Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van Donkerbroek, Donkerbroek

KNKV 3e klasse C (zaal)
It Fean 1WWC 1Dio 1NQL 1TFS 1Thrianta 1VZK 1Stadskanaal '74 1
It Fean / Boelenslaan 122 - 1314 - 1719 - 1512 - 17
WWC 120 - 1712 - 1313 - 1518 - 20
Dio 121 - 1325 - 1730 - 2517 - 16
NQL 114 - 1414 - 2423 - 1817 - 14
TFS 116 - 1317 - 1518 - 1923 - 1726 - 15
Thrianta 120 - 2422 - 1114 - 1223 - 1926 - 19
VZK / Donkerbroek 119 - 1620 - 2321 - 1416 - 1428 - 17
Stadskanaal '74 115 - 2112 - 2013 - 2420 - 2113 - 23

Antilopen Banner
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
It Fean 2WWC 2TFS 3DWA 3Emmeloord 2Thrianta 2VZK 2Drachten 5
It Fean / Boelenslaan 213 - 2612 - 913 - 1818 - 19
WWC 221 - 1320 - 1224 - 1619 - 12
TFS / De Pein 312 - 2018 - 1820 - 1725 - 20
DWA / Argo 313 - 1424 - 1820 - 2020 - 13
Emmeloord 219 - 1321 - 1923 - 1327 - 1917 - 14
Thrianta 215 - 217 - 1710 - 1617 - 2215 - 13
VZK / Donkerbroek 213 - 1511 - 208 - 2012 - 1812 - 8
Drachten / van der Wiel 511 - 1413 - 2312 - 1612 - 1715 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 035 (zaal)
De Waterpoort A1Drachten A3Kinea A1Lintjo A1Noveas A1Udiros A2VZK A1
De Waterpoort A18 - 43 - 295 - 187 - 1212 - 196 - 17
Drachten / van der Wiel A35 - 184 - 156 - 12
Kinea A133 - 113 - 931 - 612 - 8
Lintjo A115 - 730 - 910 - 4
Noveas A115 - 514 - 138 - 14
Udiros A212 - 418 - 812 - 1710 - 1624 - 520 - 7
VZK / Donkerbroek A110 - 58 - 1113 - 511 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (zaal)
AVO B2De Granaet B2Donkerbroek B1Drachten B2Noordenveld B1Rodenburg B2ROG B1
AVO B29 - 513 - 1023 - 319 - 216 - 6
De Granaet B24 - 1015 - 54 - 9
Donkerbroek / VZK B111 - 116 - 214 - 8
Drachten / van der Wiel B23 - 157 - 155 - 239 - 16
Noordenveld B111 - 1115 - 715 - 416 - 6
Rodenburg / OWK B23 - 125 - 134 - 213 - 44 - 14
ROG B19 - 87 - 168 - 2020 - 5

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 040 (zaal)
Donkerbroek B2Hoogkerk B3Korwi B1Noordenveld B2Oerterp B1Ritola B1Rodenburg B1
Donkerbroek / VZK B26 - 164 - 209 - 126 - 7
Hoogkerk / Nic. B321 - 517 - 28 - 12
Korwi B16 - 60 - 222 - 129 - 114 - 21
Noordenveld B211 - 107 - 424 - 6
Oerterp / VKC B118 - 38 - 811 - 47 - 118 - 6
Ritola B17 - 1611 - 141 - 199 - 98 - 13
Rodenburg / OWK B117 - 410 - 1219 - 56 - 918 - 9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
DTS C1Heerenveen C3LDODK C4Mid-Fryslân C2NQL C1Olympia C1VZK C1
DTS C113 - 619 - 57 - 412 - 8
Heerenveen C34 - 45 - 37 - 45 - 13
LDODK / Rinsma Fashion C43 - 119 - 103 - 8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C24 - 611 - 15 - 62 - 5
NQL C17 - 85 - 711 - 54 - 5
Olympia C18 - 710 - 612 - 24 - 107 - 5
VZK / Donkerbroek C14 - 66 - 79 - 4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
AVO D2Elko D1Hoogkerk D1Ritola D2Roda '70 D1VZK D1ZKC '19 D1
AVO D21 - 102 - 84 - 77 - 31 - 11
Elko D18 - 34 - 2
Hoogkerk D14 - 517 - 28 - 78 - 10
Ritola D216 - 08 - 77 - 820 - 25 - 14
Roda '70 D12 - 102 - 203 - 141 - 19
VZK / Donkerbroek D112 - 39 - 1411 - 7
ZKC '19 D12 - 38 - 78 - 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 049 (zaal)
Harkema D2Invicta D1It Fean D2Mid-Fryslân D3Oerterp D1VZK D2WIK '34 D2
Harkema D25 - 64 - 413 - 210 - 4
Invicta D110 - 56 - 610 - 68 - 0
It Fean / Boelenslaan D23 - 112 - 87 - 7
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D36 - 38 - 49 - 6
Oerterp / VKC D12 - 88 - 65 - 710 - 1
VZK / Donkerbroek D21 - 143 - 195 - 56 - 42 - 1
WIK '34 D20 - 161 - 121 - 813 - 2
E-pupillen poule 114 (zaal)
De Pein E2Dio E1Flamingo's E3It Fean E2Oerterp E2Sparta E1VZK E1Wordt Kwiek E3
De Pein E20 - 150 - 93 - 105 - 121 - 0
Dio E112 - 32 - 22 - 92 - 0
Flamingo's E30 - 43 - 14 - 26 - 0
It Fean E23 - 20 - 110 - 10 - 3
Oerterp / VKC E22 - 32 - 26 - 07 - 313 - 1
Sparta E15 - 33 - 13 - 12 - 120 - 2
VZK / Donkerbroek E110 - 12 - 72 - 50 - 50 - 4
Wordt Kwiek E32 - 10 - 170 - 50 - 193 - 7
F-pupillen poule 027 (zaal)
De Wâlden F3Des F1DTS F1DWA F1VZK F1Zunobri F1
De Wâlden F310 - 158 - 134 - 12
Des F111 - 1211 - 817 - 8
DTS F117 - 518 - 914 - 315 - 6
DWA / Argo F17 - 2011 - 1313 - 10
VZK / Donkerbroek F18 - 98 - 149 - 11
Zunobri F19 - 911 - 7

Alles voor je sport!
F-pupillen poule 058 (zaal)
DOS '46 F3Koru F1Sparta F2Thrianta F1VZK F2ZKC '19 F1
DOS '46 F38 - 67 - 512 - 07 - 11
Koru F13 - 133 - 1310 - 618 - 0
Sparta F210 - 67 - 7
Thrianta F16 - 105 - 8
VZK / Donkerbroek F20 - 130 - 40 - 12
ZKC '19 F19 - 813 - 97 - 414 - 0