Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Centrum in De Krim

67 wedstrijden geselecteerd

week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
do 19/12 20:00BK16965KIOS '45 A1 - Centrum A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 21/12 19:00BK14579Centrum 1 - Phenix '72 1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 18:20BK14849Centrum 1 - HKC 4MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 17:05BK18340Centrum A1 - Blauw Zwart A1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 15:55BK19558Centrum B1 - NKC '51 B2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 14:45BK21823Centrum C1 - KIOS '45 C1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 13:35BK24672Centrum D1 - Juventa D3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 12:30BK28766Centrum E1 - DOS-WK E1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 12:30BK36859Centrum F1 - Blauw Zwart F2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 17:05BK17347Centrum A1 - EKC 2000 A1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 18/1 15:55BK20520Centrum B1 - Blauw Zwart B1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 18/1 14:45BK23059Centrum C1 - HHV C1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 18/1 13:35BK24103Centrum D1 - EKC Nääs D1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 18/1 12:30BK31062Centrum E1 - Amicitia E2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 18/1 12:30BK34509Centrum F1 - Juventa F2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 14:10BK16546Achilles 3 - Centrum 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 25/1 16:10BK18795Juventa A3 - Centrum A1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 25/1 15:10BK20977EKC Nääs B1 - Centrum B1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 25/1 15:20BK23646Thrianta C2 - Centrum C1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 25/1 10:15BK32118NKC '51 E2 - Centrum E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 25/1 12:30BK35111KIA / Vefo F1 - Centrum F1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 16:00BK15033Blauw Zwart 3 - Centrum 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 15:00BK19698Juventa B3 - Centrum B1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 1/2 11:00BK29120Juventa E1 - Centrum E1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 1/2 13:00BK32872Thrianta F1 - Centrum F1Activum in Hoogeveenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 13:00BK22002TOP C2 - Centrum C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 11:00BK26839EKC Nääs D1 - Centrum D1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 8/2 10:00BK33493ZKC '19 F2 - Centrum F1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute

Antilopen Banner
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 13:45BK15127Centrum 1 - KIOS '45 2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 22/2 12:25BK37346Centrum A1 - HKC A1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 22/2 11:15BK22112Centrum C1 - EKC 2000 C2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 22/2 10:05BK26140Centrum D1 - Blauw Zwart D1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 22/2 09:00BK29316Centrum E1 - TOP E2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 22/2 09:00BK34354Centrum F1 - ZKC '19 F2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 14:15BK15161Phenix '72 1 - Centrum 1De Mossendam in Goorhistorieroute
za 29/2 13:45BK17610Amicitia A3 - Centrum A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 29/2 13:15BK19833Zwart Wit B1 - Centrum B1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 29/2 11:00BK25113Rigtersbleek / Cottus D1 - Centrum D1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 29/2 10:00BK29438Zwart Wit E1 - Centrum E1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 29/2 09:00BK33632Roreko F1 - Centrum F1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 20:20BK16671Centrum 1 - Amicitia 4MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 7/3 19:00BK17597Centrum A1 - KIOS '45 A1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 7/3 12:00BK21098Centrum B1 - Achilles B1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 7/3 11:00BK23790Centrum C1 - Korvesta C1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 7/3 10:00BK25027Centrum D1 - NKC '51 D3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 7/3 09:00BK38782Centrum E1 - KIOS '45 E1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 7/3 09:00BK35246Centrum F1 - SDO F1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 14:30BK15251HKC 4 - Centrum 1OSG in Hengelohistorieroute
za 14/3 14:10BK17713EKC 2000 A1 - Centrum A1Bargeres in Emmenhistorieroute
za 14/3 11:00BK19908NKC '51 B2 - Centrum B1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 14/3 12:10BK22239KIOS '45 C1 - Centrum C1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 14/3 12:00BK25196Juventa D3 - Centrum D1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 14/3 10:00BK29607DOS-WK E1 - Centrum E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 14/3 10:30BK36866Blauw Zwart F2 - Centrum F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 13:00BK18712Blauw Zwart A1 - Centrum A1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 12:00BK20881Blauw Zwart B1 - Centrum B1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 16:10BK23542HHV C1 - Centrum C1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 21/3 11:00BK26740Blauw Zwart D1 - Centrum D1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 09:00BK31980Amicitia E2 - Centrum E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 21/3 11:00BK34988Juventa F2 - Centrum F1De Beek in Hardenberghistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 14:50BK14401Centrum 1 - Achilles 3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 28/3 13:35BK17098Centrum A1 - Amicitia A3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 28/3 12:25BK19172Centrum B1 - EKC Nääs B1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 28/3 11:15BK21361Centrum C1 - Thrianta C2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 28/3 10:05BK27006Centrum D1 - Amicitia D3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 28/3 09:00BK27855Centrum E1 - NKC '51 E2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 28/3 09:00BK32802Centrum F1 - KIA / Vefo F1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute