - Reeuwijk 1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 9/3 16:10WK23768IJsselvogels 2 - Reeuwijk 2Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 9/3 13:15WK29038KCR A2 - Reeuwijk A1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 9/3 11:30BK42583Vriendenschaar B2 - Reeuwijk B1Sporthoeve in BodegravenWerner Heikenshistorieroute
za 9/3 15:00BK40058IJsselvogels C2 - Reeuwijk C1Zuidplas in MoordrechtMarijn van der Hooghistorieroute
za 9/3 12:00BK37114Victum D3 - Reeuwijk D1Weteringhoek in HoutenEline Ansinkhistorieroute
za 9/3 09:00BK50132Nieuwerkerk F5 - Reeuwijk F1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselLaura van der Lindenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 18:35WK21705Reeuwijk 1 - KIOS 1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/3 17:25WK23357Reeuwijk 2 - KIOS 2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/3 16:15BK46006Reeuwijk 3 - PKC / SWKGroep 10De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/3 15:00BK44740Reeuwijk A2 - Gemini A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/3 14:00BK38672Reeuwijk C1 - Gemini C1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/3 13:00BK35570Reeuwijk D1 - Midlandia D1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 16/3 12:00BK50133Reeuwijk F1 - Gemini F1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 17:15WK21313EKVA 1 - Reeuwijk 1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 23/3 15:55WK23664EKVA 2 - Reeuwijk 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 23/3 15:20BK46922Kinderdijk 6 - Reeuwijk 3Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 23/3 17:25WK28954NIO A1 - Reeuwijk A1Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
za 23/3 12:15BK42265De Vinken B1 - Reeuwijk B1De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 23/3 10:15BK36733HKC D1 - Reeuwijk D1Hoograven in Utrechthistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 19:40WK21710Reeuwijk 1 - GKV 1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 18:25WK23709Reeuwijk 2 - GKV 2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 17:15BK47061Reeuwijk 3 - Albatros 6De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 16:05WK28990Reeuwijk A1 - KCC / SO natural A3De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 14:55BK44741Reeuwijk A2 - Korbis A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 13:55BK42374Reeuwijk B1 - Atlantis B1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 12:55BK39856Reeuwijk C1 - Nieuwerkerk C2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 11:55BK36867Reeuwijk D1 - Synergo D4De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 30/3 11:00BK50135Reeuwijk F1 - KCR F3De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute