Veldcompetitie 2011 - 2012

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 2e klasse A
De Pein 1Olympia 1OWK 1SIOS 1Vitesse 1Wordt Kwiek 1WSS 1Wez Handich 1
De Pein 113 - 1511 - 1121 - 1421 - 1115 - 1318 - 1411 - 15
Olympia 19 - 1111 - 147 - 1713 - 2013 - 812 - 1214 - 17
OWK 118 - 1518 - 1017 - 157 - 815 - 79 - 617 - 8
SIOS 112 - 1213 - 813 - 1912 - 148 - 1516 - 1117 - 15
Vitesse 112 - 1115 - 718 - 1117 - 1415 - 615 - 98 - 13
Wordt Kwiek 117 - 1915 - 1011 - 1312 - 89 - 613 - 916 - 20
WSS 111 - 1119 - 117 - 1913 - 1410 - 117 - 136 - 11
Wez Handich 19 - 513 - 1111 - 1116 - 1411 - 1210 - 1014 - 8

advertentie Lancyr Deelen
Noord - Jan Mulder Beker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord - A.P. Buitenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
KNKV Reserveklasse 3C
De Pein 2Drachten | 6Hoogkerk 4Leeuwarden 3Olympia 2OWK 2VDW-OLS 3Wez Handich 2
De Pein 25 - 712 - 106 - 136 - 512 - 914 - 134 - 4
Drachten | van der Wiel 615 - 1323 - 1112 - 1225 - 1519 - 1516 - 1212 - 18
Hoogkerk 413 - 814 - 205 - 1716 - 310 - 1711 - 68 - 17
Leeuwarden 322 - 1316 - 1013 - 715 - 59 - 918 - 815 - 10
Olympia 212 - 59 - 1012 - 89 - 1114 - 912 - 56 - 13
OWK 212 - 55 - 106 - 86 - 1211 - 918 - 107 - 13
VDW-OLS 312 - 57 - 1712 - 118 - 139 - 107 - 75 - 15
Wez Handich / Dow 211 - 129 - 1410 - 188 - 1313 - 1410 - 1116 - 11
KNKV Reserveklasse 4ZB
Asko 4OKO | Bies 3KIOS 3Noordenveld 4OWK 3ZKC '19 4SDO 2
Asko 43 - 106 - 75 - 1613 - 147 - 249 - 6
OKO | Bies 314 - 520 - 1017 - 1312 - 712 - 159 - 3
KIOS 314 - 511 - 135 - 1810 - 129 - 910 - 4
Noordenveld 415 - 514 - 1213 - 518 - 1614 - 1917 - 10
OWK 322 - 96 - 813 - 813 - 186 - 1219 - 12
ZKC '19 413 - 713 - 715 - 913 - 720 - 1316 - 7
SDO / UNI 29 - 98 - 1710 - 57 - 178 - 1710 - 23
Noord Reserveklasse 6I (najaar)
Goorecht | Proline 4Nic. | Alfa-college 7OWK 4Wees Kwiek 2
Goorecht | Proline 412 - 98 - 82 - 6
Nic. | Alfa-college 79 - 512 - 55 - 5
OWK 47 - 110 - 105 - 4
Wees Kwiek 210 - 125 - 124 - 6
Noord Reserveklasse 6E (voorjaar)
Noordenveld 5OWK 4Sparta 5VDW-OLS 4
Noordenveld 513 - 312 - 510 - 4
OWK 46 - 68 - 67 - 8
Sparta 56 - 515 - 412 - 7
VDW-OLS 42 - 85 - 86 - 8
A-junioren 2e klasse B
Asko A3Drachten | A2DWA A1Flamingo's A1Nic. | Alfa A1OWK A1Ritola A2Rodenburg A2
Asko / VDW-OLS A311 - 117 - 63 - 1313 - 314 - 116 - 5
Drachten | van der Wiel A29 - 612 - 87 - 520 - 38 - 712 - 12
DWA / Argo A18 - 714 - 1111 - 1014 - 611 - 98 - 4
Flamingo's A19 - 611 - 65 - 612 - 29 - 1030 - 115 - 1
Nic. | Alfa-college A15 - 1412 - 102 - 216 - 64 - 1212 - 4
OWK A19 - 85 - 87 - 1011 - 810 - 95 - 8
Ritola A2 (*)1 - 29
Rodenburg A210 - 134 - 185 - 87 - 616 - 56 - 7
Noord - Juniorenbeker
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Noord B-aspiranten 5e klasse B (najaar)
Club Brothers B1DWA B2OWK B1ROG B1Sparta B1VKC | AROB B1
Club Brothers B17 - 66 - 61 - 5
DWA / Argo B210 - 46 - 7
OWK B15 - 66 - 4
ROG B14 - 68 - 104 - 6
Sparta B18 - 17 - 84 - 6
VKC | AROB antennebouw B114 - 711 - 5
Noord B-aspiranten 5e klasse C (voorjaar)
Harkema B1Invicta B1Oerterp B1OWK B1
Harkema B13 - 31 - 67 - 8
Invicta B13 - 60 - 57 - 10
Oerterp B13 - 45 - 410 - 7
OWK B15 - 45 - 44 - 5
C-aspiranten 2e klasse A (najaar)
Asko C2Noordenveld C1OWK C1Ritola C1
Asko C21 - 112 - 11 - 18
Noordenveld C19 - 014 - 67 - 16
OWK C16 - 22 - 50 - 18
Ritola C112 - 014 - 416 - 2
C-aspiranten 2e klasse G-M (voorjaar)
DFD C1HHV C1Invicta C1Marfûgels C1OWK C1Ritola C2SCO C2
DFD C14 - 32 - 73 - 3
HHV C14 - 210 - 18 - 5
Invicta C12 - 53 - 35 - 7
Marfûgels / Stânfries C16 - 84 - 62 - 8
OWK C13 - 94 - 30 - 2
Ritola C214 - 51 - 48 - 8
SCO C26 - 411 - 412 - 1
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse F (najaar)
DFD E1Joure E1Kinea E2OWK E1TDK E1TFS E2Quick '21 E2
DFD E11 - 01 - 33 - 4
Joure E10 - 30 - 34 - 1
Kinea E20 - 33 - 12 - 1
OWK E11 - 06 - 06 - 1
TDK E15 - 02 - 15 - 0
TFS E20 - 100 - 111 - 3
Quick '21 E21 - 70 - 33 - 1
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse I (voorjaar)
Dow E1LDODK E4Lintjo E1Oerterp E1OWK E1TFS E2WWMD E1
Dow E18 - 03 - 31 - 6
LDODK E41 - 90 - 153 - 3
Lintjo E12 - 07 - 71 - 4
Oerterp E110 - 11 - 41 - 0
OWK E19 - 03 - 16 - 5
TFS E20 - 10 - 100 - 14
WWMD E18 - 04 - 26 - 0
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse Q (najaar)
Asko F1Goorecht | F1Korulos F1Noordenveld F1OWK F1Rodenburg F1Vitesse F2
Asko F13 - 09 - 18 - 0
Goorecht | Proline F11 - 82 - 32 - 4
Korulos F17 - 14 - 15 - 0
Noordenveld F10 - 61 - 11 - 0
OWK F14 - 45 - 23 - 0
Rodenburg F12 - 110 - 22 - 1
Vitesse F23 - 20 - 01 - 2
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse B (voorjaar)
Goorecht | Proline F1Hoogkerk F2OWK F1Rodenburg F1
Goorecht | Proline F15 - 13 - 161 - 14
Hoogkerk F22 - 132 - 82 - 4
OWK F15 - 811 - 43 - 11
Rodenburg F16 - 613 - 05 - 8