Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Rivalen in Doesburg

36 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 13:45WK11142KCD 1 - Rivalen 1Steinheim in DoornWouter de Klerkhistorieroute
za 1/2 11:50BK15053Mélynas / Domatrac 2 - Rivalen 3De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
za 1/2 15:50BK15021Reehorst '45 4 - Rivalen 2‘t Riet in EdeRia Brandsma-vd Hoevehistorieroute
za 1/2 13:00BK24943Wesstar D1 - Rivalen D1De Pals in Westervoorthistorieroute
za 1/2 10:15BK29127Regio '72 E1 - Rivalen E1De Wieken in Vaassenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 16:40WK11229Rivalen 1 - Olympus '58 1Beumerskamp in DoesburgM. Eelderinkhistorieroute
za 8/2 15:25BK15128Rivalen 3 - Devinco 5Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 8/2 14:10BK35754Rivalen 2 - SEV 3Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 8/2 13:10BK19784Rivalen B1 - Olympus '58 B1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 8/2 12:05BK25050Rivalen D1 - Olympia '22 D1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 8/2 11:05BK29338Rivalen E1 - Olympus '58 E1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 15:15WK11250Arena 1 - Rivalen 1‘t Gastland in RhenenGert Dingemanshistorieroute
za 15/2 14:25BK15160Regio '72 4 - Rivalen 3De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 15/2 10:00BK15171EKCA / CIBOD 3 - Rivalen 2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 15/2 11:30BK25082Apeldoorn D2 - Rivalen D1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 15/2 10:00BK37176KVZ E4 - Rivalen E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 12:30BK19896DVO / Accountor B5 - Rivalen B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 10:00BK25223KVZ D2 - Rivalen D1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 10:00BK39281Devinco E1 - Rivalen E1De Scheg in Deventerhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 16:40WK12499Rivalen 1 - Koveni 1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 7/3 15:25BK16672Rivalen 3 - Apeldoorn 8Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 7/3 14:10BK16684Rivalen 2 - Zetten 2Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 7/3 13:05BK21086Rivalen B1 - KVZ B3Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 7/3 12:05BK32427Rivalen E1 - Apeldoorn E2Beumerskamp in Doesburghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 14:35WK11335Stip 1 - Rivalen 1De Schutskamp in Den Boschhistorieroute
za 14/3 10:15BK15274DLKV 3 - Rivalen 2De Muizenberg in Didamhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 15:45WK12300SGV 1 - Rivalen 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 19:05BK16446SEV 2 - Rivalen 3De Pol in Zelhemhistorieroute
za 21/3 17:10BK20883SKF B5 - Rivalen B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 14:45BK26772Regio '72 D1 - Rivalen D1De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 21/3 13:30BK31977Rheko E2 - Rivalen E1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 16:40WK10633Rivalen 1 - De Eemvogels 1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 28/3 15:25BK14402Rivalen 3 - Zwaluwen 3Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 28/3 14:10BK35770Rivalen 2 - DVO / Accountor 12Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 28/3 13:05BK19161Rivalen B1 - Regio '72 B1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 28/3 12:05BK24127Rivalen D1 - EKCA / CIBOD D1Beumerskamp in Doesburghistorieroute