Wedstrijdprogramma voor de vereniging Reehorst '45 in Ede

65 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
wo 25/9 20:30BK11470Reehorst '45 MW2 - Reehorst '45 MW1DVO-hal in BennekomHarry Snitselaarhistorieroute
wo 25/9 19:30BK11498Reehorst '45 MW3 - DVO / Accountor MW1DVO-hal in BennekomArdin Roshistorieroute
za 28/9 15:30WK1313Reehorst '45 1 - Animo 1't Schuttersveld in EdeA. vd Mheenhistorieroute
za 28/9 14:00WK4494Reehorst '45 2 - ODIK 5't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 28/9 13:30WK4408Tiel '72 4 - Reehorst '45 3Rauwenhof in Tielhistorieroute
za 28/9 12:30BK1011Sparta 5 - Reehorst '45 4Luxool in Nijkerkhistorieroute
za 28/9 15:30BK1056Activitas 1 - Reehorst '45 5Sportpark in Maurikhistorieroute
za 28/9 12:15BK3026Reehorst '45 A1 - Apeldoorn A2't Schuttersveld in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 28/9 11:00WK7771Reehorst '45 B1 - DOS-WK B1't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 28/9 12:00BK3978SKF B5 - Reehorst '45 B2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 11:15BK5371Wageningen C2 - Reehorst '45 C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 28/9 11:30BK13098SKF C3 - Reehorst '45 C2De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 28/9 12:00BK6844Reehorst '45 D1 - MIA D1't Schuttersveld in EdeThomas den Oudenhistorieroute
za 28/9 10:00BK6885Reehorst '45 D2 - Wageningen D3't Schuttersveld in EdeJeroen Meijerhistorieroute
za 28/9 11:00BK6738Arena D2 - Reehorst '45 D3Candia in Rhenenhistorieroute
za 28/9 11:00BK9230Reehorst '45 E1 - Tiel '72 E1't Schuttersveld in EdeBart Urlingshistorieroute
za 28/9 10:00BK9007Reehorst '45 E2 - DKOD E2't Schuttersveld in EdeJetske van Heusdenhistorieroute
za 28/9 11:00BK12761Reehorst '45 F1 - DOT F2't Schuttersveld in EdeRia Brandsma-vd Hoevehistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
di 1/10 20:30BK11475Reehorst '45 MW1 - DVO / Accountor MW3DVO-hal in BennekomHarry Snitselaarhistorieroute
di 1/10 19:30BK11500DVO / Accountor MW1 - Reehorst '45 MW3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 5/10 15:30WK1722SkunK 1 - Reehorst '45 1Universitair Sportcentrum in NijmegenJA. Karmanhistorieroute
za 5/10 12:45WK5179Wageningen 8 - Reehorst '45 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 5/10 11:30WK2788Reehorst '45 3 - Synergo 7't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 5/10 14:30BK1083Reehorst '45 4 - MIA 9't Schuttersveld in EdePatrick van de Haarhistorieroute
za 5/10 13:00BK1057Reehorst '45 5 - De Eemvogels 3't Schuttersveld in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 5/10 11:00BK3206Reehorst '45 A1 - Oost-Arnhem A3't Schuttersveld in EdeHarald Posthistorieroute
za 5/10 12:30WK7855Devinco B1 - Reehorst '45 B1Rielerenk in Deventerhistorieroute
za 5/10 11:20BK4182Arena B1 - Reehorst '45 B2Candia in Rhenenhistorieroute
za 5/10 09:45BK5513Reehorst '45 C1 - Noviomagum C1't Schuttersveld in EdeHuib van den Heuvelhistorieroute
za 5/10 09:30BK13099Reehorst '45 C2 - DOT C2't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 5/10 10:00BK7253Antilopen / Lancyr Deelen D1 - Reehorst '45 D1Burgemeester Buiningpark in LeusdenThijme Rispenshistorieroute
za 5/10 10:30BK7149Reehorst '45 D2 - SKF D3't Schuttersveld in EdeAnna Gravelandhistorieroute
za 5/10 13:00BK7043SKF D5 - Reehorst '45 D3De Groene Velden in Veenendaalhistorieroute
za 5/10 12:30BK9608Reehorst '45 E1 - SKF E4't Schuttersveld in EdeLotte van Veldhuizenhistorieroute
za 5/10 10:00BK9458Wageningen E8 - Reehorst '45 E2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 5/10 10:00BK12756Wageningen F3 - Reehorst '45 F1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
wo 9/10 20:00BK11474DKOD MW1 - Reehorst '45 MW2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
wo 9/10 20:00BK11502Wesstar MW1 - Reehorst '45 MW3De Panoven in Giesbeekhistorieroute
za 12/10 15:30WK342Reehorst '45 1 - Zwaluwen 1't Schuttersveld in EdeW. Klein Wolterinkhistorieroute
za 12/10 14:00WK9465Reehorst '45 2 - Oost-Arnhem 5't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 12/10 11:00WK4179Koveni 2 - Reehorst '45 3Zandveld in Nieuwegeinhistorieroute
za 12/10 16:30BK11693Spirit 4 - Reehorst '45 4Overhorst in Voorthuizenhistorieroute
za 12/10 13:00BK1411Animo 5 - Reehorst '45 5Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 12/10 11:00BK3379SEV A1 - Reehorst '45 A1De Pluimerskamp in Zelhemhistorieroute
za 12/10 12:45WK7875Reehorst '45 B1 - Rheko B1't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 12/10 11:30BK4414Reehorst '45 B2 - Wageningen B3't Schuttersveld in EdeHuib van den Heuvelhistorieroute
za 12/10 10:15BK5707DVO / Accountor C3 - Reehorst '45 C1De Eikelhof in Bennekomhistorieroute
za 12/10 13:00BK13100Tiel '72 C3 - Reehorst '45 C2Rauwenhof in Tielhistorieroute
za 12/10 10:30BK7372Reehorst '45 D1 - DKOD D1't Schuttersveld in EdeHugo van der Meerhistorieroute
za 12/10 11:30BK7508Noviomagum D1 - Reehorst '45 D2d’Almarasweg-zuid in Nijmegenhistorieroute
za 12/10 09:15BK7403Reehorst '45 D3 - DKOD D3't Schuttersveld in EdeJob Evendijkhistorieroute
za 12/10 11:15BK9906DVO / Accountor E4 - Reehorst '45 E1De Eikelhof in Bennekomhistorieroute
za 12/10 09:15BK9763Reehorst '45 E2 - Woudenberg E3't Schuttersveld in EdeHadassa Adamhistorieroute
za 12/10 10:30BK12757Reehorst '45 F1 - DVO / Accountor F3't Schuttersveld in EdeHenri Dekkerhistorieroute
ma 14/10 20:00BK11478Oost-Arnhem MW1 - Reehorst '45 MW1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
wo 16/10 20:30BK11476Reehorst '45 MW2 - DVO / Accountor MW2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
wo 16/10 19:30BK11505Reehorst '45 MW3 - DLKV MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 19/10 15:30WK1922DKOD 1 - Reehorst '45 1Doelum in RenkumJ. Goldmanhistorieroute
za 19/10 15:25WK5546Synergo 5 - Reehorst '45 2Veld Synergo in Utrechthistorieroute
za 19/10 11:00WK3735Reehorst '45 3 - DVO / Accountor 6't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 19/10 10:00BK13101Reehorst '45 C2 - Zetten C1't Schuttersveld in Edehistorieroute
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
za 26/10 15:30WK1684Reehorst '45 1 - Midlandia 1't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 26/10 14:00WK5170Reehorst '45 2 - DVO / Accountor 7't Schuttersveld in Edehistorieroute
za 26/10 12:20WK2584Oost-Arnhem 4 - Reehorst '45 3Oost-Arnhem Arena in Arnhemhistorieroute
za 26/10 14:00BK661Reehorst '45 5 - Activitas 1't Schuttersveld in EdeRoeland Verwaalhistorieroute