Veldcompetitie 2018 - 2019

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

Overgangsklasse A
OWK 1Unitas 1Nic. 1SKF 1KIOS 1DOS 1HKV 1Antilopen 1
OWK 121 - 2013 - 1514 - 1515 - 1913 - 1716 - 1213 - 20
Unitas / Perspectief 115 - 2019 - 2013 - 1920 - 1312 - 1218 - 1428 - 17
Nic. / Alfa-college 120 - 1414 - 2117 - 2123 - 2521 - 2528 - 1521 - 14
SKF 118 - 1320 - 2124 - 2019 - 1116 - 1821 - 1823 - 15
KIOS 115 - 2016 - 2222 - 2519 - 2418 - 1822 - 1619 - 20
DOS 116 - 1612 - 1225 - 1917 - 2422 - 1417 - 1218 - 18
HKV / Ons Eibernest 118 - 2010 - 1717 - 2215 - 1920 - 1914 - 1714 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen 121 - 2314 - 1921 - 2814 - 1716 - 1414 - 820 - 21
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserve 1e klasse A
KIOS 2SCO 3AKC 2AVO 2Nic. 4Amicitia 2De Meeuwen 2OWK 2
KIOS 217 - 2123 - 1723 - 2019 - 1411 - 1212 - 1221 - 21
SCO 317 - 1517 - 1424 - 1624 - 1119 - 1316 - 1714 - 18
AKC 29 - 2014 - 1416 - 1816 - 1912 - 1113 - 1214 - 14
AVO 216 - 1614 - 1017 - 1422 - 1318 - 118 - 1213 - 9
Nic. / Alfa-college 419 - 2116 - 1822 - 1213 - 1717 - 1312 - 1413 - 13
Amicitia 214 - 1215 - 1520 - 1314 - 820 - 1714 - 1523 - 20
De Meeuwen 211 - 921 - 1226 - 1319 - 1724 - 1920 - 1218 - 16
OWK 213 - 1913 - 1615 - 814 - 1011 - 810 - 816 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B
ZKC '19 4Wez Handich 2OKO 2WSS 3Rodenburg 2SIOS 2OWK 3Leeuwarden 2
ZKC '19 414 - 3214 - 2322 - 1911 - 1114 - 1311 - 2613 - 11
Wez Handich / Dow 213 - 918 - 1716 - 1115 - 1217 - 1013 - 721 - 8
OKO / Bies 212 - 1311 - 2022 - 2419 - 1015 - 1820 - 1322 - 8
WSS 325 - 720 - 1617 - 1315 - 1314 - 1523 - 1211 - 12
Rodenburg 215 - 714 - 2510 - 1711 - 1420 - 1910 - 1313 - 10
SIOS 217 - 721 - 177 - 1916 - 1216 - 911 - 1417 - 7
OWK 314 - 912 - 1314 - 1313 - 1911 - 816 - 1010 - 5
Leeuwarden 210 - 99 - 189 - 1011 - 1611 - 610 - 168 - 14
Midweek poule 033 (najaar)
Hoogkerk MW1Nic. MW2TFS MW1Zunobri MW1
Hoogkerk MW19 - 108 - 57 - 12
Nic. / Alfa-college MW212 - 68 - 910 - 18
TFS MW112 - 712 - 815 - 8
Zunobri / OWK MW111 - 615 - 55 - 8
Midweek poule 037 (voorjaar)
It Fean MW2Nic. MW2OWK MW1Wez Handich MW1
It Fean / Boelenslaan MW220 - 016 - 422 - 12
Nic. / Alfa-college MW216 - 229 - 1414 - 14
OWK / Zunobri MW112 - 93 - 47 - 10
Wez Handich / Dow MW17 - 1511 - 79 - 3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 041 (najaar)
Korwi B1Noordenveld B2ROG B1OWK B1
Korwi B10 - 186 - 123 - 10
Noordenveld B214 - 413 - 713 - 5
ROG B114 - 38 - 138 - 10
OWK / Sparta B114 - 09 - 1012 - 9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (najaar)
LDODK B3OKO B2OWK B2VZK B1
LDODK / Rinsma Fashion B37 - 169 - 43 - 11
OKO / Bies B216 - 217 - 511 - 7
OWK / Sparta B26 - 101 - 141 - 10
VZK / Donkerbroek B114 - 33 - 911 - 1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 040 (voorjaar)
Donkerbroek B1Oerterp B1Rodenburg B1Wordt Kwiek B1
Donkerbroek / VZK B118 - 615 - 1216 - 8
Oerterp / VKC B17 - 168 - 514 - 11
Rodenburg / OWK B14 - 1711 - 49 - 9
Wordt Kwiek B18 - 1312 - 78 - 7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Dow B1Drachten B2Quick '21 B1Rodenburg B2
Dow / Wez Handich B16 - 44 - 810 - 6
Drachten / van der Wiel B23 - 24 - 99 - 8
Quick '21 B16 - 43 - 26 - 4
Rodenburg / OWK B211 - 1015 - 58 - 8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
HHV C1KIOS C1OWK C1Wordt Kwiek C1
HHV C17 - 72 - 87 - 9
KIOS C14 - 116 - 147 - 5
OWK / Sparta C110 - 810 - 18 - 4
Wordt Kwiek C18 - 48 - 22 - 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (najaar)
Hoogkerk C3Donkerbroek C1Olympia C1OWK C2
Hoogkerk / Nic. C310 - 710 - 78 - 0
Donkerbroek / VZK C17 - 74 - 58 - 1
Olympia C15 - 63 - 710 - 4
OWK / Sparta C27 - 84 - 54 - 3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (voorjaar)
De Granaet C1De Wâlden C2DTS C1OWK C1
De Granaet C110 - 29 - 58 - 9
De Wâlden C26 - 57 - 68 - 7
DTS C19 - 98 - 36 - 9
OWK / Sparta C17 - 76 - 108 - 6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 037 (voorjaar)
It Fean C2Leeuwarden C1NQL C1OWK C2
It Fean / Boelenslaan C25 - 117 - 57 - 6
Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C13 - 38 - 87 - 3
NQL C16 - 73 - 610 - 5
OWK / Sparta C213 - 54 - 513 - 4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
Drachten D1Mid-Fryslân D1Pallas '08 D1OWK D1
Drachten / van der Wiel D19 - 116 - 411 - 0
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D14 - 25 - 417 - 2
Pallas '08 D15 - 34 - 89 - 1
OWK / Sparta D11 - 72 - 123 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 085 (najaar)
De Wâlden D3DWA D1Flamingo's D2OWK D2
De Wâlden D32 - 125 - 53 - 13
DWA / Argo D120 - 017 - 111 - 4
Flamingo's D27 - 34 - 120 - 12
OWK / Sparta D29 - 22 - 79 - 1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
Nic. D1OKO D1Ritola D1OWK D1
Nic. / Alfa-college D110 - 69 - 7
OKO / Bies D16 - 55 - 75 - 6
Ritola D14 - 1310 - 812 - 10
OWK / Rodenburg D113 - 910 - 89 - 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (voorjaar)
DWA D1Hoogkerk D1Ritola D2OWK D2
DWA / Argo D112 - 610 - 82 - 5
Hoogkerk D110 - 77 - 1112 - 8
Ritola D27 - 1110 - 192 - 8
OWK / Sparta D22 - 213 - 78 - 4