Veldcompetitie 2009 - 2010

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3e klasse A
DWA 1Goorecht 1Invicta 1OKO 1OWK 1VKC 1WSS 1Wez Handich 1
DWA / Argo 17 - 1412 - 2115 - 159 - 1913 - 1714 - 177 - 12
Goorecht / Proline 111 - 1113 - 209 - 97 - 139 - 910 - 95 - 14
Invicta 123 - 712 - 919 - 1713 - 1322 - 719 - 99 - 14
OKO / Bies 118 - 1311 - 1411 - 179 - 257 - 813 - 76 - 12
OWK 111 - 1316 - 710 - 513 - 710 - 617 - 1017 - 13
VKC 119 - 812 - 210 - 1413 - 128 - 118 - 88 - 8
WSS 110 - 811 - 106 - 1511 - 510 - 1217 - 138 - 17
Wez Handich 122 - 1711 - 614 - 1610 - 1310 - 1410 - 914 - 15

Antilopen Banner
KNKV Reserveklasse 3A
Goorecht 2Invicta 2OKO 2OWK 2SIOS 4VKC 2WSS 2Wez Handich 2
Goorecht / Proline 211 - 109 - 1311 - 147 - 810 - 178 - 1410 - 18
Invicta 214 - 1114 - 99 - 418 - 46 - 413 - 94 - 10
OKO / Bies 29 - 106 - 1412 - 1011 - 1212 - 88 - 129 - 18
OWK 214 - 95 - 64 - 615 - 1310 - 1310 - 165 - 8
SIOS 413 - 95 - 1813 - 2213 - 1111 - 127 - 156 - 19
VKC 219 - 114 - 168 - 712 - 1217 - 1011 - 1810 - 7
WSS 27 - 716 - 910 - 77 - 109 - 67 - 612 - 8
Wez Handich 29 - 913 - 1711 - 89 - 920 - 78 - 39 - 9
Noord Reserveklasse 5K (najaar)
Club Brothers 3Goorecht 4Korwi 3Nic. 8OKO 3OWK 3VDW-OLS 6Wees Kwiek 1
Club Brothers 38 - 77 - 96 - 146 - 5
Goorecht / Proline 48 - 1213 - 611 - 16
Korwi 310 - 811 - 1012 - 77 - 5
Nic. / Alfa-college 82 - 114 - 89 - 9
OKO / Bies 310 - 717 - 615 - 716 - 6
OWK 38 - 58 - 12
VDW-OLS 68 - 97 - 54 - 10
Wees Kwiek 18 - 77 - 710 - 47 - 8
Noord Reserveklasse 5R (voorjaar)
Stânfries 6Olympia 4OWK 3Wez Fluch 5
Stânfries / Marfûgels 69 - 716 - 48 - 7
Olympia 48 - 516 - 38 - 5
OWK 34 - 105 - 169 - 16
Wez Fluch / Wez Warber 59 - 176 - 1510 - 4
Noord A-junioren 5e klasse B (najaar)
De Pein A2Dio A1OWK A1VKC A2
De Pein A23 - 814 - 39 - 8
Dio A17 - 313 - 27 - 2
OWK A110 - 103 - 167 - 6
VKC A23 - 113 - 169 - 6
Noord B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
Asko B2Drachten B2Nic. B2NKC B1OWK B1Sparta B1Zunobri B1
Asko B22 - 68 - 13
Drachten / van der Wiel B29 - 107 - 59 - 5
Nic. / Alfa-college B21 - 144 - 59 - 13
NKC B16 - 022 - 212 - 6
OWK B16 - 510 - 12 - 9
Sparta B17 - 109 - 411 - 6
Zunobri B15 - 57 - 151 - 6
Noord B-aspiranten 2e klasse E (voorjaar)
Asko B2Nic. B2OWK B1Rodenburg B1
Asko B29 - 318 - 2
Nic. / Alfa-college B23 - 82 - 113 - 10
OWK B111 - 1113 - 46 - 4
Rodenburg B13 - 1413 - 43 - 8
Noord C-aspiranten 4e klasse B (najaar)
Asko C4Hoogkerk C4NKC C2Noordenveld C2OWK C1Wees Kwiek C1Zunobri C1
Asko C43 - 68 - 217 - 1
Hoogkerk C49 - 44 - 01 - 2
NKC C21 - 13 - 44 - 2
Noordenveld C23 - 59 - 15 - 4
OWK C15 - 59 - 03 - 0
Wees Kwiek C13 - 13 - 65 - 0
Zunobri C11 - 80 - 61 - 12
Noord C-aspiranten 4e klasse L (voorjaar)
Argo C1Hoogkerk C4OWK C1WSS C2
Argo C16 - 51 - 65 - 1
Hoogkerk C47 - 33 - 15 - 4
OWK C13 - 69 - 77 - 0
WSS C22 - 53 - 31 - 11
Noord D-pupillen 2e klasse B (najaar)
Drachten D3DTS D1OKO D2OWK D1Rodenburg D2Wez Fluch D2Zunobri D1
Drachten / van der Wiel D34 - 610 - 211 - 0
DTS D16 - 412 - 420 - 0
OKO / Bies D21 - 150 - 91 - 14
OWK D16 - 12 - 83 - 3
Rodenburg D26 - 910 - 21 - 5
Wez Fluch / Wez Warber D20 - 41 - 61 - 14
Zunobri D12 - 55 - 510 - 7
Noord D-pupillen 2e klasse C (voorjaar)
Noordenveld D2OWK D1Rodenburg D2Zunobri D2
Noordenveld D22 - 612 - 65 - 3
OWK D13 - 54 - 44 - 3
Rodenburg D23 - 144 - 55 - 4
Zunobri D24 - 43 - 77 - 4
Noord E-pupillen 4tal 3e klasse K (najaar)
Harkema E2It Fean E2OWK E1Tietjerk E1
Harkema E24 - 01 - 109 - 0
It Fean E21 - 410 - 26 - 0
OWK E10 - 60 - 111 - 0
Tietjerk E10 - 60 - 80 - 6

advertentie Lancyr Deelen
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse I (voorjaar)
Argo E1Asko E4OWK E1Roda '70 E2
Argo E15 - 24 - 013 - 0
Asko E40 - 110 - 22 - 4
OWK E13 - 61 - 211 - 3
Roda '70 E25 - 71 - 08 - 3
Noord F-pupillen 4tal 3e klasse H (voorjaar)
NKC F2OWK F1Sparta F1Zunobri F1
NKC F21 - 100 - 8
OWK F14 - 03 - 50 - 11
Sparta F13 - 44 - 20 - 8
Zunobri F124 - 18 - 016 - 1