Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SGV in Culemborg

85 wedstrijden geselecteerd

week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
za 7/12 15:30WK12225SGV 1 - Koveni 1Interwey in CulemborgW. Koolhistorieroute
za 7/12 17:15BK14493Viking 3 - SGV 3Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
za 7/12 12:00BK18640SGV A1 - Gemini A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/12 13:15BK23441SGV C1 - SKF C4Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/12 11:00BK26653SGV D1 - Wageningen D3Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/12 10:00BK36467SGV D2 - DWS D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/12 12:00BK34915SGV F1 - Synergo F2Interwey in Culemborghistorieroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 15:20WK10915Arena 1 - SGV 1‘t Gastland in RhenenJan Nierkeshistorieroute
za 14/12 12:00WK13464Arena 2 - SGV 2‘t Gastland in RhenenS.B. Ritmeesterhistorieroute
za 14/12 16:50BK14741De Eemvogels 3 - SGV 3De Engh in SoestRick Masthistorieroute
za 14/12 14:00BK17261Atlantis A2 - SGV A1De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 14/12 11:00BK21751Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3 - SGV C1Hoenderdaal in DriebergenNorben Kuinhistorieroute
za 14/12 13:15BK24562Animo D1 - SGV D1De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 14/12 10:30BK27292KCD D1 - SGV D2Steinheim in Doornhistorieroute
za 14/12 11:00BK33181Fortissimo F1 - SGV F1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 13:00BK21442Het Bosch C1 - SGV C1De Linde in Meerkerkhistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 15:45WK10581SGV 1 - KCD 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 17:00WK18393SGV 2 - Fiducia 4Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 14:30BK14353SGV 3 - KCD 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 13:15BK16879SGV A1 - ESDO A3Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 12:15BK21297SGV C1 - Hemur Enge C2Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 10:00BK24086SGV D1 - DOT D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 11:00BK36402SGV D2 - Soesterkwartier D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 11/1 12:00BK32761SGV F1 - Het Bosch F2Interwey in Culemborghistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 16:40WK11945Rivalen 1 - SGV 1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 18/1 18:50WK15286Animo 3 - SGV 2De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 18/1 16:30BK16005Animo 6 - SGV 3De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 18/1 15:30BK18337Luno A2 - SGV A1De Vaart in LinschotenReinier Bakhistorieroute
za 18/1 10:00BK36462DWS D1 - SGV D2‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 18/1 10:00BK34486Antilopen / Lancyr Deelen F3 - SGV F1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenBente Costahistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 14:30WK11967SGV 1 - Olympus '58 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 25/1 15:45WK18408SGV 2 - Synergo 7Interwey in Culemborghistorieroute
za 25/1 13:15BK16029SGV 3 - Reflex 2Interwey in Culemborghistorieroute
za 25/1 12:00BK23090SGV C1 - Woudenberg C2Interwey in Culemborghistorieroute
za 25/1 10:00BK26767SGV D1 - DVO / Accountor D2Interwey in Culemborghistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 14:35WK11184Stip 1 - SGV 1De Schutskamp in Den Boschhistorieroute
za 1/2 10:30WK13884SDO / BlijWerkt 5 - SGV 2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 1/2 15:05BK17530Argus A1 - SGV A1Aetsveld in Weesphistorieroute
za 1/2 09:00BK24236Tiel '72 D2 - SGV D1Betuwehal in Tielhistorieroute
za 1/2 09:00BK33536Fiducia F2 - SGV F1Europahal in VleutenFiducia A2historieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 15:45WK12408SGV 1 - De Eemvogels 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 8/2 17:00WK16179SGV 2 - RDZ 2Interwey in Culemborghistorieroute
za 8/2 14:30BK16584SGV 3 - Viking 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 8/2 13:15BK18848SGV A1 - Fiducia A3Interwey in Culemborghistorieroute
za 8/2 12:15BK23678SGV C1 - Het Bosch C1Interwey in Culemborghistorieroute
za 8/2 10:00BK27211SGV D2 - Het Bosch D2Interwey in Culemborghistorieroute
za 8/2 11:00BK35160SGV F1 - DOS F1Interwey in Culemborghistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 14:35WK11597Koveni 1 - SGV 1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 15/2 16:00BK15619KCD 3 - SGV 3Steinheim in Doornhistorieroute
za 15/2 13:00BK17983Gemini A2 - SGV A1De Mammoet in Goudahistorieroute
za 15/2 11:10BK22624SKF C4 - SGV C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 15/2 11:10BK25605Wageningen D3 - SGV D1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/2 10:00BK34046Synergo F2 - SGV F1Loevenhoutsedijk in UtrechtJesse Swankhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 17:10BK15059MIA 11 - SGV 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 22/2 13:10BK24982SKF D3 - SGV D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 22/2 10:00BK32909DOS F1 - SGV F1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 11:00BK34094Het Bosch F2 - SGV F1Het Bosch in Lexmondhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 15:45WK12445SGV 1 - Arena 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 17:00WK16250SGV 2 - Arena 2Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 14:30BK16621SGV 3 - De Eemvogels 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 13:15BK18887SGV A1 - Atlantis A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 12:15BK23722SGV C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 10:00BK26985SGV D1 - Animo D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 11:00BK27398SGV D2 - KCD D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 12:00BK35204SGV F1 - Fortissimo F1Interwey in Culemborghistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 18:45WK11630KCD 1 - SGV 1Steinheim in Doornhistorieroute
za 14/3 16:20WK18399Fiducia 4 - SGV 2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 14/3 12:00BK18003ESDO A3 - SGV A1Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 14/3 11:00BK22638Hemur Enge C2 - SGV C1Allemanswaard in AmerongenHella van Eemhistorieroute
za 14/3 10:45BK25691DOT D1 - SGV D1Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 09:00BK27303Hemur Enge D2 - SGV D2Allemanswaard in AmerongenSofie Henzenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 15:45WK12300SGV 1 - Rivalen 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 17:00WK15979SGV 2 - Animo 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 14:30BK16448SGV 3 - Animo 6Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 13:15BK18721SGV A1 - Luno A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 12:15BK23540SGV C1 - De Eemvogels C1Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 10:00BK26931SGV D1 - Tiel '72 D2Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 09:00BK36406Soesterkwartier D1 - SGV D2Midland in Amersfoorthistorieroute
za 21/3 11:00BK35015SGV F1 - Antilopen / Lancyr Deelen F3Interwey in Culemborghistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 14:15WK11500Olympus '58 1 - SGV 1De Bongerd in Doetinchemhistorieroute
za 28/3 18:10WK18415Synergo 7 - SGV 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 28/3 13:20BK15486Reflex 2 - SGV 3Snellerpoort in Woerdenhistorieroute
za 28/3 14:15BK22502Woudenberg C2 - SGV C1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 28/3 11:15BK26160DVO / Accountor D2 - SGV D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 13:00BK27483Het Bosch D2 - SGV D2Het Bosch in Lexmondhistorieroute