Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van Donkerbroek, Donkerbroek

KNKV 3e klasse C (zaal)
It Fean 1WWC 1Dio 1NQL 1TFS 1Thrianta 1VZK 1Stadskanaal '74 1
It Fean / Boelenslaan 122 - 1314 - 17
WWC 112 - 13
Dio 125 - 17
NQL 114 - 1423 - 18
TFS 123 - 17
Thrianta 114 - 1223 - 19
VZK / Donkerbroek 128 - 17
Stadskanaal '74 120 - 21

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 4e klasse E (zaal)
It Fean 2WWC 2TFS 3DWA 3Emmeloord 2Thrianta 2VZK 2Drachten 5
It Fean / Boelenslaan 213 - 2612 - 9
WWC 220 - 12
TFS / De Pein 318 - 18
DWA / Argo 313 - 1421 - 21
Emmeloord 227 - 19
Thrianta 210 - 1617 - 22
VZK / Donkerbroek 212 - 8
Drachten / van der Wiel 513 - 2312 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 035 (zaal)
De Waterpoort A1Drachten A3Kinea A1Lintjo A1Noveas A1Udiros A2VZK A1
De Waterpoort A17 - 12
Drachten / van der Wiel A3
Kinea A131 - 6
Lintjo A115 - 730 - 9
Noveas A1
Udiros A212 - 17
VZK / Donkerbroek A110 - 511 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (zaal)
AVO B2De Granaet B2Donkerbroek B1Drachten B2Noordenveld B1Rodenburg B2ROG B1
AVO B219 - 2
De Granaet B24 - 104 - 9
Donkerbroek / VZK B114 - 8
Drachten / van der Wiel B23 - 15
Noordenveld B115 - 416 - 6
Rodenburg / OWK B23 - 12
ROG B17 - 16

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 040 (zaal)
Donkerbroek B2Hoogkerk B3Korwi B1Noordenveld B2Oerterp B1Ritola B1Rodenburg B1
Donkerbroek / VZK B26 - 16
Hoogkerk / Nic. B321 - 5
Korwi B19 - 114 - 21
Noordenveld B27 - 4
Oerterp / VKC B118 - 37 - 11
Ritola B1
Rodenburg / OWK B119 - 5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
DTS C1Heerenveen C3LDODK C4Mid-Fryslân C2NQL C1Olympia C1VZK C1
DTS C17 - 4
Heerenveen C35 - 3
LDODK / Rinsma Fashion C43 - 113 - 8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2
NQL C17 - 85 - 7
Olympia C110 - 6
VZK / Donkerbroek C16 - 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 044 (zaal)
AVO D2Elko D1Hoogkerk D1Ritola D2Roda '70 D1VZK D1ZKC '19 D1
AVO D21 - 11
Elko D14 - 2
Hoogkerk D18 - 10
Ritola D216 - 05 - 14
Roda '70 D1
VZK / Donkerbroek D19 - 14
ZKC '19 D1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 049 (zaal)
Harkema D2Invicta D1It Fean D2Mid-Fryslân D3Oerterp D1VZK D2WIK '34 D2
Harkema D213 - 210 - 4
Invicta D16 - 68 - 0
It Fean / Boelenslaan D22 - 87 - 7
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D39 - 6
Oerterp / VKC D1
VZK / Donkerbroek D2
WIK '34 D21 - 12
E-pupillen poule 114 (zaal)
De Pein E2Dio E1Flamingo's E3It Fean E2Oerterp E2Sparta E1VZK E1Wordt Kwiek E3
De Pein E23 - 105 - 121 - 0
Dio E12 - 2
Flamingo's E33 - 16 - 0
It Fean E20 - 110 - 3
Oerterp / VKC E22 - 3
Sparta E12 - 1
VZK / Donkerbroek E10 - 5
Wordt Kwiek E30 - 14
F-pupillen poule 027 (zaal)
De Wâlden F3Des F1DTS F1DWA F1VZK F1Zunobri F1
De Wâlden F34 - 12
Des F111 - 1211 - 8
DTS F114 - 3
DWA / Argo F1
VZK / Donkerbroek F1
Zunobri F19 - 911 - 7

Alles voor je sport!
F-pupillen poule 058 (zaal)
DOS '46 F3Koru F1Sparta F2Thrianta F1VZK F2ZKC '19 F1
DOS '46 F38 - 6
Koru F13 - 13
Sparta F2
Thrianta F15 - 8
VZK / Donkerbroek F2
ZKC '19 F17 - 414 - 0