Opstellingen voor week 42 voor de vereniging RWA in Poortugaal

 

B1Klasse:Z__ABeker Wedstrijdnummer: B20431
di 19/10
19:30
RWA B1 -  Oranje Wit B1
DamesAnnick Meurs, Dewi Stout, Marit Hartog, Romée van Wunnik, Suzanne Fokkema
HerenAlec Rotmans, Hendrik van Zoest, Niek Stok, Roy den Dekker, Thijs van Zoest
CoachSteven Huizer
Verzamelen18:30
LocatieLandweg in Poortugaal

 

1Klasse:1F Wedstrijdnummer: WK7130
za 23/10
15:30
RWA 1 -  Albatros 1
DamesImre Roobol, Janneke Noordzij, Lenie Dijkshoorn, Marit Nieuwland
HerenArnout Geervliet, Daan Prikker, Jan den Arend, Lars van Heiningen, Rick van Rossen
CoachEdwin Jansen
Verzamelen14:30
ScheidsrechterHerman Hoffman
LocatieLandweg in Poortugaal

 

2Klasse:R1H Wedstrijdnummer: WK3490
za 23/10
14:00
RWA 2 -  Albatros 2
DamesAmber Tichelaar, Emma van der Schelde, Lieke Zantman, Madelief Vink, Melissa Barendregt
HerenJelle Noordzij, Lorenz Sanders, Maikel Zwets, Matthijs van der Vorm, Sjeng Spruijt
CoachJoost van Hensbergen
Verzamelen13:00
ScheidsrechterR. van Heugten
LocatieLandweg in Poortugaal

 

3Klasse:R2M Wedstrijdnummer: WK5190
za 23/10
12:30
WION 3 -  RWA 3
DamesAlyssa den Dekker, Dewi Rotmans, Pip van den Herik, Sanne Zorge
HerenJulian Sanders, Kenneth Giberius, Luuk van der Steen, Remco Gorter, Ruben Keemink, Tristan Giberius
CoachPeter van den Herik, Quincy Vermeulen
Verzamelen10:45
LocatieKochplaats in Rotterdam

 

4Klasse:R2L Wedstrijdnummer: WK5225
za 23/10
14:15
DES 3 -  RWA 4
DamesEsther van der Heijden, Leonie Kasten, Monique Spoormaker-De Groot
HerenBrian Zuijderduijn, Dirk-Jan Klein, Gert Jan de Lange, Jerry Kasten, Kain Zevenbergen, Peter Spoormaker, Steven Kooijman
CoachPeter Spoormaker
Verzamelen12:30
LocatieBiesland in Delft
Opmerking afgemeld: Andrea Schot, Ilse de Rooij

 

5Klasse:R2O Wedstrijdnummer: WK6359
za 23/10
13:50
ONDO 2 -  RWA 5
DamesEva Hennink, Jaimy Romijn, Kim Alias-Wijngaard, Marja Rienks - Beekenkamp, Martine Barendregt, Nicole Bianchi
HerenFreek Willemsen, Glenn Snijder, Justin Snijder, Marco Rienks, Michiel Piek, Rogier Piek, Sebastian Klein, Tom Keemink
Coach
Verzamelen11:15
LocatieDe Brigge in Middelburg
Opmerking afgemeld: Roland Alias

 

B1Klasse:B2I Wedstrijdnummer: WK1138
za 23/10
10:00
RWA B1 -  Nieuwerkerk B2
DamesAnnick Meurs, Dewi Stout, Marit Hartog, Romée van Wunnik, Suzanne Fokkema
HerenAlec Rotmans, Hendrik van Zoest, Niek Stok, Roy den Dekker, Thijs van Zoest
CoachSteven Huizer
Verzamelen09:00
ScheidsrechterK. van Wijk
LocatieLandweg in Poortugaal

 

2,966797