Veldcompetitie 2012 - 2013

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
KIOS 1KVZ 1OWK 1PSV 1Rigtersbleek 1Steeds Hooger 1VDW-OLS 1ZKC '19 1
KIOS 117 - 1113 - 624 - 718 - 1814 - 819 - 1314 - 15
KVZ 121 - 1514 - 925 - 1224 - 1123 - 819 - 915 - 13
OWK 19 - 1210 - 1013 - 1313 - 910 - 918 - 159 - 14
PSV 16 - 1313 - 219 - 818 - 139 - 1715 - 1710 - 21
Rigtersbleek 112 - 2613 - 1717 - 1015 - 1619 - 1523 - 2315 - 20
Steeds Hooger 112 - 1511 - 198 - 139 - 119 - 1619 - 1114 - 9
VDW-OLS 17 - 167 - 1316 - 176 - 1011 - 149 - 1315 - 18
ZKC '19 114 - 1812 - 1320 - 1118 - 1215 - 1616 - 1418 - 15
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserveklasse 3A
De Pein 2Hoogkerk 4OWK 2ROG 5TFS 2VKC 2Wez Handich 2
De Pein 210 - 55 - 89 - 1011 - 137 - 116 - 4
Hoogkerk 410 - 1717 - 2313 - 97 - 1611 - 144 - 9
OWK 224 - 223 - 720 - 611 - 1216 - 212 - 9
ROG 59 - 1011 - 177 - 157 - 166 - 84 - 15
TFS 212 - 925 - 79 - 818 - 413 - 614 - 7
VKC / AROB antennebouw 213 - 1111 - 115 - 1514 - 213 - 1811 - 17
Wez Handich / Dow 211 - 1216 - 97 - 1720 - 49 - 1212 - 9
KNKV Reserveklasse 4ZC
DOS '46 6Flamingo's 3LDODK 5Noordenveld 3OKO 3OWK 3Rodenburg 4
DOS '46 613 - 22 - 124 - 1810 - 1312 - 128 - 9
Flamingo's 314 - 118 - 143 - 814 - 98 - 146 - 12
LDODK / AH Gorredijk 516 - 614 - 215 - 912 - 119 - 613 - 12
Noordenveld 323 - 924 - 715 - 1410 - 1215 - 915 - 6
OKO / Bies 322 - 1016 - 68 - 129 - 1218 - 815 - 8
OWK 316 - 714 - 164 - 109 - 129 - 1510 - 9
Rodenburg 410 - 1215 - 87 - 197 - 118 - 1515 - 11
Noord Midweek klasse 1M (najaar)
Club Brothers MW1Hoogkerk MW2OWK MW1Stadskanaal '74 MW1VDW-OLS MW2WSS MW1Zunobri MW1
Club Brothers MW122 - 29 - 86 - 8
Hoogkerk MW28 - 88 - 136 - 12
OWK MW111 - 118 - 103 - 13
Stadskanaal '74 MW111 - 614 - 1221 - 7
VDW-OLS MW23 - 711 - 1014 - 4
WSS MW114 - 912 - 99 - 6
Zunobri MW16 - 1111 - 53 - 12
Noord Midweek klasse L (voorjaar)
Invicta MW1Kinea MW1MN en W MW1OWK MW1TFS MW1Westergo MW1Wez Warber MW1
Invicta MW13 - 1310 - 57 - 17
Kinea MW16 - 617 - 811 - 8
MN en W MW19 - 1516 - 128 - 16
OWK MW110 - 1515 - 59 - 9
TFS MW111 - 139 - 189 - 12
Westergo MW19 - 112 - 414 - 9
Wez Warber / Wez Fluch MW111 - 95 - 610 - 8
A-junioren 2e klasse A
Asko A3EKC 2000 A1HHV A1OWK A1Sim A1SIOS A1Stadskanaal '74 A1Udiros A1
Asko / VDW-OLS A37 - 1111 - 77 - 107 - 710 - 67 - 186 - 7
EKC 2000 A16 - 615 - 310 - 1411 - 914 - 89 - 1719 - 9
HHV A18 - 79 - 105 - 1112 - 1518 - 129 - 1910 - 4
OWK A19 - 69 - 813 - 516 - 513 - 414 - 1313 - 8
Sim / Kinea A111 - 108 - 79 - 126 - 1413 - 85 - 2013 - 10
SIOS A113 - 912 - 97 - 75 - 1011 - 46 - 235 - 5
Stadskanaal '74 A123 - 1220 - 725 - 1121 - 1412 - 518 - 915 - 4
Udiros A17 - 67 - 76 - 78 - 1415 - 108 - 28 - 15
Noord - Juniorenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - Aspirantenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord B-aspiranten 4e klasse E (najaar)
Hoogkerk B2OKO B2OWK B1VZK B1
Hoogkerk B24 - 102 - 115 - 17
OKO / Bies B28 - 48 - 84 - 12
OWK B15 - 46 - 74 - 8
VZK B19 - 212 - 44 - 1

Korfbal Deals
Noord B-aspiranten 5e klasse E (voorjaar)
Hoogkerk B2LDODK B3OWK B1Rodenburg B2
Hoogkerk B26 - 53 - 1311 - 11
LDODK / AH Gorredijk B310 - 41 - 94 - 3
OWK B113 - 28 - 210 - 2
Rodenburg B28 - 54 - 73 - 15
Noord C-aspiranten 3e klasse B (najaar)
NKC C1OWK C1VKC C1Zunobri C1
NKC C16 - 63 - 26 - 4
OWK C16 - 144 - 31 - 7
VKC / AROB antennebouw C14 - 73 - 8
Zunobri C19 - 79 - 38 - 2
Noord C-aspiranten 4e klasse C (voorjaar)
Des C1Dow C1DTS C1OWK C1
Des C11 - 13 - 42 - 6
Dow C10 - 83 - 31 - 15
DTS C15 - 36 - 04 - 9
OWK C111 - 46 - 44 - 3
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse F (najaar)
ODA E1OWK E1ROG E1WSS E1
ODA E13 - 101 - 95 - 4
OWK E113 - 42 - 510 - 4
ROG E16 - 32 - 46 - 4
WSS E16 - 61 - 63 - 8
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse C (voorjaar)
OWK E1Rodenburg E1ROG E1WSS E1
OWK E116 - 112 - 37 - 1
Rodenburg E15 - 81 - 24 - 9
ROG E17 - 66 - 011 - 5
WSS E11 - 119 - 55 - 0
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse I (najaar)
Altijd Kwiek F1It Fean F1NKC F2OKO F1Harkema F1Invicta F1OWK F1
Altijd Kwiek F10 - 41 - 11 - 0
It Fean F13 - 013 - 04 - 2
NKC F20 - 40 - 94 - 3
OKO / Bies F10 - 10 - 40 - 2
Harkema F11 - 82 - 13 - 7
Invicta F16 - 112 - 00 - 11
OWK F11 - 125 - 01 - 14