Zaalcompetitie 2011 - 2012

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 1e klasse A
Asko 1Sparta 1Rigtersbleek 1OWK 1Steeds Hooger 1KVZ 1VDW-OLS 1Rodenburg 1
Asko 120 - 2328 - 1429 - 1217 - 1018 - 1920 - 2728 - 17
Sparta 123 - 1626 - 1723 - 2019 - 2015 - 1719 - 1326 - 20
Rigtersbleek 116 - 129 - 2114 - 1113 - 2018 - 2225 - 1223 - 12
OWK 119 - 1416 - 1615 - 1111 - 159 - 1416 - 2420 - 13
Steeds Hooger 123 - 1813 - 1419 - 1517 - 1611 - 1616 - 2222 - 7
KVZ 116 - 1520 - 1921 - 1619 - 1216 - 1520 - 1627 - 13
VDW-OLS 114 - 1124 - 1915 - 1619 - 1513 - 1717 - 2623 - 7
Rodenburg 19 - 1618 - 2415 - 2410 - 219 - 1710 - 2315 - 23

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse degradatiewedstrijden
OWK 1DKC 1Oerterp 1TOP 1HKC 1ODO 1
OWK 113 - 11
DKC 1
Oerterp 122 - 21
TOP 1
HKC 111 - 14
ODO 1
KNKV Reserve 3e klasse P
Leeuwarden 3Pallas '08 2De Pein 2OWK 2Olympia 2WSS 3WWC 2Heerenveen 4
Leeuwarden 315 - 922 - 1015 - 820 - 719 - 1314 - 618 - 15
Pallas '08 28 - 1510 - 1112 - 1112 - 910 - 1210 - 816 - 14
De Pein 213 - 1318 - 1312 - 811 - 2014 - 1313 - 127 - 9
OWK 213 - 195 - 811 - 1011 - 913 - 1415 - 99 - 7
Olympia 211 - 1712 - 1118 - 1413 - 1218 - 129 - 107 - 8
WSS 314 - 1217 - 1722 - 1212 - 1218 - 1317 - 1512 - 15
WWC 28 - 198 - 2113 - 129 - 119 - 1418 - 118 - 10
Heerenveen 48 - 1814 - 1413 - 1414 - 1516 - 1011 - 1212 - 18
KNKV Reserve 4e klasse ZA
Lintjo 3Ritola 4OWK 3Dio 3DOS'46 7Club Brothers 2Hoogkerk 4
Lintjo 326 - 1111 - 816 - 2016 - 716 - 312 - 12
Ritola 48 - 1516 - 1215 - 2012 - 1520 - 1313 - 11
OWK 313 - 1416 - 1414 - 1317 - 1314 - 1315 - 21
Dio 38 - 1823 - 1116 - 1117 - 1123 - 1419 - 11
DOS'46 / Engeldot 74 - 1515 - 1511 - 1012 - 1820 - 1410 - 14
Club Brothers 213 - 1515 - 1516 - 1316 - 2215 - 1416 - 30
Hoogkerk 414 - 1920 - 1516 - 1313 - 1222 - 1224 - 6
Noord Reserve 6e klasse E
NKC 3Noveas 3Des 3Goorecht 3Roreko 3WSS 4Korwi 3OWK 4
NKC 315 - 610 - 1213 - 911 - 715 - 1012 - 716 - 6
Noveas 39 - 108 - 1110 - 1310 - 137 - 1210 - 517 - 7
Des 310 - 1511 - 518 - 1413 - 119 - 512 - 1215 - 10
Goorecht / Proline 314 - 911 - 77 - 1219 - 1112 - 99 - 710 - 7
Roreko 39 - 197 - 1113 - 167 - 1414 - 57 - 612 - 12
WSS 417 - 1316 - 610 - 1021 - 1514 - 819 - 1015 - 11
Korwi 37 - 116 - 614 - 1111 - 76 - 169 - 86 - 9
OWK 47 - 1210 - 87 - 156 - 88 - 167 - 103 - 14
A-junioren 2e klasse A
VDW-OLS A3Nic. A1Rodenburg A2DWA A1Noordenveld A1OWK A1DFD A1
VDW-OLS / Asko A316 - 513 - 46 - 138 - 912 - 93 - 22
Nic. / Alfa-college A15 - 89 - 122 - 2110 - 94 - 63 - 24
Rodenburg A27 - 1519 - 127 - 177 - 185 - 106 - 23
DWA / Argo A17 - 522 - 418 - 311 - 820 - 119 - 13
Noordenveld A19 - 1122 - 615 - 78 - 1411 - 128 - 16
OWK A18 - 422 - 611 - 811 - 1316 - 139 - 13
DFD A119 - 425 - 425 - 410 - 715 - 1012 - 10
Noord B-aspiranten 5e klasse E
Oerterp B1Hoogkerk B3Des B1Asko B3LDODK B4OWK B1Club Brothers B1
Oerterp B110 - 510 - 43 - 46 - 64 - 178 - 7
Hoogkerk B32 - 54 - 49 - 711 - 107 - 75 - 12
Des B14 - 56 - 910 - 97 - 97 - 65 - 4
Asko B36 - 69 - 97 - 510 - 57 - 911 - 4
LDODK B42 - 55 - 57 - 75 - 151 - 24 - 7
OWK B17 - 118 - 59 - 66 - 1011 - 59 - 2
Club Brothers B17 - 86 - 56 - 610 - 71 - 65 - 6
C-aspiranten 2e klasse B
Invicta C1Marfûgels C1NKC C1OWK C1Drachten C2Flamingo's C1DFD C1
Invicta C16 - 83 - 125 - 32 - 92 - 93 - 4
Marfûgels / Stânfries C110 - 41 - 124 - 14 - 68 - 106 - 5
NKC C120 - 29 - 319 - 79 - 213 - 414 - 5
OWK C12 - 82 - 61 - 122 - 61 - 113 - 4
Drachten / van der Wiel C213 - 39 - 67 - 167 - 34 - 412 - 3
Flamingo's C116 - 512 - 66 - 1111 - 64 - 1315 - 2
DFD C17 - 25 - 34 - 1311 - 42 - 95 - 7
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse E
KIOS E2Ritola E2Des E1Dio E1DWA E2OWK E1Asko E1SDO E2
KIOS E24 - 73 - 41 - 112 - 17 - 54 - 50 - 3
Ritola E24 - 10 - 30 - 83 - 84 - 100 - 82 - 1
Des E15 - 04 - 01 - 31 - 50 - 63 - 80 - 0
Dio E114 - 115 - 12 - 08 - 07 - 311 - 25 - 0
DWA E27 - 30 - 50 - 43 - 90 - 32 - 50 - 0
OWK E110 - 017 - 010 - 09 - 29 - 010 - 19 - 2
Asko E17 - 26 - 13 - 41 - 137 - 16 - 64 - 0
SDO E29 - 15 - 11 - 00 - 42 - 31 - 91 - 2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse L
LDODK F3Oerterp F2Wez Handich F1Lintjo F2OWK F1OKO F1Noordenveld F1
LDODK F33 - 31 - 41 - 100 - 53 - 82 - 0
Oerterp F28 - 04 - 34 - 64 - 184 - 96 - 1
Wez Handich F15 - 04 - 14 - 35 - 64 - 75 - 0
Lintjo F22 - 05 - 71 - 13 - 50 - 85 - 1
OWK F18 - 16 - 45 - 16 - 07 - 520 - 1
OKO / Bies F113 - 27 - 319 - 27 - 53 - 812 - 1
Noordenveld F10 - 20 - 70 - 51 - 21 - 70 - 8