Zaalcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

Overgangsklasse A
AKC 1Amicitia 1AVO 1De Hoeve 1Hoogkerk 1Mid-Fryslân 1OWK 1Wit-Blauw 1
AKC 117 - 2624 - 2429 - 2323 - 2222 - 2925 - 3126 - 42
Amicitia 123 - 1522 - 1523 - 2017 - 1917 - 2527 - 3122 - 24
AVO 130 - 2729 - 2530 - 2225 - 1128 - 3628 - 2228 - 16
De Hoeve 128 - 2217 - 1819 - 2525 - 2421 - 1928 - 2218 - 21
Hoogkerk 120 - 2327 - 2721 - 2624 - 2327 - 4024 - 2723 - 26
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 128 - 1721 - 1831 - 2831 - 1834 - 2521 - 2227 - 25
OWK 136 - 1626 - 2627 - 2624 - 2021 - 2326 - 2628 - 27
Wit-Blauw / Green Organics 124 - 2830 - 3024 - 2532 - 2434 - 2131 - 2733 - 27
KNKV Reserve 1e klasse A
AW.DTV 3De Wâlden 3Groen Geel 3Heerenveen 3HKV 3Mid-Fryslân 2OWK 2SCO 3
AW.DTV 326 - 1830 - 2420 - 1727 - 1315 - 1716 - 1724 - 25
De Wâlden 319 - 2914 - 2416 - 2119 - 2015 - 1822 - 2615 - 28
Groen Geel 317 - 1223 - 1421 - 1427 - 1914 - 2318 - 1715 - 11
Heerenveen 318 - 2118 - 1912 - 1517 - 1414 - 1620 - 2018 - 20
HKV / Ons Eibernest 315 - 2618 - 1614 - 1712 - 1616 - 2012 - 1413 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 221 - 1916 - 2017 - 1024 - 1717 - 1223 - 1825 - 20
OWK 219 - 2128 - 1218 - 1825 - 1817 - 1518 - 1820 - 23
SCO 319 - 1714 - 1218 - 1714 - 1121 - 2117 - 1918 - 22
KNKV Reserve 3e klasse B
AVO 4KIOS 3Noordenveld 3OKO 2OWK 3WSS 2Rodenburg 3
AVO 421 - 1713 - 2020 - 1714 - 1413 - 1210 - 18
KIOS 39 - 1713 - 2218 - 1921 - 2516 - 1612 - 22
Noordenveld 319 - 1518 - 1722 - 2632 - 2029 - 1831 - 14
OKO / Bies 216 - 1513 - 1318 - 1824 - 2218 - 1223 - 16
OWK 324 - 1820 - 2119 - 2221 - 2327 - 2119 - 15
WSS 219 - 1524 - 1615 - 2218 - 1719 - 1925 - 10
Rodenburg 312 - 2025 - 1321 - 2116 - 2710 - 2412 - 17
Midweek poule 019
Heerenveen MW1Leonidas MW1Hoogkerk MW1Invicta MW1OWK MW1Oerterp MW1Wez Handich MW1
Heerenveen MW112 - 416 - 1617 - 98 - 1313 - 88 - 15
Leonidas / De Hoeve MW18 - 1014 - 105 - 610 - 116 - 1012 - 14
Hoogkerk MW115 - 125 - 1012 - 1213 - 68 - 814 - 6
Invicta / Frigro MW111 - 1510 - 1018 - 1012 - 811 - 1110 - 11
OWK / Zunobri MW17 - 188 - 1514 - 157 - 93 - 56 - 7
Oerterp / VKC MW111 - 168 - 114 - 78 - 98 - 921 - 14
Wez Handich / Dow MW110 - 912 - 511 - 814 - 1011 - 913 - 9
A-junioren 1e klasse A
AVO A2Drachten A2Heerenveen A1Invicta A1Kinea A1LDODK A2Hoogkerk A1OWK A1
AVO A235 - 1325 - 815 - 1720 - 2126 - 1428 - 2419 - 18
Drachten / van der Wiel A215 - 2413 - 1214 - 3621 - 3216 - 1816 - 3016 - 20
Heerenveen A113 - 1520 - 1010 - 2311 - 1420 - 139 - 3015 - 18
Invicta / Frigro A122 - 2322 - 912 - 624 - 1624 - 921 - 2116 - 9
Kinea A111 - 2420 - 1915 - 1417 - 1519 - 2022 - 2314 - 9
LDODK / Rinsma Fashion A29 - 1815 - 138 - 99 - 1714 - 239 - 2312 - 16
Hoogkerk / Nic. A118 - 1933 - 1024 - 1223 - 2234 - 1531 - 918 - 11
OWK A114 - 1922 - 1820 - 1213 - 1519 - 1720 - 105 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 010
De Wâlden B1DTS B1It Fean B1De Granaet B2Hoogkerk B3Noordenveld B1OWK B1
De Wâlden B14 - 146 - 515 - 1019 - 417 - 95 - 5
DTS B117 - 810 - 725 - 735 - 426 - 414 - 10
It Fean / Boelenslaan B111 - 77 - 1416 - 223 - 419 - 118 - 7
De Granaet B27 - 171 - 194 - 1315 - 1011 - 1713 - 11
Hoogkerk / Nic. B312 - 173 - 216 - 2112 - 1110 - 138 - 23
Noordenveld B18 - 104 - 147 - 1413 - 910 - 96 - 12
OWK / Sparta B17 - 93 - 196 - 514 - 210 - 214 - 8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022
Flamingo's B1De Granaet B1LDODK B3OKO B2Pallas '08 B1OWK B2Udiros B2
Flamingo's B15 - 125 - 1011 - 48 - 83 - 99 - 5
De Granaet B110 - 513 - 716 - 44 - 511 - 69 - 5
LDODK / Rinsma Fashion B310 - 55 - 75 - 49 - 813 - 911 - 11
OKO / Bies B25 - 107 - 1310 - 153 - 68 - 511 - 7
Pallas '08 B19 - 46 - 514 - 79 - 26 - 511 - 7
OWK / Sparta B27 - 125 - 58 - 616 - 56 - 74 - 6
Udiros B25 - 83 - 76 - 124 - 60 - 37 - 4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054
Dow B1Drachten B3Invicta B3Noordenveld B2NQL B1Odis B1OWK B3
Dow B113 - 82 - 63 - 59 - 813 - 37 - 9
Drachten / van der Wiel B34 - 56 - 75 - 62 - 1015 - 57 - 8
Invicta / Frigro B32 - 513 - 95 - 64 - 313 - 94 - 8
Noordenveld B27 - 27 - 66 - 58 - 1014 - 37 - 7
NQL B18 - 58 - 55 - 27 - 613 - 52 - 6
Odis B15 - 111 - 34 - 114 - 133 - 112 - 8
OWK / Sparta B36 - 126 - 56 - 56 - 96 - 411 - 3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033
Elko C1Korwi C1Nic. C2SDO C1OWK C1Stadskanaal '74 C1Thrianta C2
Elko C17 - 415 - 66 - 62 - 76 - 511 - 2
Korwi C13 - 412 - 57 - 35 - 85 - 217 - 1
Nic. / Alfa-college C27 - 75 - 48 - 1210 - 1710 - 717 - 1
SDO C14 - 73 - 69 - 103 - 105 - 1213 - 2
OWK / Sparta C19 - 59 - 421 - 312 - 614 - 821 - 0
Stadskanaal '74 C16 - 26 - 1014 - 215 - 86 - 1614 - 1
Thrianta C21 - 152 - 148 - 40 - 60 - 191 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 034
Dow C1LDODK C3Leeuwarden C1Mid-Fryslân C3SIOS C2OWK C2Udiros C1
Dow C19 - 72 - 55 - 712 - 413 - 15 - 6
LDODK / Rinsma Fashion C35 - 45 - 34 - 314 - 311 - 25 - 9
Leeuwarden C115 - 310 - 26 - 618 - 112 - 45 - 4
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C33 - 65 - 65 - 515 - 210 - 55 - 4
SIOS C23 - 51 - 41 - 180 - 86 - 32 - 9
OWK / Sparta C21 - 83 - 103 - 63 - 93 - 73 - 12
Udiros C17 - 68 - 64 - 57 - 711 - 213 - 5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 04
Altijd Kwiek D1Des D1Noordenveld D1OWK D1TFS D1Thrianta D3WWMD D1
Altijd Kwiek D118 - 613 - 817 - 115 - 227 - 316 - 6
Des D16 - 156 - 47 - 97 - 811 - 75 - 5
Noordenveld D13 - 169 - 78 - 55 - 217 - 59 - 7
OWK D15 - 2316 - 1115 - 108 - 310 - 49 - 11
TFS D15 - 227 - 1213 - 1010 - 199 - 139 - 10
Thrianta D32 - 215 - 512 - 94 - 1916 - 110 - 4
WWMD D15 - 1314 - 315 - 56 - 126 - 19 - 8