Veldcompetitie 2013 - 2014

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
OWK 1ZKC '19 1AVO 1Rigtersbleek 1Tietjerk 1KIOS 1Ritola 1Vitesse 1
OWK 115 - 1614 - 1113 - 159 - 129 - 207 - 1212 - 11
ZKC '19 126 - 1414 - 1216 - 2014 - 1413 - 1614 - 1319 - 16
AVO 120 - 1715 - 146 - 1621 - 139 - 79 - 1520 - 18
Rigtersbleek / Cottus 117 - 519 - 1412 - 1114 - 1518 - 1616 - 1421 - 14
Tietjerk 113 - 1312 - 2018 - 1815 - 1311 - 1619 - 1920 - 12
KIOS 111 - 1414 - 1417 - 1716 - 1114 - 1523 - 1518 - 12
Ritola 117 - 139 - 1115 - 1812 - 1512 - 712 - 1814 - 11
Vitesse 113 - 1412 - 1617 - 1410 - 1117 - 1410 - 1413 - 12

Korfbal Deals
KNKV 1e klasse degradatiewedstrijden (voorjaar)
OWK 1WION 1Juliana 1Elburg 1Oerterp 1Valto 1
OWK 1
WION 1
Juliana 1
Elburg 1
Oerterp 1
Valto 1
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserveklasse 2A
OWK 2TFS 2LDODK 4SIOS 2Drachten 3Leeuwarden 2Rodenburg 2Vitesse 2
OWK 25 - 1417 - 1412 - 88 - 2116 - 1122 - 610 - 6
TFS 215 - 2016 - 511 - 1310 - 2419 - 521 - 1113 - 11
LDODK / AH Gorredijk 414 - 1416 - 1218 - 1412 - 1419 - 725 - 1219 - 14
SIOS 212 - 1412 - 149 - 128 - 916 - 610 - 1014 - 11
Drachten / van der Wiel 312 - 615 - 1419 - 1120 - 518 - 811 - 519 - 6
Leeuwarden 22 - 159 - 164 - 247 - 129 - 1813 - 1211 - 10
Rodenburg 211 - 128 - 139 - 1615 - 913 - 1715 - 73 - 12
Vitesse 210 - 714 - 715 - 1211 - 713 - 1713 - 718 - 8
KNKV Reserveklasse 4ZA
Club Brothers 2Kinea 2Korwi 2Ritola 4VDW-OLS 6Rodenburg 4OWK 3
Club Brothers 28 - 1610 - 515 - 105 - 125 - 129 - 14
Kinea 211 - 415 - 418 - 712 - 910 - 814 - 9
Korwi 210 - 115 - 127 - 99 - 157 - 28 - 15
Ritola 417 - 76 - 188 - 66 - 146 - 77 - 15
VDW-OLS 621 - 610 - 612 - 814 - 520 - 125 - 13
Rodenburg 49 - 68 - 99 - 410 - 1412 - 2411 - 13
OWK 313 - 711 - 719 - 311 - 1013 - 912 - 9
Noord Midweek klasse 1N (najaar)
Nic. MW1OWK MW1VZK MW1Wordt Kwiek MW1
Nic. / Alfa-college MW19 - 312 - 716 - 17
OWK MW14 - 207 - 86 - 19
VZK / Donkerbroek MW110 - 811 - 1110 - 18
Wordt Kwiek MW111 - 1115 - 715 - 8
Noord Midweek klasse B (voorjaar)
It Fean MW1OWK MW1Vlug & Vaardig MW1WIK '34 MW2
It Fean MW110 - 79 - 7
OWK MW18 - 7
Vlug & Vaardig MW1 (*)
WIK '34 MW27 - 118 - 5
Noord A-junioren 3e klasse E (najaar)
SCO A2Rodenburg A1Oerterp A1Lintjo A1Drachten A3OWK A1LDODK A3
SCO A26 - 129 - 912 - 2
Rodenburg A111 - 613 - 77 - 7
Oerterp A114 - 819 - 83 - 6
Lintjo A113 - 911 - 68 - 5
Drachten / van der Wiel A32 - 85 - 164 - 4
OWK A17 - 127 - 125 - 8
LDODK / AH Gorredijk A33 - 126 - 512 - 6
Noord A-junioren 4e klasse F (voorjaar)
DWA A1Flamingo's A2OWK A1ROG A1
DWA / Argo A19 - 713 - 47 - 8
Flamingo's A27 - 74 - 811 - 7
OWK A14 - 85 - 612 - 13
ROG A19 - 710 - 99 - 12
Noord C-aspiranten 3e klasse C (najaar)
OWK C1Nic. C1Hoogkerk C2WSS C1
OWK C110 - 48 - 116 - 0
Nic. / Alfa-college C14 - 97 - 412 - 3
Hoogkerk C24 - 82 - 57 - 2
WSS C11 - 113 - 32 - 3
Noord C-aspiranten 3e klasse F (voorjaar)
Dio C1Nic. C1OWK C1Stadskanaal '74 C1
Dio C15 - 57 - 139 - 1
Nic. / Alfa-college C111 - 84 - 1112 - 8
OWK C16 - 610 - 115 - 1
Stadskanaal '74 C18 - 88 - 73 - 15

Team TV
Noord D-pupillen 3e klasse H (najaar)
De Pein D2LDODK D5OWK D1Kinea D1
De Pein D22 - 51 - 51 - 20
LDODK / AH Gorredijk D50 - 31 - 52 - 13
OWK D16 - 26 - 03 - 3
Kinea D116 - 08 - 110 - 4
Noord D-pupillen 2e klasse E (voorjaar)
Asko D1Donkerbroek D1OWK D1VDW-OLS D2
Asko D18 - 115 - 114 - 0
Donkerbroek D14 - 138 - 16 - 2
OWK D13 - 123 - 127 - 2
VDW-OLS D22 - 81 - 65 - 11
Noord F-pupillen 3e klasse B (najaar)
LDODK F3Pallas '08 F1OWK F1OKO F2
LDODK / AH Gorredijk F30 - 20 - 01 - 2
Pallas '08 F11 - 13 - 03 - 4
OWK F12 - 60 - 20 - 7
OKO / Bies F24 - 03 - 213 - 0
Noord F-pupillen 3e klasse H (voorjaar)
Dio F1Drachten F1Invicta F2OWK F1
Dio F18 - 014 - 13 - 0
Drachten / van der Wiel F11 - 53 - 03 - 0
Invicta F21 - 52 - 12 - 2
OWK F13 - 102 - 06 - 1