Opstellingen voor week 38 voor de vereniging HKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

1Klasse:1D Wedstrijdnummer: WK7472
za 25/09
15:30
HKV/Ons Eibernest 1 -  KIOS 1
DamesAinhoa, Fay, Jeanette, Joan, Laura, Liza, Mandy, Melissa, Samantha, Sanne, Tiana
HerenBlessdy, Julien, Keoni, Luca, Marc, Matthijs, Maurice, Max, Melvin, Vincent
CoachArthur, Jan
Verzamelen15:00
ScheidsrechterR. Landwier
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

2Klasse:R1G Wedstrijdnummer: WK4141
za 25/09
14:00
HKV/Ons Eibernest 2 -  KIOS 2
DamesAinhoa, Fay, Jeanette, Joan, Laura, Liza, Mandy, Melissa, Samantha, Sanne, Tiana
HerenBlessdy, Julien, Keoni, Luca, Marc, Matthijs, Maurice, Max, Melvin, Vincent
CoachBelinda, Martijn
ReservesKim, Tommie
Verzamelen13:30
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

3Klasse:R2J Wedstrijdnummer: WK4130
zo 26/09
12:00
HKV/Ons Eibernest 3 -  Sporting Trigon 3
DamesEmke, Kallista, Saskia, Daphne, Mandy
HerenDanny, Fabian, Leander, Olivier
Coach
ReservesNiek
Verzamelen11:30
ScheidsrechterDijk, R van
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag
Opmerking afgemeld: Stefan, Wouter

 

4Klasse:R3N Wedstrijdnummer: WK4118
zo 26/09
10:30
HKV/Ons Eibernest 4 -  Groen Geel | IJskoud de Beste 5
DamesBelinda, Bonita, Maartje, Melissa
HerenDennis, Harro, Harry, Sjors
Coach
ReservesTatum, Luco
Verzamelen10:00
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag
Opmerking afgemeld: Bodine, Danielle, Bas, Gerard

 

5Klasse:S-221 Wedstrijdnummer: BK10184
zo 26/09
11:00
Die Haghe 7 -  HKV/Ons Eibernest 5
DamesAngela, V, Bianca, Scharda, Roby
HerenArjan, Colin, Marco, Robbert, Ruben
Coach
ReservesLicia, Louise
Verzamelen10:15
LocatieBaambruggestraat 10 in Den Haag
Opmerking afgemeld: Carolyn, Bobby

 

A1Klasse:AOKC Wedstrijdnummer: WK2001
za 25/09
11:15
HKV/Ons Eibernest A1 -  Avanti | Post Makelaardij A1
DamesDaphne, Esmee, Kim, Mariska
HerenFloris, Niek, Olivier , Sascha, Tommie
CoachMatthijs, Melvin, Vincent
ReservesKatie, Ole
Verzamelen10:45
ScheidsrechterF. Kuijper
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

A2Klasse:A2J Wedstrijdnummer: WK1992
za 25/09
09:45
HKV/Ons Eibernest A2 -  Dunas A1
DamesKatie, Licia, Louise, Roby, Tatum
HerenBrooklyn, Luco, Nick, Ole, Twan
CoachArjan, Leander
Verzamelen09:15
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag
Opmerking afgemeld: Chenoa, Nienke

 

A3Klasse:A-061 Wedstrijdnummer: BK8044
za 25/09
12:30
ODO A2 -  HKV/Ons Eibernest A3
DamesRoby, Tatum, Louise, Sandy
HerenBrian, Charley, Victor, Brooklyn, Nick
Coach
Verzamelen11:15
LocatieDe Commandeur in Maasland
Opmerking afgemeld: Sterre

 

B1Klasse:B-068 Wedstrijdnummer: BK6602
za 25/09
09:45
HKV/Ons Eibernest B1 -  ONDO B3
DamesDanja, Sandy, Sienna
HerenDylan, Lars, Noah Jonathan, Willy
CoachLeonie, Sanne, Dennis
ReservesLisanne, Charley, Justin
Verzamelen09:15
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

D1Klasse:D-075 Wedstrijdnummer: BK4563
za 25/09
12:45
HKV/Ons Eibernest D1 -  Dijkvogels D1
DamesDanieke, Elif, Lisanne
HerenBaris, Ingomar, Jothan, Justin
CoachAinhoa, Laura
ReservesJoris, Willy
Verzamelen12:15
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag
Opmerking afgemeld: Alicia

 

E1Klasse:E-110 Wedstrijdnummer: BK1797
za 25/09
12:00
KVS | Maritiem E1 -  HKV/Ons Eibernest E1
DamesFleur, Noa
HerenNaresh, Okan, Yannick
CoachJimmy, Luco
Verzamelen11:00
ScheidsrechterMartijn van der Zwan
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen

 

E2Klasse:E-128 Wedstrijdnummer: BK2741
za 25/09
10:00
Valto E4 -  HKV/Ons Eibernest E2
DamesDewi, Noelle, Wydane
HerenCharly, Joris, Mees
CoachFay, Kim, Ole
ReservesYannick
Verzamelen09:00
LocatieDe Zwet in De Lier
Opmerking afgemeld: Menno

 

F1Klasse:F-062 Wedstrijdnummer: BK509
za 25/09
12:00
HKV/Ons Eibernest F1 -  ONDO F4
DamesEvy
HerenLars, Liam, Sep
CoachLiza
ReservesCharly, Mees
Verzamelen11:30
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

8,9375