Veldcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

Overgangsklasse A
OWK 1Wit-Blauw 1De Hoeve 1AVO 1Mid-Fryslân 1De Wâlden 1ZKV 1Heerenveen 1
OWK 125 - 2218 - 1813 - 1621 - 2120 - 1518 - 1615 - 18
Wit-Blauw / Green Organics 119 - 2127 - 2531 - 2628 - 2216 - 2018 - 1520 - 21
De Hoeve 120 - 2518 - 1814 - 1426 - 1717 - 1820 - 2019 - 27
AVO 110 - 2121 - 2422 - 2425 - 2427 - 2118 - 1620 - 16
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 125 - 2122 - 1826 - 1824 - 1522 - 2126 - 1320 - 19
De Wâlden 120 - 2323 - 2023 - 1923 - 288 - 2514 - 1613 - 21
ZKV 130 - 2425 - 2420 - 2222 - 2622 - 2526 - 1823 - 18
Heerenveen 130 - 3222 - 1917 - 2616 - 1220 - 2225 - 1520 - 19

Team TV
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserve 2e klasse A
OWK 2SIOS 2Rodenburg 2ZKC '19 2AVO 3Mid-Fryslân 4Hoogkerk 3DOS-WK 3
OWK 226 - 717 - 1220 - 1217 - 621 - 1621 - 1524 - 13
SIOS 213 - 1811 - 222 - 2513 - 1616 - 1716 - 1210 - 25
Rodenburg 213 - 2324 - 1511 - 1615 - 239 - 2211 - 1618 - 20
ZKC '19 226 - 2632 - 925 - 1318 - 1522 - 2323 - 1413 - 15
AVO 321 - 2720 - 2012 - 1511 - 1013 - 2217 - 2115 - 22
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 420 - 2228 - 1324 - 1617 - 1019 - 2123 - 1825 - 19
Hoogkerk 310 - 2230 - 1025 - 1814 - 2128 - 1914 - 2219 - 15
DOS-WK 317 - 1940 - 925 - 916 - 1520 - 1921 - 1826 - 19
KNKV Reserve 3e klasse A
Leeuwarden 2OWK 3WSS 3LDODK 4ZKC '19 4Heerenveen 4DOS '46 4
Leeuwarden 213 - 169 - 1514 - 810 - 1411 - 196 - 20
OWK 38 - 717 - 2115 - 1615 - 1412 - 2113 - 24
WSS 314 - 1213 - 1315 - 1523 - 1714 - 1621 - 20
LDODK / Rinsma Fashion 413 - 1018 - 1912 - 1818 - 139 - 2717 - 18
ZKC '19 412 - 1511 - 2311 - 2213 - 1517 - 237 - 26
Heerenveen 418 - 929 - 2526 - 916 - 1523 - 821 - 28
DOS '46 425 - 1123 - 1320 - 1615 - 929 - 1018 - 22
Midweek poule 042 (najaar)
Wez Handich MW1Oerterp MW1OWK MW1Hoogkerk MW1
Wez Handich / Dow MW116 - 1120 - 79 - 10
Oerterp / VKC MW110 - 65 - 86 - 5
OWK / Zunobri MW16 - 47 - 75 - 11
Hoogkerk MW19 - 109 - 67 - 6
Midweek poule 033 (voorjaar)
Hoogkerk MW1NKC MW1Zunobri MW1Nic. MW2
Hoogkerk MW118 - 87 - 1012 - 6
NKC MW115 - 1517 - 46 - 9
Zunobri / OWK MW113 - 99 - 96 - 11
Nic. / Alfa-college MW212 - 166 - 1412 - 7
A-junioren 1e klasse A
De Pein A1Drachten A2OWK A1LDODK A2Hoogkerk A1Invicta A1Kinea A1Heerenveen A1
De Pein A121 - 1614 - 1217 - 916 - 2113 - 1915 - 2514 - 10
Drachten / van der Wiel A217 - 1413 - 2115 - 1515 - 3214 - 2420 - 2413 - 18
OWK A110 - 1619 - 1118 - 79 - 2613 - 1712 - 1012 - 8
LDODK / Rinsma Fashion A211 - 1515 - 1315 - 1812 - 2510 - 2616 - 2522 - 21
Hoogkerk / Nic. A134 - 2230 - 920 - 827 - 826 - 2237 - 930 - 11
Invicta / Frigro A115 - 1424 - 1019 - 1526 - 911 - 1022 - 1329 - 6
Kinea A117 - 2022 - 2119 - 1813 - 1312 - 1315 - 2517 - 11
Heerenveen A19 - 1423 - 912 - 2611 - 1415 - 3016 - 2619 - 18
Noord - Beker A-junioren
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
Noordenveld B1Hoogkerk B3Vitesse B2OWK B1
Noordenveld B119 - 714 - 56 - 8
Hoogkerk / Nic. B314 - 138 - 39 - 15
Vitesse B23 - 157 - 95 - 17
OWK / Rodenburg B111 - 417 - 410 - 1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 039 (najaar)
Drachten B2Olympia B1OKO B2OWK B2
Drachten / van der Wiel B219 - 79 - 79 - 9
Olympia B13 - 1610 - 76 - 17
OKO / Bies B27 - 119 - 52 - 14
OWK / Rodenburg B22 - 87 - 37 - 5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 058 (najaar)
TFS B1VZK B1OWK B3Dio B1Zunobri B1Oerterp B1Harkema B2
TFS B117 - 418 - 19 - 4
VZK / Donkerbroek B15 - 87 - 715 - 10
OWK / Rodenburg B32 - 1211 - 74 - 5
Dio B17 - 1715 - 512 - 3
Zunobri B13 - 173 - 714 - 4
Oerterp / VKC B15 - 89 - 611 - 2
Harkema / Frigro B20 - 96 - 63 - 9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 021 (voorjaar)
Drachten B2VZK B1OWK B1Noordenveld B1
Drachten / van der Wiel B29 - 99 - 1216 - 6
VZK / Donkerbroek B111 - 1010 - 1115 - 11
OWK / Sparta B111 - 814 - 49 - 6
Noordenveld B15 - 128 - 75 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (voorjaar)
OWK B2Leonidas B2Dio B1Udiros B2
OWK / Sparta B27 - 159 - 513 - 11
Leonidas / Forward B29 - 510 - 515 - 7
Dio B110 - 152 - 177 - 6
Udiros B22 - 127 - 719 - 7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 075 (voorjaar)
Ritola B1OWK B3DWA B2OKO B2
Ritola B115 - 48 - 1513 - 5
OWK / Sparta B310 - 147 - 136 - 5
DWA / Argo B211 - 611 - 511 - 4
OKO / Bies B214 - 87 - 610 - 12

advertentie Lancyr Deelen
Noord -Beker B-aspiranten
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 046 (najaar)
Wez Handich C1Rodenburg C1Drachten C2OKO C2
Wez Handich C13 - 122 - 410 - 3
Rodenburg / OWK C15 - 113 - 317 - 1
Drachten / van der Wiel C27 - 14 - 923 - 2
OKO / Bies C21 - 90 - 92 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 076 (najaar)
VZK C1Rodenburg C2Donkerbroek C1Quick '21 C2
VZK C15 - 28 - 16 - 0
Rodenburg / OWK C21 - 62 - 84 - 3
Donkerbroek C14 - 66 - 17 - 1
Quick '21 C22 - 55 - 45 - 6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 015 (voorjaar)
Hoogkerk C2OKO C3Ritola C1DWA C1OWK C1Noordenveld C1AVO C2
Hoogkerk C26 - 94 - 158 - 14
OKO / Bies C37 - 64 - 87 - 14
Ritola C15 - 45 - 82 - 5
DWA / Argo C112 - 39 - 154 - 5
OWK / Rodenburg C111 - 510 - 44 - 4
Noordenveld C110 - 413 - 912 - 7
AVO C211 - 1210 - 59 - 5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 101 (voorjaar)
Zunobri C1OWK C2DWA C2Noordenveld C2
Zunobri C13 - 68 - 66 - 5
OWK / Rodenburg C22 - 49 - 96 - 5
DWA / Argo C20 - 211 - 62 - 9
Noordenveld C27 - 113 - 717 - 2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 03 (najaar)
OWK D1Des D1Noordenveld D2Quick '21 D2WWMD D1ROG D2TFS D1
OWK D13 - 810 - 57 - 4
Des D17 - 114 - 110 - 7
Noordenveld D216 - 513 - 917 - 13
Quick '21 D26 - 83 - 1411 - 8
WWMD D18 - 66 - 85 - 6
ROG D210 - 156 - 1113 - 5
TFS D16 - 65 - 164 - 5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 01 (voorjaar)
OWK D1Noordenveld D2Altijd Kwiek D1NQL D1
OWK D112 - 117 - 238 - 23
Noordenveld D222 - 811 - 199 - 11
Altijd Kwiek D115 - 312 - 78 - 11
NQL D113 - 1236 - 148 - 6