Veldcompetitie 2015 - 2016

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
Hoogkerk 1KIOS 1Mid-Fryslân 1OWK 1ROG 1SIOS 1Wez Handich 1ZKC '19 1
Hoogkerk 114 - 1414 - 1421 - 1624 - 2126 - 817 - 2421 - 16
KIOS 115 - 2115 - 1917 - 1024 - 1424 - 1519 - 1822 - 16
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 112 - 1023 - 1519 - 1924 - 1622 - 1225 - 1231 - 16
OWK 116 - 1719 - 1318 - 2620 - 1623 - 1528 - 1518 - 24
ROG 123 - 3219 - 1319 - 1812 - 1617 - 911 - 918 - 13
SIOS 111 - 1513 - 204 - 3312 - 2216 - 2613 - 1621 - 16
Wez Handich / Dow 112 - 1316 - 68 - 2115 - 1616 - 2016 - 1325 - 17
ZKC '19 118 - 2416 - 2713 - 2327 - 2526 - 3021 - 2612 - 22

Antilopen Banner
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserve 2e klasse A
Drachten | 5Nic. | Alfa 4OWK 2SIOS 2TFS 2Wez Handich 2WSS 2ZKC '19 2
Drachten | van der Wiel 519 - 1114 - 1317 - 818 - 1324 - 822 - 1123 - 18
Nic. | Alfa-college 421 - 1221 - 1022 - 1617 - 1616 - 930 - 1317 - 12
OWK 212 - 1816 - 2016 - 1118 - 1115 - 1210 - 1216 - 20
SIOS 213 - 3116 - 2422 - 2417 - 2212 - 1821 - 815 - 15
TFS 223 - 2212 - 2517 - 1427 - 1212 - 1726 - 2020 - 29
Wez Handich / Dow 28 - 159 - 1911 - 1515 - 1015 - 813 - 129 - 13
WSS 214 - 2810 - 2413 - 2814 - 1310 - 159 - 98 - 27
ZKC '19 213 - 2214 - 1717 - 1529 - 1319 - 1318 - 1426 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B
Dio 3Dow 3Heerenveen 4OWK 3Rodenburg 3Roreko 2Vitesse 2ZKC '19 4
Dio 36 - 1015 - 264 - 179 - 316 - 1911 - 1412 - 9
Dow / Wez Handich 321 - 1118 - 1722 - 910 - 1825 - 1215 - 820 - 12
Heerenveen 421 - 1212 - 1322 - 913 - 1521 - 1516 - 1010 - 8
OWK 311 - 1218 - 139 - 105 - 3012 - 149 - 817 - 6
Rodenburg 330 - 1423 - 421 - 930 - 1636 - 831 - 823 - 13
Roreko 220 - 149 - 1822 - 1417 - 1613 - 226 - 1215 - 9
Vitesse 211 - 912 - 2011 - 1516 - 1412 - 2710 - 1914 - 10
ZKC '19 49 - 119 - 1912 - 1615 - 1410 - 2711 - 1612 - 7
Noord Midweek 1e klasse L (najaar)
AVO MW3Hoogkerk MW1Invicta MW1LDODK | AH MW1OKO | Bies MW1OWK MW1
AVO MW38 - 314 - 417 - 3
Hoogkerk MW117 - 412 - 196 - 7
Invicta MW19 - 143 - 16
LDODK | AH Gorredijk MW117 - 910 - 12
OKO | Bies MW19 - 1017 - 716 - 4
OWK / Zunobri MW16 - 184 - 21
Noord Midweek klasse J (voorjaar)
Hoogkerk MW1Invicta MW1Oerterp MW1Zunobri MW1
Hoogkerk MW112 - 148 - 79 - 8
Invicta MW14 - 414 - 1114 - 1
Oerterp / VKC MW17 - 88 - 137 - 8
Zunobri / OWK MW17 - 115 - 98 - 11
B-aspiranten 1e klasse B (najaar)
EKC 2000 B1OWK B1Ritola B1SIOS B1
EKC 2000 B16 - 1312 - 88 - 13
OWK B116 - 114 - 813 - 9
Ritola B17 - 116 - 1214 - 13
SIOS B15 - 1011 - 1116 - 4
B-aspiranten 1e klasse A (voorjaar)
EKC 2000 B1LDODK | AH Gorredijk B1Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B1OWK B1
EKC 2000 B18 - 119 - 512 - 12
LDODK | AH Gorredijk B118 - 1317 - 88 - 7
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B19 - 98 - 218 - 19
OWK B117 - 716 - 1017 - 6
Noord -Beker B-aspiranten
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord C-aspiranten 3e klasse E (voorjaar)
Altijd Kwiek C1De Granaet C1ODA C1Udiros C1
Altijd Kwiek C14 - 48 - 55 - 5
De Granaet C16 - 47 - 31 - 3
ODA / OWK C13 - 63 - 131 - 3
Udiros C15 - 45 - 37 - 1
Noord C-aspiranten 4e klasse B (najaar)
Invicta C2Nic. | Alfa-college C2OWK C1ROG C1
Invicta C29 - 13 - 32 - 7
Nic. | Alfa-college C24 - 83 - 81 - 8
OWK / ODA C13 - 36 - 32 - 11
ROG C15 - 59 - 09 - 4
Noord D-pupillen 4tal klasse C (najaar)
Noordenveld D1Sparta D2OWK D1Vitesse D2
Noordenveld D115 - 59 - 59 - 3
Sparta D29 - 155 - 1419 - 3
OWK / ODA D18 - 47 - 47 - 6
Vitesse D24 - 139 - 106 - 6

advertentie Lancyr Deelen
Noord D-pupillen 4tal klasse C (voorjaar)
Altijd Kwiek D1Joure D2Mid-Fryslân D6Noordenveld D2NQL D2ODA D1WIK '34 D1
Altijd Kwiek D115 - 010 - 714 - 2
Joure D26 - 88 - 814 - 5
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard D60 - 170 - 129 - 8
Noordenveld D28 - 1220 - 27 - 8
NQL D25 - 914 - 29 - 4
ODA / OWK D115 - 28 - 78 - 7
WIK '34 D114 - 28 - 137 - 18
Noord E-pupillen 2e klasse G (najaar)
Noordenveld E3OWK E1Ritola E1SDO E2
Noordenveld E33 - 32 - 53 - 4
OWK E14 - 42 - 102 - 5
Ritola E16 - 115 - 56 - 1
SDO E22 - 06 - 21 - 5
Noord E-pupillen 3e klasse F (voorjaar)
Drachten | van der Wiel E3Flamingo's E3It Fean E2OWK E1
Drachten | van der Wiel E319 - 410 - 710 - 3
Flamingo's E37 - 83 - 56 - 4
It Fean E22 - 92 - 16 - 1
OWK E10 - 74 - 114 - 4