Zaalcompetitie 2013 - 2014

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse E
AKC 1KVZ 1OWK 1Revival 1AVO 1Vitesse 1Rigtersbleek 1Roda 1
AKC 129 - 2127 - 1726 - 1028 - 2034 - 1429 - 2021 - 22
KVZ 117 - 1426 - 1620 - 1618 - 1524 - 1021 - 199 - 9
OWK 119 - 2812 - 1816 - 2115 - 2722 - 1218 - 2212 - 13
Revival 118 - 1510 - 1321 - 1916 - 2121 - 1210 - 1022 - 20
AVO 119 - 2017 - 1828 - 1720 - 1625 - 1317 - 2420 - 24
Vitesse 113 - 2815 - 2012 - 1118 - 2312 - 1523 - 2519 - 19
Rigtersbleek / Cottus 122 - 2617 - 2120 - 1917 - 1717 - 1719 - 1519 - 18
Roda 116 - 1817 - 1019 - 1620 - 1615 - 2019 - 2022 - 18

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse P
Olympia 2De Pein 2OWK 3WSS 2Noordenveld 3Wez Handich 2Drachten 6Rodenburg 3
Olympia 211 - 920 - 179 - 1714 - 1510 - 1811 - 147 - 18
De Pein 217 - 158 - 910 - 138 - 1810 - 208 - 148 - 16
OWK 312 - 812 - 1610 - 1012 - 1714 - 1911 - 1612 - 24
WSS 27 - 917 - 1619 - 2220 - 1910 - 1113 - 1017 - 8
Noordenveld 316 - 1118 - 1623 - 1316 - 810 - 1511 - 109 - 22
Wez Handich / Dow 222 - 715 - 1121 - 1218 - 816 - 1317 - 1611 - 21
Drachten / van der Wiel 615 - 1713 - 813 - 1613 - 916 - 1213 - 118 - 25
Rodenburg 320 - 719 - 923 - 528 - 822 - 1316 - 1022 - 10
KNKV Reserve 3e klasse Q
ZKC '19 4Asko 5OWK 2WSS 3TFS 2Vitesse 2Kinea 2Ritola 3
ZKC '19 415 - 147 - 2211 - 128 - 2213 - 1312 - 1610 - 13
Asko 516 - 1414 - 1312 - 1312 - 1313 - 2015 - 1112 - 16
OWK 217 - 615 - 1121 - 910 - 1412 - 429 - 1023 - 13
WSS 318 - 1014 - 1110 - 2711 - 199 - 219 - 811 - 10
TFS 225 - 1115 - 1313 - 1522 - 1617 - 1520 - 911 - 9
Vitesse 218 - 912 - 514 - 2017 - 1115 - 1626 - 1217 - 11
Kinea 213 - 1813 - 1612 - 1912 - 119 - 1511 - 2114 - 15
Ritola 316 - 1111 - 914 - 1820 - 1713 - 1512 - 1621 - 12
Noord Midweek 1e klasse A
Asko MW2Zunobri MW1OWK MW1DWA MW1Udiros MW1Wordt Kwiek MW1
Asko MW218 - 1016 - 77 - 256 - 127 - 20
Zunobri MW111 - 1717 - 117 - 205 - 214 - 30
OWK MW112 - 167 - 75 - 237 - 229 - 16
DWA / Argo MW123 - 1737 - 527 - 320 - 1313 - 19
Udiros MW120 - 1024 - 627 - 713 - 1312 - 12
Wordt Kwiek MW117 - 1022 - 820 - 712 - 1514 - 11
Noord A-junioren 5e klasse A
OWK A1Wez Handich A2Noveas A1Hoogkerk A3LDODK A4Leeuwarden A1
OWK A112 - 1310 - 522 - 412 - 117 - 7
Wez Handich / Dow A27 - 412 - 916 - 813 - 1011 - 7
Noveas A16 - 1510 - 910 - 414 - 1210 - 9
Hoogkerk A37 - 134 - 122 - 115 - 143 - 12
LDODK / AH Gorredijk A410 - 614 - 1215 - 1217 - 64 - 6
Leeuwarden A15 - 88 - 106 - 713 - 43 - 6
Noord C-aspiranten 3e klasse B
LDODK C2Nic. C1AVO C3Hoogkerk C2WSS C1Quick '21 C1OWK C1
LDODK / AH Gorredijk C24 - 65 - 36 - 56 - 23 - 65 - 13
Nic. / Alfa-college C18 - 86 - 27 - 610 - 113 - 127 - 10
AVO C34 - 36 - 84 - 36 - 35 - 163 - 11
Hoogkerk C27 - 612 - 119 - 63 - 27 - 125 - 12
WSS C13 - 33 - 115 - 43 - 11 - 155 - 12
Quick '21 C14 - 35 - 317 - 39 - 315 - 23 - 11
OWK C114 - 316 - 414 - 014 - 311 - 19 - 2
Noord D-pupillen 3e klasse G
Noordenveld D1LDODK D5DWA D2Rodenburg D1OWK D1Des D1Drachten D3
Noordenveld D116 - 08 - 26 - 98 - 55 - 62 - 4
LDODK / AH Gorredijk D50 - 122 - 51 - 202 - 80 - 114 - 3
DWA / Argo D22 - 120 - 46 - 80 - 63 - 92 - 3
Rodenburg D112 - 413 - 211 - 09 - 68 - 213 - 0
OWK D17 - 420 - 05 - 11 - 112 - 47 - 2
Des D17 - 612 - 14 - 13 - 44 - 34 - 2
Drachten / van der Wiel D36 - 83 - 16 - 21 - 72 - 113 - 6
Noord F-pupillen 2e klasse H
It Fean F1DTS F1Nic. F2Flamingo's F2OWK F1Invicta F1
It Fean F17 - 29 - 021 - 013 - 110 - 2
DTS F10 - 172 - 65 - 06 - 13 - 0
Nic. / Alfa-college F23 - 113 - 34 - 115 - 23 - 1
Flamingo's F20 - 241 - 10 - 63 - 10 - 7
OWK F10 - 120 - 33 - 310 - 22 - 4
Invicta F12 - 151 - 11 - 03 - 02 - 3