Zaalcompetitie 2015- 2016

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
ASVD | KWOOT 1Rigtersbleek 1ZKC '19 1AVO 1SIOS 1KIOS 1Exakwa 1OWK 1
ASVD | KWOOT 121 - 1925 - 2120 - 1928 - 1630 - 1623 - 1518 - 19
Rigtersbleek / Cottus 118 - 2221 - 1813 - 1923 - 1322 - 1620 - 1212 - 22
ZKC '19 118 - 2819 - 2118 - 3021 - 1616 - 1819 - 1824 - 27
AVO 127 - 1537 - 1626 - 2332 - 1622 - 1626 - 1423 - 18
SIOS 114 - 1718 - 1613 - 1617 - 2719 - 2315 - 2821 - 28
KIOS 126 - 1722 - 1826 - 1719 - 2129 - 1720 - 2318 - 19
Exakwa 116 - 2217 - 1712 - 1219 - 2528 - 2318 - 2423 - 26
OWK 124 - 2017 - 1426 - 1619 - 2027 - 1515 - 1521 - 17

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse A
DOS '46 4Hoogkerk 3ZKC '19 2Leeuwarden 2AVO 3Wez Handich 2Drachten 5OWK 2
DOS '46 413 - 2513 - 1521 - 1119 - 1217 - 914 - 128 - 14
Hoogkerk 326 - 1612 - 2021 - 918 - 1516 - 1720 - 2526 - 16
ZKC '19 220 - 1320 - 2118 - 431 - 1827 - 1125 - 1717 - 14
Leeuwarden 212 - 1714 - 135 - 2917 - 228 - 157 - 199 - 12
AVO 320 - 1628 - 2224 - 1816 - 1019 - 1415 - 2314 - 15
Wez Handich / Dow 217 - 1816 - 1517 - 1814 - 916 - 2019 - 1612 - 10
Drachten / van der Wiel 529 - 1426 - 1819 - 2321 - 1026 - 2216 - 1923 - 27
OWK 219 - 2017 - 1415 - 1614 - 819 - 1614 - 1315 - 19
KNKV Reserve 3e klasse A
Korwi 2OKO 2Rodenburg 3TFS 2Wez Handich 3VZK 2OWK 3
Korwi 219 - 1114 - 1110 - 1310 - 1219 - 1112 - 15
OKO / Bies 215 - 1013 - 2413 - 1810 - 1124 - 1315 - 14
Rodenburg 323 - 1125 - 1022 - 1017 - 836 - 927 - 11
TFS 218 - 1225 - 1211 - 2320 - 1021 - 1413 - 13
Wez Handich / Dow 316 - 1416 - 1117 - 2612 - 1715 - 910 - 12
VZK / Donkerbroek 212 - 1213 - 218 - 3514 - 158 - 1715 - 12
OWK 313 - 1713 - 1618 - 3018 - 1412 - 1219 - 12
Noord Midweek 1e klasse F
OKO MW1Zunobri MW1Boelenslaan MW1De Hoeve MW1LDODK MW1Joure MW1Invicta MW1MN en W MW1
OKO / Bies MW114 - 78 - 511 - 119 - 1613 - 821 - 1117 - 14
Zunobri / OWK MW15 - 158 - 1811 - 148 - 169 - 1712 - 68 - 6
Boelenslaan MW112 - 1017 - 915 - 138 - 78 - 1217 - 79 - 3
De Hoeve MW110 - 127 - 510 - 916 - 1611 - 1117 - 108 - 8
LDODK / AH Gorredijk MW115 - 1327 - 516 - 1013 - 1022 - 1318 - 716 - 12
Joure MW18 - 1614 - 1114 - 157 - 1214 - 1010 - 1416 - 10
Invicta MW15 - 1115 - 610 - 139 - 96 - 2015 - 911 - 16
MN en W MW15 - 2020 - 710 - 710 - 913 - 117 - 1217 - 9
B-aspiranten 1e klasse A
OWK B1AVO B1Hoogkerk B1Ritola B1LDODK B1WWC B1SIOS B1
OWK B113 - 1512 - 912 - 913 - 1316 - 88 - 12
AVO B19 - 713 - 925 - 1014 - 1215 - 421 - 4
Hoogkerk B111 - 1312 - 1521 - 814 - 1519 - 712 - 8
Ritola B19 - 196 - 247 - 145 - 1811 - 918 - 15
LDODK / AH Gorredijk B115 - 96 - 1722 - 1517 - 821 - 511 - 12
WWC B113 - 139 - 1213 - 1818 - 1310 - 2115 - 16
SIOS B19 - 137 - 2414 - 917 - 1313 - 1611 - 10
Noord C-aspiranten 3e klasse E
Hoogkerk C2ROG C1Roda '70 C1EKC 2000 C2SDO C1Spes C1OWK C1
Hoogkerk C22 - 126 - 125 - 103 - 146 - 83 - 11
ROG C121 - 212 - 36 - 311 - 78 - 64 - 4
Roda '70 C114 - 43 - 134 - 79 - 716 - 76 - 7
EKC 2000 C24 - 48 - 310 - 711 - 56 - 42 - 3
SDO C15 - 46 - 1011 - 66 - 129 - 76 - 10
Spes C111 - 124 - 86 - 148 - 85 - 53 - 8
OWK / ODA C115 - 23 - 410 - 64 - 73 - 68 - 9
Noord D-pupillen 4tal 1e klasse A
Noordenveld D1Altijd Kwiek D1DTG D1Kinea D1Sparta D1Vlug & Vaardig D2OWK D1
Noordenveld D113 - 1115 - 1317 - 1513 - 154 - 1619 - 1
Altijd Kwiek D12 - 55 - 139 - 1110 - 148 - 144 - 5
DTG D113 - 810 - 77 - 1311 - 147 - 148 - 8
Kinea D118 - 145 - 53 - 711 - 117 - 148 - 6
Sparta D113 - 412 - 616 - 914 - 67 - 420 - 10
Vlug & Vaardig D219 - 1711 - 714 - 812 - 107 - 1014 - 7
OWK / ODA D17 - 104 - 512 - 1410 - 205 - 1710 - 12
Noord E-pupillen 3e klasse D
DWA E2ROG E1Stadskanaal '74 E3HHCombi E2Noordenveld E3WSS E2OWK E1
DWA / Argo E210 - 63 - 57 - 74 - 155 - 166 - 3
ROG E15 - 92 - 131 - 812 - 11 - 44 - 13
Stadskanaal '74 E314 - 26 - 210 - 211 - 1012 - 521 - 5
HHCombi E29 - 711 - 43 - 87 - 44 - 33 - 4
Noordenveld E315 - 39 - 60 - 77 - 25 - 48 - 4
WSS E25 - 412 - 36 - 37 - 47 - 129 - 2
OWK E15 - 910 - 63 - 69 - 66 - 56 - 13