Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Centrum in De Krim

55 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
za 28/1 13:45BK29752Centrum 1 - Amicitia 5MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 28/1 12:25BK25972Centrum B1 - HKC B1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 28/1 11:10BK23614Centrum C1 - Olympia '22 C1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 28/1 10:00BK34923Centrum E1 - EKC 2000 E2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 28/1 10:00BK35663Centrum E1 - Achilles E1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
wo 1/2 20:00BK31067d'Ommerdieck 2 - Centrum 2Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
do 2/2 21:00BK32686Centrum MW1 - KIA MW1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 4/2 15:30BK30859Juventa 6 - Centrum 2De Beek in Hardenberghistorieroute
za 4/2 15:15BK30881Blauw Zwart 3 - Centrum 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 4/2 14:00BK24693Amicitia C2 - Centrum C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 4/2 10:00BK22100Achilles D2 - Centrum D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 4/2 10:00BK14590Amicitia F1 - Centrum F1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
di 7/2 19:30BK32702ZKC '19 MW1 - Centrum MW1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 11/2 14:55BK30987Centrum 2 - d'Ommerdieck 2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 11/2 16:20BK30969Centrum 1 - Thrianta 3MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 11/2 13:40BK26874Centrum B1 - NRC '22 B2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 11/2 12:25BK24777Centrum C1 - KIOS '45 C1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 11/2 11:10BK22175Centrum D1 - KIOS '45 D1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 11/2 10:00BK34918Centrum E1 - Juventa E2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 11/2 10:00BK14685Centrum F1 - AKC F1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
do 16/2 21:00BK32671Centrum MW1 - Niek MW1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/2 14:55BK30381Centrum 2 - Oranje Zwart 6MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/2 16:20BK30090Centrum 1 - EKC 2000 2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/2 13:40BK26424Centrum B1 - Amicitia B1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/2 12:25BK24199Centrum C1 - HKC C1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/2 11:10BK21519Centrum D1 - Amicitia / AKC D4MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/2 10:00BK34926Centrum E1 - Amicitia E3MFA De Krim in De Krimhistorieroute
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
za 25/2 14:00BK34921Korvesta E1 - Centrum E1De Swanenburg in Coevordenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
za 4/3 15:30BK26382HKC B1 - Centrum B1OSG in Hengelohistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
do 9/3 21:00BK32688AVO MW1 - Centrum MW1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 11/3 18:30BK31482Elburg 3 - Centrum 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 11/3 15:30BK31477KIOS '45 2 - Centrum 1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 11/3 15:30BK27221TOP B2 - Centrum B1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 11/3 14:30BK25285TOP C1 - Centrum C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 11/3 14:00BK22779Korvesta D1 - Centrum D1De Swanenburg in Coevordenhistorieroute
za 11/3 11:00BK34927DOS-WK E2 - Centrum E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 11/3 09:00BK15191Ons Clubje F1 - Centrum F1De Brug in Glanerbrughistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
do 16/3 21:00BK32689Centrum MW1 - SDO MW1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 14:55BK30201Centrum 2 - Rood-Wit 5MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 16:20BK30366Centrum 1 - Zwart Wit 4MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 13:40BK26213Centrum B1 - KIOS '45 B1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 12:25BK24920Centrum C1 - Amicitia C2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 11:10BK21199Centrum D1 - EKC 2000 D1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 10:00BK34928Centrum E1 - Korvesta E1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 18/3 10:00BK13770Centrum F1 - Juventa F1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
do 23/3 21:00BK32691Centrum MW1 - Roreko MW1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 25/3 13:40BK30107Centrum 2 - KIOS '45 4MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 25/3 12:25BK26286Centrum B1 - Blauw Zwart B1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 25/3 11:10BK21309Centrum D1 - Juventa D2MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 25/3 10:00BK34929Centrum E1 - HKC E1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
za 25/3 10:00BK13863Centrum F1 - DOS-WK F1MFA De Krim in De Krimhistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
za 1/4 14:40BK30326Amicitia 5 - Centrum 1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 1/4 13:00BK24152Olympia '22 C1 - Centrum C1‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 1/4 11:45BK35670Achilles E1 - Centrum E1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 1/4 15:00BK34930EKC 2000 E2 - Centrum E1Bargeres in EmmenRalph van van Stratenhistorieroute