Zaalcompetitie 2014 - 2015

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 2e klasse A
Vitesse 1VKC 1Wez Handich 1Rodenburg 1Wordt Kwiek 1EKC 2000 1OWK 1De Pein 1
Vitesse 138 - 1513 - 1422 - 1520 - 2116 - 918 - 2125 - 12
VKC / AROB antennebouw 111 - 2612 - 2511 - 3211 - 2411 - 328 - 2910 - 8
Wez Handich / Dow 119 - 1518 - 1527 - 1824 - 1520 - 1510 - 1927 - 22
Rodenburg 118 - 1919 - 815 - 1511 - 1511 - 2014 - 1923 - 18
Wordt Kwiek 119 - 2424 - 1319 - 1516 - 2022 - 1717 - 2013 - 18
EKC 2000 115 - 1623 - 516 - 1618 - 1518 - 1418 - 2427 - 11
OWK 123 - 2132 - 1216 - 1517 - 1523 - 2416 - 1120 - 14
De Pein 19 - 1916 - 1021 - 2616 - 1914 - 2314 - 167 - 31
KNKV Reserve 2e klasse A
Wez Handich 2OWK 2Rodenburg 2Vlug & Vaardig 3ZKC '19 3TFS 2Mid-Fryslân 3
Wez Handich / Dow 220 - 1312 - 188 - 1214 - 1118 - 1316 - 10
OWK 216 - 1218 - 2022 - 198 - 1422 - 1816 - 20
Rodenburg 218 - 1217 - 2114 - 1520 - 1325 - 1915 - 14
Vlug & Vaardig 314 - 1917 - 2010 - 1616 - 1619 - 1611 - 18
ZKC '19 310 - 1511 - 1612 - 1121 - 1614 - 1116 - 24
TFS 210 - 1914 - 1811 - 1814 - 1414 - 1510 - 23
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 326 - 1217 - 1218 - 1728 - 1323 - 1424 - 11
KNKV Reserve 3e klasse A
Rodenburg 3Drachten 6Dio 2WSS 2AVO 4OWK 3OKO 2
Rodenburg 317 - 2311 - 1412 - 1613 - 1412 - 179 - 19
Drachten / van der Wiel 628 - 1721 - 1716 - 1420 - 1518 - 1531 - 16
Dio 211 - 1617 - 2013 - 1411 - 1919 - 1614 - 17
WSS 218 - 914 - 1811 - 1024 - 1820 - 1516 - 20
AVO 413 - 1711 - 1813 - 1118 - 1515 - 921 - 15
OWK 311 - 2113 - 2211 - 1214 - 1115 - 1516 - 10
OKO / Bies 217 - 2512 - 1820 - 1015 - 1113 - 1420 - 14
Noord Midweek 1e klasse D
Invicta MW1Joure MW1De Lauwers MW1AVO MW1Altijd Kwiek MW1TFS MW1De Pein MW1Zunobri MW1
Invicta MW111 - 1310 - 1714 - 269 - 257 - 2214 - 2316 - 10
Joure MW117 - 19 - 135 - 611 - 714 - 610 - 1711 - 4
De Lauwers MW119 - 713 - 77 - 1211 - 128 - 910 - 1015 - 5
AVO MW121 - 717 - 1015 - 1018 - 1516 - 2819 - 1120 - 12
Altijd Kwiek MW112 - 69 - 109 - 812 - 128 - 94 - 1014 - 6
TFS MW113 - 611 - 1010 - 812 - 178 - 178 - 912 - 12
De Pein MW113 - 715 - 96 - 1311 - 108 - 1715 - 1610 - 6
Zunobri / OWK MW17 - 105 - 105 - 188 - 218 - 165 - 114 - 13
B-aspiranten 2e klasse B
EKC 2000 B1Heerenveen B2Noordenveld B1OWK B1ZKC '19 B1Ritola B2DWA B1AVO B2
EKC 2000 B114 - 27 - 37 - 146 - 412 - 411 - 312 - 9
Heerenveen B29 - 1810 - 25 - 186 - 134 - 118 - 65 - 11
Noordenveld B16 - 117 - 99 - 147 - 194 - 45 - 124 - 8
OWK B14 - 514 - 318 - 29 - 614 - 613 - 76 - 5
ZKC '19 B17 - 1617 - 113 - 45 - 1211 - 616 - 814 - 10
Ritola B29 - 109 - 718 - 66 - 68 - 1115 - 86 - 5
DWA / Argo B18 - 169 - 37 - 138 - 1210 - 1911 - 87 - 15
AVO B211 - 108 - 513 - 413 - 148 - 96 - 1312 - 8
Noord D-pupillen 2e klasse F
Leeuwarden D1Wez Warber D1TFS D1Dow D1Olympia D1OWK D1De Granaet D1
Leeuwarden D15 - 44 - 78 - 03 - 62 - 133 - 9
Wez Warber en Fluch / Wez Warber D15 - 08 - 65 - 15 - 43 - 67 - 4
TFS D15 - 44 - 06 - 07 - 03 - 37 - 2
Dow D16 - 81 - 105 - 113 - 40 - 14 - 11
Olympia D15 - 25 - 52 - 214 - 06 - 53 - 4
OWK / ODA D115 - 414 - 28 - 1113 - 37 - 87 - 2
De Granaet D18 - 13 - 73 - 77 - 24 - 46 - 6
Noord E-pupillen 2e klasse B
LDODK E5Dio E1OWK E1Quick '21 E1Sparta E2Nic. E3OKO E4
LDODK / AH Gorredijk E58 - 108 - 85 - 1512 - 411 - 112 - 6
Dio E14 - 104 - 20 - 146 - 419 - 44 - 5
OWK / ODA E16 - 111 - 15 - 127 - 713 - 215 - 2
Quick '21 E18 - 111 - 48 - 212 - 426 - 119 - 0
Sparta E27 - 68 - 35 - 72 - 157 - 310 - 7
Nic. / Alfa-college E32 - 134 - 72 - 61 - 215 - 84 - 3
OKO / Bies E42 - 151 - 64 - 151 - 191 - 76 - 5
Noord F-pupillen 1e klasse C
Sparta F1Leonidas F1Heerenveen F2OWK F1Pallas '08 F1Flamingo's F2Altijd Kwiek F1
Sparta F113 - 134 - 83 - 157 - 134 - 85 - 19
Leonidas F19 - 56 - 819 - 911 - 69 - 65 - 12
Heerenveen F29 - 119 - 1011 - 59 - 1910 - 97 - 9
OWK F112 - 64 - 1910 - 156 - 1817 - 99 - 15
Pallas '08 F127 - 76 - 6niet gespeeld19 - 1013 - 99 - 10
Flamingo's F210 - 138 - 108 - 128 - 77 - 155 - 14
Altijd Kwiek F123 - 910 - 715 - 613 - 47 - 45 - 4