Veldcompetitie 2016 - 2017

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
Apollo 1De Waterpoort 1KIOS 1KZ Danaiden 1OWK 1Synergo 1Wez Handich 1ZKC '19 1
Apollo 114 - 1812 - 513 - 716 - 1619 - 1522 - 1421 - 17
De Waterpoort 112 - 1527 - 2625 - 1916 - 1520 - 1815 - 1623 - 19
KIOS 121 - 1818 - 1520 - 1627 - 2320 - 2123 - 2128 - 27
KZ Danaiden 112 - 2110 - 1514 - 2212 - 2017 - 1512 - 2013 - 12
OWK 123 - 814 - 1516 - 1317 - 725 - 1918 - 1428 - 15
Synergo 121 - 1630 - 1320 - 2431 - 1319 - 2325 - 1926 - 15
Wez Handich / Dow 113 - 1411 - 1119 - 1021 - 813 - 2316 - 1624 - 11
ZKC '19 116 - 2714 - 2416 - 2212 - 1214 - 1622 - 2123 - 28
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserve 2e klasse A
Apollo 2DOS Kampen 3KIOS 2KZ Danaiden 2OWK 2Synergo 2Wez Handich 2ZKC '19 2
Apollo 215 - 144 - 1212 - 519 - 1511 - 1418 - 620 - 17
DOS Kampen / Veltman 321 - 3217 - 1512 - 2117 - 2114 - 2419 - 1816 - 18
KIOS 222 - 2422 - 2011 - 2119 - 1814 - 1916 - 1527 - 23
KZ Danaiden 216 - 1110 - 2212 - 1017 - 1614 - 1317 - 524 - 10
OWK 214 - 1825 - 1419 - 2414 - 1717 - 1516 - 1327 - 14
Synergo 219 - 1518 - 2416 - 1821 - 1415 - 2018 - 1834 - 13
Wez Handich / Dow 212 - 1313 - 126 - 1612 - 1912 - 2212 - 2010 - 13
ZKC '19 212 - 1918 - 2015 - 2416 - 1717 - 3423 - 2021 - 23
KNKV Reserve 3e klasse A
Club Brothers 2Dio 2Korwi 2OKO 2OWK 3Rodenburg 2SIOS 2WSS 2
Club Brothers 216 - 1520 - 814 - 1418 - 2014 - 1514 - 1716 - 17
Dio 214 - 2516 - 915 - 2718 - 2413 - 2717 - 2911 - 12
Korwi 212 - 1411 - 2214 - 1811 - 147 - 136 - 1811 - 23
OKO / Bies 211 - 1419 - 1317 - 516 - 1912 - 1813 - 1816 - 11
OWK 312 - 1218 - 1213 - 414 - 139 - 1216 - 1417 - 13
Rodenburg 217 - 2327 - 726 - 822 - 1118 - 1418 - 1818 - 13
SIOS 218 - 1523 - 1517 - 518 - 1618 - 1515 - 1223 - 13
WSS 29 - 721 - 823 - 1013 - 1429 - 138 - 1421 - 15
Noord Midweek 1e klasse A (najaar)
AVO MW2Hoogkerk MW1Nic. MW1OWK MW1
AVO MW29 - 87 - 1726 - 5
Hoogkerk / Nanka Diamond Tools MW117 - 136 - 1211 - 6
Nic. / Alfa-college MW113 - 1614 - 820 - 4
OWK / Zunobri MW16 - 226 - 136 - 17
Noord Midweek klasse L (voorjaar)
It Fean MW2Hoogkerk MW1Invicta MW1Zunobri MW1
It Fean / Boelenslaan MW210 - 611 - 813 - 10
Hoogkerk / Nanka Diamond Tools MW17 - 912 - 110 - 4
Invicta / Frigro MW15 - 813 - 911 - 6
Zunobri / OWK MW114 - 248 - 93 - 6
A-junioren 1e klasse A
AVO A2De Wâlden A1Drachten A2Flamingo's A1LDODK A2Mid-Fryslân A1Hoogkerk A1OWK A1
AVO A211 - 1116 - 3211 - 1414 - 919 - 1419 - 13
De Wâlden A111 - 149 - 1111 - 1815 - 1610 - 1014 - 16
Drachten / van der Wiel A225 - 1620 - 1020 - 1527 - 1418 - 2115 - 14
Flamingo's A124 - 1326 - 1115 - 2015 - 922 - 2224 - 15
LDODK / Rinsma Fashion A216 - 1615 - 1313 - 1916 - 2115 - 1413 - 20
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 (*)
Hoogkerk / Nic. A116 - 2317 - 812 - 1822 - 1914 - 129 - 10
OWK A117 - 1414 - 1012 - 1411 - 1014 - 510 - 17
Noord - Beker A-junioren
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord C-aspiranten 3e klasse E (voorjaar)
OWK C1AVO C2Nic. C2Noordenveld C1
OWK / ODA C113 - 66 - 44 - 4
AVO C24 - 45 - 84 - 5
Nic. / Alfa-college C27 - 75 - 107 - 9
Noordenveld C17 - 117 - 1410 - 7
Noord C-aspiranten 4e klasse G (najaar)
AVO C3OWK C1Rodenburg C1Sparta C1
AVO C31 - 182 - 120 - 10
OWK / ODA C19 - 115 - 211 - 2
Rodenburg C112 - 11 - 135 - 12
Sparta C114 - 23 - 76 - 6
Noord D-pupillen 4tal klasse D (najaar)
Nic. D2Noordenveld D2OWK D1ROG D1
Nic. / Alfa-college D215 - 172 - 3315 - 4
Noordenveld D29 - 125 - 1618 - 0
OWK / ODA D114 - 219 - 425 - 6
ROG D11 - 90 - 250 - 19
Noord D-pupillen 4tal klasse B (voorjaar)
AVO D3Noordenveld D1OWK D1WWMD D1
AVO D317 - 76 - 1914 - 6
Noordenveld D10 - 250 - 165 - 3
OWK / ODA D114 - 015 - 830 - 5
WWMD D15 - 156 - 74 - 29

Team TV
Noord E-pupillen 2e klasse D (voorjaar)
Nic. E2OWK E1ROG E1Spes E1
Nic. / Alfa-college E27 - 213 - 184 - 10
OWK E15 - 85 - 118 - 6
ROG E112 - 811 - 15 - 10
Spes E18 - 19 - 211 - 7
Noord E-pupillen 3e klasse I (najaar)
Des E1DWA E2Noordenveld E2OWK E1
Des E17 - 622 - 23 - 4
DWA / Argo E27 - 524 - 17 - 8
Noordenveld E24 - 144 - 261 - 15
OWK E13 - 612 - 510 - 0