Wedstrijdprogramma voor de vereniging Reehorst '45 in Ede

148 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
wo 16/1 21:00BK49320Reehorst '45 MW2 - Duko MW2‘t Riet in EdePatrick van de Haarhistorieroute
za 19/1 16:50WK21363Achilles 1 - Reehorst '45 1Sluiskade in AlmeloH. Neerhofhistorieroute
za 19/1 20:10WK26306Telstar 4 - Reehorst '45 2De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 19/1 15:20BK45489Reehorst '45 3 - DVO / Accountor 8‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 19/1 14:10BK47405Reehorst '45 4 - Tiel '72 6‘t Riet in EdePatrick van de Haarhistorieroute
za 19/1 11:00WK29079Reehorst '45 A1 - Oost-Arnhem A2‘t Riet in EdeA. vd Berkthistorieroute
za 19/1 12:35BK43637DVO / Accountor A4 - Reehorst '45 A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 19/1 13:10BK40508Reehorst '45 B1 - SIOS '61 B1‘t Riet in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 19/1 13:15BK40249Wageningen C2 - Reehorst '45 C1Het Binnenveld in WageningenSascha Smitshistorieroute
za 19/1 11:15BK47936SKF C5 - Reehorst '45 C2Oost in Veenendaalhistorieroute
za 19/1 10:00BK34446OVVO / De Kroon D1 - Reehorst '45 D1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 19/1 12:10BK37329Reehorst '45 D2 - SKF D6‘t Riet in EdeRoeland Verwaalhistorieroute
za 19/1 10:00BK29754Reehorst '45 E1 - DVO / Accountor E3‘t Riet in EdeJob Evendijkhistorieroute
za 19/1 15:45BK29789SEV E1 - Reehorst '45 E3De Pol in Zelhemhistorieroute
za 19/1 10:00BK26322Reehorst '45 F1 - KVZ F1‘t Riet in EdeLoes Urlingshistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
di 22/1 21:30BK49164Reehorst '45 MW1 - Noviomagum MW2DVO-hal in BennekomMichel Verstegenhistorieroute
wo 23/1 21:00BK48826Reehorst '45 MW3 - DVO / Accountor MW1‘t Riet in EdeHarry Snitselaarhistorieroute
wo 23/1 20:00BK49073Devinco MW1 - Reehorst '45 MW2Keizerslanden in Deventerhistorieroute
za 26/1 15:50WK21731Reehorst '45 1 - Keizer Karel 1‘t Riet in EdeR. Schuthistorieroute
za 26/1 14:35WK26626Reehorst '45 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7‘t Riet in Edehistorieroute
za 26/1 11:45BK45874Diderna / Visser Sloopwerken 2 - Reehorst '45 4Theothorne in Dierenhistorieroute
za 26/1 13:15WK28677KVZ A2 - Reehorst '45 A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 26/1 13:35BK42044Rheko B1 - Reehorst '45 B1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 26/1 10:00BK42536ODIK B2 - Reehorst '45 B2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 26/1 12:30BK39967Reehorst '45 C1 - DVO / Accountor C3‘t Riet in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 26/1 13:30BK39414Reehorst '45 C2 - Hemur Enge C1‘t Riet in EdeArdin Roshistorieroute
za 26/1 11:30BK30500Reehorst '45 E2 - Wesstar E1‘t Riet in EdeLaura Struikhistorieroute
za 26/1 11:30BK32182Reehorst '45 E3 - SKF E7‘t Riet in EdeRuben den Oudenhistorieroute
za 26/1 11:30BK49536Reehorst '45 F2 - DVO / Accountor F4‘t Riet in EdeAron Vermeulenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
di 29/1 21:00BK49121Zwaluwen MW1 - Reehorst '45 MW3Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
wo 30/1 21:00BK49391Reehorst '45 MW2 - Zwaluwen MW2‘t Riet in EdePieter van Klaverenhistorieroute
za 2/2 20:20WK21547Olympus '58 1 - Reehorst '45 1De Bongerd in DoetinchemH. Peelenhistorieroute
za 2/2 13:40WK26963Arena 2 - Reehorst '45 2‘t Gastland in RhenenL. Abrahamshistorieroute
za 2/2 14:35BK45534Reehorst '45 3 - Mélynas / Domatrac 2‘t Riet in EdePatrick van de Haarhistorieroute
za 2/2 13:20BK47591Reehorst '45 4 - DVO / Accountor 10‘t Riet in EdeEdwin van Hollandhistorieroute
za 2/2 15:50WK29126Reehorst '45 A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A2‘t Riet in Edehistorieroute
za 2/2 17:45BK43157Animo A2 - Reehorst '45 A2De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 2/2 17:00BK41347Reehorst '45 B1 - SKF B3‘t Riet in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 2/2 11:15BK39515Reehorst '45 C1 - Rheko C2‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 2/2 12:20BK47949Reehorst '45 C2 - Viking C1‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 2/2 11:00BK36558Fortissimo D1 - Reehorst '45 D1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 2/2 10:10BK37573Reehorst '45 D2 - Wageningen D4‘t Riet in EdeMichel Verstegenhistorieroute
za 2/2 09:00BK32293Zwaluwen E1 - Reehorst '45 E2Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
za 2/2 09:15BK32277Reehorst '45 E3 - Wageningen E9‘t Riet in EdeRia Brandsma-vd Hoevehistorieroute
za 2/2 11:30BK28867DVO / Accountor F2 - Reehorst '45 F1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 2/2 09:15BK28053Reehorst '45 F2 - Wageningen F2‘t Riet in EdeZoë Weberhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
wo 6/2 21:00BK48592Reehorst '45 MW3 - KVZ MW1‘t Riet in EdePieter van Klaverenhistorieroute
za 9/2 13:35WK21730Reehorst '45 1 - Koveni 1‘t Riet in EdeSebastiaan van der Steenhistorieroute
za 9/2 14:50WK26367Reehorst '45 2 - Koveni 2‘t Riet in Edehistorieroute
za 9/2 14:00BK46822Regio '72 3 - Reehorst '45 3De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 9/2 18:05BK45153Rheko 4 - Reehorst '45 4De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/2 16:15WK28497De Meeuwen A2 - Reehorst '45 A1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 9/2 12:20BK44927Reehorst '45 A2 - Koveni A1‘t Riet in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 9/2 11:15BK40586Reehorst '45 B2 - DKOD B1‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 9/2 10:00BK37807Zetten C1 - Reehorst '45 C2De Mammoet in Zettenhistorieroute
za 9/2 10:15BK34659Reehorst '45 D1 - Oost-Arnhem D1‘t Riet in EdeRuben van Harnhistorieroute
za 9/2 13:20BK34576EKCA / CIBOD D1 - Reehorst '45 D2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 9/2 10:05BK32417Wageningen E4 - Reehorst '45 E1Het Binnenveld in WageningenKirsten Schetshistorieroute
za 9/2 09:15BK29953Reehorst '45 E2 - Oost-Arnhem E1‘t Riet in EdeHugo van der Meerhistorieroute
za 9/2 12:30BK29194DVO / Accountor E5 - Reehorst '45 E3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 9/2 09:15BK28105Reehorst '45 F1 - SKF F1‘t Riet in EdeJoanne Woninghistorieroute
za 9/2 09:40BK26841DOT F1 - Reehorst '45 F2Mondriaan in Osshistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
wo 13/2 21:00BK48980Reehorst '45 MW3 - Duko MW1‘t Riet in EdeHarry Snitselaarhistorieroute
wo 13/2 20:00BK48705Hemur Enge MW1 - Reehorst '45 MW1Allemanswaard in Amerongenhistorieroute
za 16/2 19:45WK21732Reehorst '45 1 - Midlandia 1De Peppel in Edehistorieroute
za 16/2 18:30WK26797Reehorst '45 2 - DOS 4De Peppel in Edehistorieroute
za 16/2 21:00BK46231Reehorst '45 3 - Oost-Arnhem 5De Peppel in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 16/2 16:20BK43271Fortissimo A2 - Reehorst '45 A2De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 16/2 13:15BK41335KVZ B2 - Reehorst '45 B2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 16/2 11:00BK38917MIA C2 - Reehorst '45 C1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 16/2 11:00BK40269Reehorst '45 C2 - Woudenberg C2De Peppel in EdeArdin Roshistorieroute
za 16/2 10:00BK36052Reehorst '45 D1 - Tweemaal Zes D1De Peppel in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 16/2 09:00BK37430DVO / Accountor D5 - Reehorst '45 D2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 16/2 09:00BK31199Reehorst '45 E1 - KVZ E1De Peppel in EdeBart Urlingshistorieroute
za 16/2 12:35BK31498Rheko E1 - Reehorst '45 E2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/2 09:00BK33682Reehorst '45 E3 - KVZ E5De Peppel in EdeLotte van Veldhuizenhistorieroute
za 16/2 09:00BK27207Reehorst '45 F1 - EKCA / CIBOD F1De Peppel in EdeIeme Posthistorieroute
za 16/2 09:00BK27469Keizer Karel F1 - Reehorst '45 F2Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
di 19/2 21:30BK49225DVO / Accountor MW1 - Reehorst '45 MW3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
wo 20/2 21:00BK48584Duko MW2 - Reehorst '45 MW2De Panoven in Giesbeekhistorieroute
za 23/2 16:55BK46917DVO / Accountor 8 - Reehorst '45 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 23/2 11:00BK40948Duko B2 - Reehorst '45 B2Triominos in Duivenhistorieroute
za 23/2 11:35BK38272DVO / Accountor C4 - Reehorst '45 C2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 23/2 11:00BK31364SKF E7 - Reehorst '45 E3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
di 26/2 21:30BK49208Reehorst '45 MW1 - Débaldérin MW1DVO-hal in BennekomArdin Roshistorieroute
za 2/3 16:40BK43649Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4 - Reehorst '45 A2Hoenderdaal in DriebergenVolgt noghistorieroute
za 2/3 12:10BK40341Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2 - Reehorst '45 C1Hoenderdaal in DriebergenVolgt noghistorieroute
za 2/3 11:00BK35660DVO / Accountor D2 - Reehorst '45 D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 2/3 10:15BK30758Devinco E1 - Reehorst '45 E2De Scheg in Deventerhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
di 5/3 21:30BK48616DVO / Accountor MW2 - Reehorst '45 MW1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
wo 6/3 21:00BK48873Reehorst '45 MW2 - Devinco MW1‘t Riet in EdePieter van Klaverenhistorieroute
za 9/3 19:30WK20746SkunK 1 - Reehorst '45 1Gymnasion in Nijmegenhistorieroute
za 9/3 11:30WK26987ODIK 5 - Reehorst '45 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 9/3 19:50BK47232SEV 2 - Reehorst '45 3De Pol in Zelhemhistorieroute
za 9/3 12:25BK47222Reehorst '45 4 - SEV 4‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 9/3 15:50WK29032Reehorst '45 A1 - DVO / Accountor A3‘t Riet in Edehistorieroute
za 9/3 13:35BK44928Reehorst '45 A2 - Wageningen A3‘t Riet in EdePatrick van de Haarhistorieroute
za 9/3 18:00BK41637Kesteren B1 - Reehorst '45 B1De Leesde in Kesterenhistorieroute
za 9/3 14:45BK42217Reehorst '45 B2 - Wageningen B4‘t Riet in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 9/3 11:25BK38239Reehorst '45 C1 - Kesteren C1‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 9/3 12:10BK36656SKF D2 - Reehorst '45 D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 9/3 09:30BK37094Reehorst '45 D2 - Kesteren D1‘t Riet in EdeArdin Roshistorieroute
za 9/3 15:00BK33259DKOD E1 - Reehorst '45 E1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 10:30BK31326Reehorst '45 E2 - KVZ E2‘t Riet in EdeRia Brandsma-vd Hoevehistorieroute
za 9/3 10:00BK30010Olympus '58 E1 - Reehorst '45 E3Metzo in Doetinchemhistorieroute
za 9/3 15:30BK27534Regio '72 F1 - Reehorst '45 F1De Koekoek in Vaassenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
di 12/3 21:30BK49301Reehorst '45 MW1 - SKF MW2DVO-hal in BennekomBen Melgershistorieroute
wo 13/3 21:00BK49272Reehorst '45 MW2 - Wageningen MW1‘t Riet in EdePieter van Klaverenhistorieroute
za 16/3 19:30WK21129DKOD 1 - Reehorst '45 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 17:50WK26666Synergo 6 - Reehorst '45 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 16/3 15:20BK45995Reehorst '45 3 - Devinco 4Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 14:10BK46032Reehorst '45 4 - Zetten 2Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 13:00WK28719Reehorst '45 A1 - Rheko A1Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 12:00BK42845Reehorst '45 B1 - DVO / Accountor B3Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 11:00BK42615Reehorst '45 B2 - DVO / Accountor B4Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 10:00BK35624Reehorst '45 D2 - Tiel '72 D3Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 09:00BK30750Reehorst '45 E1 - ODIK E1Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 09:00BK28758Reehorst '45 F1 - Oost-Arnhem F1Van der Knaaphal in Edehistorieroute
za 16/3 12:30BK49552Arena F1 - Reehorst '45 F2‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
di 19/3 20:15BK50516DOT MW1 - Reehorst '45 MW2Rusheuvel in Osshistorieroute
wo 20/3 21:00BK49009Reehorst '45 MW3 - Oost-Arnhem MW1‘t Riet in EdePieter van Klaverenhistorieroute
za 23/3 15:50WK21735Reehorst '45 1 - Achilles 1‘t Riet in Edehistorieroute
za 23/3 14:40WK26831Reehorst '45 2 - Telstar 4‘t Riet in Edehistorieroute
za 23/3 15:40BK46935Tiel '72 6 - Reehorst '45 4Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 23/3 12:05WK28966Oost-Arnhem A2 - Reehorst '45 A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 23/3 13:30BK44925Reehorst '45 A2 - DVO / Accountor A4‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 23/3 12:00BK41817SIOS '61 B1 - Reehorst '45 B1De Dumpel in Velphistorieroute
za 23/3 11:30BK39719Reehorst '45 C1 - Wageningen C2‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 23/3 12:30BK47941Reehorst '45 C2 - SKF C5‘t Riet in EdeArdin Roshistorieroute
za 23/3 10:30BK36159Reehorst '45 D1 - OVVO / De Kroon D1‘t Riet in EdeAnna Struikhistorieroute
za 23/3 09:00BK36778SKF D6 - Reehorst '45 D2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 23/3 10:30BK32642DVO / Accountor E3 - Reehorst '45 E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 23/3 09:30BK32640Reehorst '45 E3 - SEV E1‘t Riet in EdeYvon Veenhuizenhistorieroute
za 23/3 10:00BK27741KVZ F1 - Reehorst '45 F1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 23/3 09:30BK28242Reehorst '45 F2 - Tiel '72 F1‘t Riet in EdeSonja van Blijderveenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
wo 27/3 20:30BK48877DLKV MW1 - Reehorst '45 MW3De Muizenberg in Didamhistorieroute
wo 27/3 20:45BK48849Tiel '72 MW1 - Reehorst '45 MW1Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 30/3 15:30WK20536Keizer Karel 1 - Reehorst '45 1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 30/3 18:35WK27054Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 - Reehorst '45 2Hoenderdaal in DriebergenVolgt noghistorieroute
za 30/3 14:20BK45295Reehorst '45 4 - Diderna / Visser Sloopwerken 2‘t Riet in EdeJoost van den Brinkhistorieroute
za 30/3 12:05WK28527Reehorst '45 A1 - KVZ A2‘t Riet in Edehistorieroute
za 30/3 13:20BK41684Reehorst '45 B1 - Rheko B1‘t Riet in EdeRik Hakvoorthistorieroute
za 30/3 11:00BK42351Reehorst '45 B2 - ODIK B2‘t Riet in EdeArdin Roshistorieroute
za 30/3 13:25BK39797DVO / Accountor C3 - Reehorst '45 C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 30/3 14:30BK38992Hemur Enge C1 - Reehorst '45 C2Allemanswaard in AmerongenWilma Ruitenberghistorieroute
za 30/3 10:00BK32876Reehorst '45 E1 - Telstar E1‘t Riet in EdeHugo van der Meerhistorieroute
za 30/3 12:00BK29418Wesstar E1 - Reehorst '45 E2De Pals in Westervoorthistorieroute
za 30/3 11:30BK49541DVO / Accountor F4 - Reehorst '45 F2DVO-hal in Bennekomhistorieroute