Veldcompetitie 2010 - 2011

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 2e klasse A
Asko 1De Pein 1HHV 1Kinea 1Leeuwarden 1OWK 1Ritola 1Vitesse 1
Asko 121 - 1024 - 1016 - 1023 - 1021 - 1916 - 1315 - 11
De Pein 111 - 1413 - 1220 - 1511 - 159 - 818 - 2216 - 12
HHV 119 - 1510 - 1217 - 1214 - 1120 - 1315 - 721 - 15
Kinea 110 - 1714 - 2112 - 189 - 116 - 1514 - 2210 - 11
Leeuwarden 110 - 2114 - 1014 - 1210 - 1010 - 1111 - 1512 - 13
OWK 114 - 1812 - 917 - 1610 - 1016 - 1313 - 510 - 7
Ritola 117 - 1616 - 1119 - 1417 - 1014 - 714 - 1416 - 14
Vitesse 113 - 1314 - 1515 - 1319 - 148 - 88 - 1410 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserveklasse 3P
De Pein 2Heerenveen 4Kinea 2OWK 2Ritola 4Rodenburg 3SIOS 3VDW-OLS 4
De Pein 210 - 821 - 49 - 319 - 517 - 713 - 1311 - 11
Heerenveen 412 - 156 - 107 - 914 - 512 - 1211 - 1715 - 12
Kinea 213 - 1311 - 136 - 511 - 817 - 58 - 1214 - 8
OWK 210 - 135 - 139 - 313 - 510 - 410 - 144 - 8
Ritola 410 - 173 - 1110 - 1620 - 126 - 87 - 149 - 8
Rodenburg 39 - 167 - 1010 - 119 - 811 - 127 - 309 - 11
SIOS 324 - 1316 - 716 - 816 - 925 - 421 - 712 - 8
VDW-OLS 411 - 106 - 1310 - 1412 - 1014 - 817 - 813 - 23
KNKV Reserveklasse 5B
Asko 4DOS'46 7Drachten 6LDODK 6OWK 3VKC 3Wez Handich 4Wez Warber 3
Asko 47 - 135 - 208 - 713 - 1812 - 32 - 910 - 3
DOS'46 / Engeldot 79 - 1010 - 1711 - 124 - 1710 - 1113 - 85 - 6
Drachten / van der Wiel 628 - 314 - 822 - 813 - 1118 - 716 - 1127 - 10
LDODK 612 - 1215 - 717 - 1913 - 87 - 912 - 1117 - 5
OWK 312 - 1013 - 420 - 2211 - 1216 - 66 - 118 - 5
VKC / AROB antennebouw 313 - 1115 - 910 - 1410 - 2611 - 55 - 1113 - 7
Wez Handich 413 - 59 - 97 - 2111 - 1512 - 1015 - 820 - 6
Wez Warber / Wez Fluch 36 - 134 - 1118 - 46 - 140 - 134 - 174 - 13
Noord Reserveklasse 6G (najaar)
Halen 2OWK 4Vitesse 5Wees Kwiek 1
Halen 214 - 711 - 7
OWK 45 - 103 - 5
Vitesse 54 - 10
Wees Kwiek 110 - 711 - 28 - 5
Noord Reserveklasse 6G (voorjaar)
De Pein 3Kinea 3LDODK 8OWK 4
De Pein 35 - 315 - 1211 - 4
Kinea 37 - 144 - 910 - 3
LDODK 811 - 918 - 610 - 7
OWK 47 - 33 - 87 - 16
Noord B-aspiranten 3e klasse B (najaar)
Frigro B1Joure B2Marfûgels B2OWK B1Pallas '08 B1TDK B1Wez Handich B1
Frigro B18 - 28 - 129 - 6
Joure B28 - 88 - 54 - 14
Marfûgels / Stânfries B21 - 132 - 30 - 6
OWK B110 - 310 - 19 - 8
Pallas '08 B117 - 17 - 155 - 4
TDK B14 - 96 - 03 - 6
Wez Handich B111 - 47 - 87 - 3
Noord B-aspiranten 5e klasse B (najaar)
DWA B3Korwi B1OWK B2Rodenburg B2ROG B1WSS B2Zunobri B1
DWA / Argo B31 - 75 - 84 - 10
Korwi B14 - 513 - 316 - 1
OWK B24 - 116 - 47 - 5
Rodenburg B218 - 28 - 34 - 3
ROG B14 - 04 - 06 - 1
WSS B23 - 710 - 55 - 6
Zunobri B18 - 02 - 35 - 7
Noord B-aspiranten 3e klasse A (voorjaar)
De Pein B1Frigro B1OWK B1VZK B1
De Pein B13 - 87 - 710 - 12
Frigro B112 - 63 - 136 - 7
OWK B18 - 510 - 78 - 7
VZK B110 - 211 - 72 - 5
Noord B-aspiranten 5e klasse A (voorjaar)
NKC B1Oerterp B1OWK B2Rodenburg B2
NKC B13 - 18 - 53 - 7
Oerterp B14 - 66 - 11 - 2
OWK B25 - 38 - 44 - 7
Rodenburg B25 - 06 - 410 - 0
Noord D-pupillen 3e klasse D (najaar)
EKC 2000 D3Halen D1OWK D1Spes D1Stadskanaal '74 D2VDW-OLS D2Vitesse D2
EKC 2000 D37 - 22 - 73 - 3
Halen D11 - 82 - 60 - 7
OWK D121 - 08 - 514 - 2
Spes D17 - 43 - 411 - 2
Stadskanaal '74 D28 - 64 - 310 - 3
VDW-OLS D25 - 22 - 43 - 3
Vitesse D29 - 60 - 132 - 6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord D-pupillen 4tal 1e klasse B (najaar)
Boelenslaan D2De Lauwers D1DFD D2Invicta D2OWK D2Wees Kwiek D2Quick D2
Boelenslaan D27 - 41 - 127 - 4
De Lauwers D11 - 33 - 114 - 3
DFD D24 - 12 - 621 - 2
Invicta D22 - 40 - 1710 - 1
OWK D27 - 62 - 315 - 0
Wees Kwiek D23 - 83 - 121 - 21
Quick D21 - 72 - 93 - 5
Noord D-pupillen 3e klasse K (voorjaar)
DWA D1Harkema D1OWK D1Rodenburg D1
DWA D12 - 70 - 213 - 10
Harkema D19 - 14 - 95 - 5
OWK D117 - 113 - 413 - 8
Rodenburg D18 - 212 - 74 - 9
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse G (voorjaar)
Frigro E1Kinea E1Lintjo E1Noordenveld E1Oerterp E1OWK E1Wordt Kwiek E1
Frigro E12 - 712 - 54 - 0
Kinea E14 - 13 - 24 - 3
Lintjo E13 - 13 - 21 - 9
Noordenveld E10 - 42 - 41 - 6
Oerterp E10 - 44 - 18 - 1
OWK E13 - 23 - 36 - 1
Wordt Kwiek E12 - 71 - 44 - 4
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse A (najaar)
Argo E1NKC E2OWK E1Rodenburg E1ROG E1Sparta E2Zunobri E2
Argo E12 - 13 - 44 - 0
NKC E25 - 13 - 010 - 3
OWK E11 - 12 - 44 - 2
Rodenburg E12 - 51 - 11 - 4
ROG E13 - 28 - 01 - 2
Sparta E20 - 100 - 91 - 12
Zunobri E28 - 16 - 66 - 5
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse J (najaar)
Hoogkerk F2NKC F1Noordenveld F1OKO F1OWK F1ROG F1
Hoogkerk F27 - 10 - 20 - 2
NKC F14 - 00 - 61 - 5
Noordenveld F10 - 60 - 0
OKO / Bies F13 - 17 - 0
OWK F110 - 17 - 1
ROG F19 - 02 - 11 - 5
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse J (voorjaar)
Asko F1Nic. F2OWK F1ROG F1SDO F1VDW-OLS F2Vitesse F1
Asko F11 - 22 - 123 - 6
Nic. / Alfa-college F21 - 41 - 27 - 0
OWK F14 - 23 - 35 - 4
ROG F14 - 012 - 19 - 2
SDO F14 - 34 - 08 - 4
VDW-OLS F20 - 40 - 11 - 7
Vitesse F14 - 22 - 53 - 4