Opstellingen voor week 3 voor de vereniging HKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

1Klasse:OKC Wedstrijdnummer: WK10595
za 22/01
16:30
KVA 1 -  HKV/Ons Eibernest 1
DamesAinhoa, Fay, Jeanette, Joan, Laura, Liza, Mandy, Melissa, Samantha, Sanne, Tiana
HerenBlessdy, Julien, Keoni, Luca, Marc, Matthijs, Maurice, Max, Melvin, Vincent
CoachArthur, Jan
Verzamelen15:15
LocatieNieuwe Bankrashal in Amstelveen

 

2Klasse:R1E Wedstrijdnummer: WK12590
za 22/01
15:00
KVA 2 -  HKV/Ons Eibernest 2
DamesAinhoa, Fay, Jeanette, Joan, Laura, Liza, Melissa, Samantha, Sanne, Tiana
HerenBlessdy, Julien, Keoni, Luca, Marc, Matthijs, Maurice, Max, Melvin, Vincent
CoachBelinda, Martijn
Verzamelen13:45
LocatieNieuwe Bankrashal in Amstelveen

 

3Klasse:R2K Wedstrijdnummer: WK13550
za 22/01
11:30
HKV/Ons Eibernest 3 -  VEO 3
DamesEmke, Kallista, Mandy, Neri, Saskia
HerenDanny, Fabian, Leander, Randy, Wouter
Coach
Verzamelen11:00
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

4Klasse:R3Q Wedstrijdnummer: WK14663
za 22/01
12:40
HKV/Ons Eibernest 4 -  Pernix 3
DamesBelinda, Bodine, Bonita, Danielle, Maartje, Melissa
HerenBas, Dennis, Gerard, Harro, Harry, Sjors
Coach
Verzamelen12:00
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

5Klasse:S-213 Wedstrijdnummer: BK12918
zo 23/01
11:30
HKV/Ons Eibernest 5 -  Movado 5
DamesAngela, V, Bianca, Carolyn, Ilana, Scharda
HerenArjan, Bobby, Colin, Marco, Robbert, Ruben
Coach
Verzamelen11:00
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

A1Klasse:AOKC Wedstrijdnummer: WK15435
za 22/01
13:50
Refleks A1 -  HKV/Ons Eibernest A1
DamesDaphne, Esmee, Kim, Mariska
HerenFloris, Niek, Olivier , Sascha, Tommie
CoachMatthijs, Melvin, Vincent
Verzamelen13:00
LocatieDe Schilp in Rijswijk

 

A2Klasse:A2I Wedstrijdnummer: WK18051
za 22/01
14:00
ODO A1 -  HKV/Ons Eibernest A2
DamesChenoa, Katie, Licia, Louise, Nienke, Roby, Tatum
HerenBrian, Brooklyn, Luco, Ole, Twan, Victor
CoachArjan, Leander
Verzamelen13:00
LocatieDe Hofstede in Maasland

 

B1Klasse:B-041 Wedstrijdnummer: BK26132
za 22/01
13:50
HKV/Ons Eibernest B1 -  Twist B2
DamesDanja, Jill, Sandy, Sienna
HerenDylan, Lars, Mitchel, Noah Jonathan, Willy
CoachLeonie, Sanne, Dennis
Verzamelen13:15
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

D1Klasse:D-046 Wedstrijdnummer: BK22021
za 22/01
10:30
HKV/Ons Eibernest D1 -  Dijkvogels D1
DamesAlicia, Danieke, Elif, Lisanne
HerenBaris, Ingomar, Jothan, Justin
CoachAinhoa, Laura
Verzamelen10:00
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

E1Klasse:E-070 Wedstrijdnummer: BK16461
za 22/01
10:45
Avanti | Post Makelaardij E1 -  HKV/Ons Eibernest E1
DamesFleur, Noa
HerenNaresh, Okan, Yannick
CoachJimmy, Luco
Verzamelen09:45
LocatieDe Viergang in Pijnacker

 

E2Klasse:E-078 Wedstrijdnummer: BK16423
za 22/01
09:00
Achilles E3 -  HKV/Ons Eibernest E2
DamesDewi, Noelle
HerenCharly, Joris, Mees
CoachFay, Kim, Ole
Verzamelen08:15
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag

 

12,05078