Veldcompetitie 2008 - 2009

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3e klasse C
Meko '74 1Moedig Voor 1EKC 2000 1OKO 1OWK 1Kinea 1Wez Handich 1VKC 1
Meko '74 111 - 119 - 1212 - 156 - 146 - 1010 - 1511 - 19
Moedig Voorwaarts 114 - 158 - 127 - 114 - 128 - 136 - 1112 - 22
EKC 2000 117 - 1217 - 107 - 612 - 125 - 88 - 107 - 9
OKO / Bies 118 - 317 - 516 - 1617 - 1613 - 1711 - 159 - 10
OWK 121 - 514 - 913 - 1113 - 188 - 149 - 1313 - 8
Kinea 120 - 816 - 813 - 57 - 815 - 89 - 811 - 8
Wez Handich 118 - 817 - 610 - 1110 - 1213 - 177 - 1113 - 11
VKC 119 - 1010 - 511 - 916 - 1215 - 1614 - 127 - 7

Korfbal Deals
Noord Reserveklasse 3D
Nic. 7DOS '46 5OWK 2Rodenburg 4SIOS 3Goorecht 2Wez Handich 3Ritola 2
Nic. / Alfa-college 78 - 1318 - 1216 - 1311 - 911 - 718 - 1413 - 11
DOS '46 519 - 1115 - 712 - 729 - 1117 - 727 - 917 - 10
OWK 210 - 910 - 146 - 710 - 1013 - 1010 - 913 - 9
Rodenburg 412 - 1413 - 205 - 1514 - 812 - 1211 - 510 - 12
SIOS 314 - 126 - 166 - 811 - 914 - 615 - 1016 - 15
Goorecht / Proline 210 - 1611 - 2610 - 128 - 1313 - 1014 - 107 - 23
Wez Handich 36 - 810 - 1512 - 1010 - 78 - 813 - 98 - 12
Ritola 212 - 613 - 158 - 1219 - 922 - 915 - 1110 - 5
Noord Reserveklasse 5O (najaar)
Sparta 4Noordenveld 5Wees Kwiek 2OWK 3
Sparta 47 - 710 - 1210 - 10
Noordenveld 57 - 78 - 48 - 11
Wees Kwiek 28 - 143 - 137 - 11
OWK 314 - 35 - 37 - 4
Noord Reserveklasse 5K (voorjaar)
Dow 2NKC 2OKO 3OWK 3
Dow 214 - 913 - 717 - 5
NKC 210 - 1612 - 118 - 2
OKO / Bies 38 - 1016 - 610 - 7
OWK 34 - 224 - 87 - 11
Noord B-aspiranten 3e klasse L (najaar)
OWK B1Rodenburg B2Drachten B3VKC B1
OWK B13 - 411 - 05 - 6
Rodenburg B27 - 710 - 48 - 1
Drachten / van der Wiel B35 - 44 - 93 - 3
VKC B111 - 35 - 211 - 5
Noord B-aspiranten 3e klasse F (voorjaar)
Des B2Noordenveld B2OWK B1Zunobri B2
Des B26 - 61 - 52 - 13
Noordenveld B29 - 34 - 24 - 12
OWK B15 - 38 - 613 - 4
Zunobri B212 - 25 - 512 - 9
Noord C-aspiranten 2e klasse J (najaar)
OWK C1Rodenburg C2Flamingo's C1Harkema C2
OWK C116 - 17 - 58 - 0
Rodenburg C22 - 41 - 65 - 1
Flamingo's C13 - 57 - 013 - 3
Harkema C20 - 113 - 41 - 5
Noord C-aspiranten 3e klasse K (najaar)
Nic. C3Noordenveld C1OWK C2Sparta C2
Nic. / Alfa-college C35 - 26 - 012 - 0
Noordenveld C14 - 49 - 04 - 2
OWK C22 - 42 - 72 - 0
Sparta C20 - 93 - 58 - 0
Noord C-aspiranten 2e klasse A (voorjaar)
Drachten C1DWA C1NKC C1OWK C1
Drachten / van der Wiel C14 - 36 - 102 - 3
DWA C15 - 73 - 95 - 9
NKC C18 - 320 - 110 - 5
OWK C12 - 16 - 04 - 3
Noord C-aspiranten 4e klasse I (voorjaar)
DTS C1It Fean C1OWK C2Sparta C2
DTS C17 - 08 - 31 - 2
It Fean C12 - 34 - 54 - 4
OWK C20 - 23 - 52 - 12
Sparta C213 - 04 - 26 - 4
Noord E-pupillen 8tal 2e klasse K (najaar)
Donkerbroek E1Rodenburg E1OWK E1Boelenslaan E2VKC E1Oerterp E1Dio E1
Donkerbroek E10 - 72 - 01 - 1
Rodenburg E16 - 016 - 00 - 3
OWK E16 - 010 - 01 - 4
Boelenslaan E20 - 91 - 00 - 15
VKC E10 - 00 - 70 - 6
Oerterp E10 - 31 - 11
Dio E19 - 04 - 36 - 0
Noord E-pupillen 8tal 2e klasse G (voorjaar)
It Fean E2OKO E1OWK E1Sparta E1
It Fean E20 - 102 - 100 - 5
OKO / Bies E119 - 05 - 56 - 0
OWK E112 - 36 - 62 - 1
Sparta E12 - 00 - 91 - 5

Team TV
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse M (najaar)
OKO F1NKC F2OWK F1Noordenveld F1
OKO / Bies F16 - 01 - 212 - 0
NKC F20 - 60 - 22 - 0
OWK F10 - 16 - 07 - 0
Noordenveld F11 - 30 - 30 - 2
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse H (voorjaar)
NKC F2Noordenveld F1OWK F1Sparta F1
NKC F20 - 10 - 21 - 12
Noordenveld F11 - 11 - 51 - 1
OWK F115 - 07 - 02 - 8
Sparta F10 - 10 - 20 - 8