Veldcompetitie 2014 - 2015

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse C
Atalante 1AVO 1KIOS 1NKC '51 1Noviomagum 1OWK 1Wez Handich 1ZKC '19 1
Atalante 116 - 2512 - 1814 - 2110 - 2110 - 2212 - 178 - 33
AVO 120 - 1519 - 1218 - 1420 - 1622 - 1218 - 1017 - 16
KIOS 127 - 718 - 1912 - 1417 - 1818 - 1413 - 1221 - 15
NKC '51 122 - 99 - 1313 - 1011 - 1326 - 1612 - 1218 - 11
Noviomagum 110 - 1416 - 1918 - 1418 - 1824 - 2619 - 2015 - 14
OWK 114 - 1214 - 1818 - 1310 - 199 - 1014 - 1215 - 16
Wez Handich / Dow 115 - 914 - 1621 - 1912 - 199 - 1613 - 2121 - 14
ZKC '19 126 - 1514 - 2915 - 1519 - 1312 - 1821 - 1616 - 15

Team TV
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserve 2e klasse C
DOS '46 4KIOS 2NKC '51 2Noviomagum 3OWK 2Rigtersbleek 3SIOS 3Wez Handich 2
DOS '46 4 (*)
KIOS 28 - 814 - 1315 - 1315 - 1313 - 712 - 11
NKC '51 212 - 712 - 912 - 1514 - 1713 - 616 - 12
Noviomagum 314 - 186 - 97 - 1912 - 1717 - 1320 - 11
OWK 28 - 99 - 89 - 88 - 923 - 711 - 12
Rigtersbleek / EKC Nääs 321 - 1212 - 1518 - 1019 - 1019 - 1522 - 16
SIOS 314 - 2215 - 1812 - 1716 - 2017 - 2310 - 18
Wez Handich / Dow 25 - 1210 - 716 - 916 - 1711 - 1217 - 12
KNKV Reserve 3e klasse C
AVO 6De Pein 2De Wâlden 4Dow 3OWK 3Rodenburg 3WSS 2ZKC '19 4
AVO 69 - 129 - 1410 - 158 - 1515 - 2015 - 1712 - 7
De Pein 29 - 106 - 223 - 189 - 1416 - 157 - 1611 - 13
De Wâlden 47 - 718 - 713 - 1215 - 1820 - 66 - 1012 - 6
Dow / Wez Handich 322 - 1218 - 98 - 117 - 128 - 814 - 1717 - 9
OWK 312 - 1014 - 411 - 911 - 1313 - 1012 - 107 - 11
Rodenburg 315 - 1116 - 314 - 815 - 157 - 2015 - 157 - 11
WSS 222 - 1820 - 1212 - 616 - 1623 - 1019 - 1116 - 11
ZKC '19 48 - 1420 - 129 - 177 - 1316 - 169 - 1913 - 10
Noord Midweek 1e klasse M (najaar)
Heerenveen MW1Mid-Fryslân MW1OWK MW1Wez Warber en Fluch MW1
Heerenveen MW17 - 1020 - 68 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW113 - 1019 - 1011 - 8
OWK / Zunobri MW13 - 43 - 226 - 20
Wez Warber en Fluch / Wez Warber MW120 - 1414 - 1221 - 5
Noord Midweek klasse G (voorjaar)
Invicta MW1Joure MW1Udiros MW1Zunobri MW1
Invicta MW19 - 147 - 136 - 7
Joure MW115 - 612 - 2622 - 6
Udiros MW126 - 617 - 620 - 3
Zunobri / OWK MW10 - 57 - 255 - 24
Noord B-aspiranten 3e klasse C (najaar)
DOS '46 B2It Fean B1NKC B1OWK B1SCO B2SDO B1VZK B1
DOS '46 B26 - 115 - 815 - 4
It Fean B16 - 814 - 615 - 11
NKC B111 - 78 - 512 - 6
OWK B114 - 515 - 921 - 3
SCO B28 - 74 - 78 - 11
SDO B18 - 137 - 117 - 7
VZK B19 - 43 - 1511 - 7
B-aspiranten 2e klasse G-B (voorjaar)
De Pein B1Hoogkerk B2Noordenveld B1OWK B1
De Pein B17 - 618 - 68 - 10
Hoogkerk B25 - 1310 - 711 - 19
Noordenveld B15 - 1011 - 107 - 16
OWK B115 - 515 - 219 - 4
Noord D-pupillen 1e klasse F (najaar)
Drachten D2Flamingo's D1Kinea D1LDODK D2NQL D1OWK D1
Drachten / van der Wiel D210 - 710 - 87 - 0
Flamingo's D16 - 58 - 55 - 1
Kinea D110 - 83 - 9
LDODK / AH Gorredijk D26 - 57 - 7
NQL D113 - 83 - 4
OWK / ODA D15 - 52 - 61 - 5
Noord D-pupillen 2e klasse A (voorjaar)
NKC D1OKO D1Olympia D1OWK D1De Waterpoort D1Spannum D1Wez Warber D1
NKC D13 - 99 - 50 - 5
OKO / Bies D15 - 58 - 310 - 4
Olympia D10 - 46 - 104 - 2
OWK / ODA D15 - 53 - 05 - 1
De Waterpoort D16 - 24 - 11 - 7
Spannum D112 - 14 - 36 - 3
Wez Warber en Fluch / Wez Warber D11 - 23 - 63 - 5
Noord E-pupillen 3e klasse L (najaar)
DWA E1Hoogkerk E5Zunobri E1Nic. E2Noordenveld E2OWK E1
DWA / Argo E14 - 01 - 19
Hoogkerk E56 - 31 - 140 - 10
Zunobri E11 - 50 - 150 - 12
Nic. / Alfa-college E215 - 27 - 7
Noordenveld E213 - 07 - 03 - 7
OWK / ODA E110 - 014 - 3
Noord E-pupillen 2e klasse E (voorjaar)
Altijd Kwiek E1Joure E1Mid-Fryslân E3NQL E2ODA E1Quick '21 E2Udiros E2
Altijd Kwiek E14 - 39 - 19 - 1
Joure E15 - 33 - 61 - 4
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E33 - 101 - 410 - 6
NQL E24 - 73 - 710 - 5
ODA / OWK E15 - 36 - 95 - 3
Quick '21 E26 - 72 - 67 - 5
Udiros E27 - 1110 - 125 - 6
Noord F-pupillen 2e klasse B (najaar)
Drachten F2Hoogkerk F1It Fean F1OWK F1
Drachten / van der Wiel F22 - 26 - 136 - 7
Hoogkerk F10 - 25 - 1310 - 10
It Fean F110 - 511 - 412 - 5
OWK F17 - 59 - 58 - 10
Noord F-pupillen 1e klasse F (voorjaar)
Drachten F1Harich F1OWK F1Sparta F1
Drachten / van der Wiel F15 - 84 - 71 - 3
Harich F113 - 159 - 519 - 7
OWK F18 - 63 - 166 - 7
Sparta F14 - 37 - 64 - 2