Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SGV in Culemborg

47 wedstrijden geselecteerd

week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
za 4/5 11:00BK64096SGV A1 - Victum A3Terweijde in Culemborghistorieroute
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
za 11/5 15:30WK18790De Eemvogels 1 - SGV 1Veld De Eemvogels in Soesthistorieroute
za 11/5 14:00WK13583OVVO / De Kroon 5 - SGV 2Daalseweide in Maarssenhistorieroute
za 11/5 12:40BK60933Koveni 3 - SGV 3Zandveld in Nieuwegeinhistorieroute
za 11/5 13:30BK61009Reflex 2 - SGV 4Cromwijck in Woerdenhistorieroute
za 11/5 14:00BK64097Het Bosch A1 - SGV A1Het Bosch in Lexmondhistorieroute
za 11/5 12:35BK57341Midlandia C2 - SGV C1Veld Midlandia in Bunnikhistorieroute
za 11/5 09:00BK55650Victum D2 - SGV D1Weteringhoek in HoutenGideonhistorieroute
za 11/5 11:00BK53089Woudenberg E1 - SGV E1De Grift in Woudenberghistorieroute
za 11/5 11:00BK53019Animo E2 - SGV E2Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
wo 15/5 20:15WK13054SGV 2 - Victum 4Terweijde in Culemborghistorieroute
za 18/5 15:30WK17449ESDO 1 - SGV 1Sportweg in KockengenP.M. van der Meerhistorieroute
za 18/5 12:00WK11119Animo 3 - SGV 2Hoge Weide in GeldermalsenL. Abrahamshistorieroute
za 18/5 12:15BK61241Animo 5 - SGV 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 18/5 15:30BK61164Synergo 10 - SGV 4Veld Synergo in UtrechtNienke van den Berghistorieroute
za 18/5 10:00BK64108SGV A1 - Koveni A2Terweijde in Culemborghistorieroute
za 18/5 10:00BK57645Koveni C1 - SGV C1Zandveld in Nieuwegeinhistorieroute
za 18/5 10:00BK55897Tweemaal Zes D2 - SGV D1FJH van Eck sportpark in Maartensdijkhistorieroute
za 18/5 11:00BK53521ODIK E1 - SGV E1Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 18/5 11:00BK53477Woudenberg E2 - SGV E2De Grift in Woudenberghistorieroute
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25/5 15:30WK18928SGV 1 - De Corvers 1Terweijde in CulemborgR. Theunissehistorieroute
za 25/5 16:50WK13887SGV 2 - Synergo 7Terweijde in Culemborghistorieroute
za 25/5 14:00BK61520SGV 3 - Animo 5Terweijde in Culemborghistorieroute
za 25/5 18:10BK61431SGV 4 - Synergo 10Terweijde in Culemborghistorieroute
za 25/5 11:00BK64098Sparta A4 - SGV A1Luxool in Nijkerkhistorieroute
za 25/5 11:30BK57487SGV C1 - Koveni C1Terweijde in Culemborghistorieroute
za 25/5 10:30BK56181SGV D1 - Tweemaal Zes D2Terweijde in Culemborghistorieroute
za 25/5 09:30BK53926SGV E1 - ODIK E1Terweijde in Culemborghistorieroute
za 25/5 11:30BK53782SGV E2 - Woudenberg E2Terweijde in Culemborghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 15:30WK17079Gemini 1 - SGV 1Groenhovenpark in Goudahistorieroute
za 1/6 12:30WK10489PSV / lifovragen.nl 3 - SGV 2Bokt in Eindhovenhistorieroute
za 1/6 14:30BK61827Tweemaal Zes 5 - SGV 3FJH van Eck sportpark in Maartensdijkhistorieroute
za 1/6 14:00BK61911KCD 3 - SGV 4Tuilland in Doornhistorieroute
za 1/6 10:15BK64099SGV A1 - ESDO A2Terweijde in Culemborghistorieroute
za 1/6 09:30BK57879Synergo C3 - SGV C1Veld Synergo in UtrechtDennis van Schijndelhistorieroute
za 1/6 11:00BK56524Synergo D2 - SGV D1Veld Synergo in UtrechtOskar van de Vijverhistorieroute
za 1/6 10:40BK54547Dalto / Klaverblad Verzekeringen E2 - SGV E1De Woerd in DriebergenIris van Lunterenhistorieroute
za 1/6 09:00BK54564Victum E1 - SGV E2Weteringhoek in HoutenKoenhistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 15:30WK18312SGV 1 - Hebbes 1Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 12:30WK12777SGV 2 - GKV / Enomics 4Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 14:00BK62040SGV 3 - Koveni 3Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 16:50BK61951SGV 4 - Reflex 2Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 10:00BK64104Tweemaal Zes A2 - SGV A1FJH van Eck sportpark in Maartensdijkhistorieroute
za 15/6 11:30BK58257SGV C1 - Midlandia C2Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 10:30BK56681SGV D1 - Victum D2Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 09:30BK54770SGV E1 - Woudenberg E1Terweijde in Culemborghistorieroute
za 15/6 11:30BK54626SGV E2 - Animo E2Terweijde in Culemborghistorieroute