Zaalcompetitie 2007 - 2008

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3E klasse C
Goorecht 1OWK 1OKO 1Des 1KIOS 1ODA 1Sportclub 1VKC 1
Goorecht / Proline 17 - 1010 - 147 - 95 - 712 - 1210 - 1212 - 17
OWK 115 - 919 - 2019 - 1210 - 814 - 99 - 814 - 14
OKO / Bies 113 - 58 - 1616 - 917 - 1416 - 916 - 916 - 17
Des 119 - 159 - 1210 - 911 - 1416 - 1513 - 811 - 16
KIOS 110 - 919 - 1715 - 1315 - 1120 - 1019 - 1517 - 18
ODA 111 - 2010 - 2014 - 910 - 195 - 2910 - 1513 - 20
Sportclub 122 - 157 - 1616 - 139 - 1212 - 1913 - 189 - 19
VKC 114 - 1513 - 1512 - 1313 - 1214 - 1821 - 1118 - 8

Antilopen Banner
Noord Reserve 3e klasse D
Goorecht 2Nic. 7OWK 2OKO 2Flamingo's 3Friso 2KIOS 2Rog 4
Goorecht / Proline 214 - 1312 - 99 - 1511 - 1313 - 913 - 1014 - 9
Nic. / Alfa-college 714 - 1314 - 617 - 710 - 1116 - 1110 - 611 - 9
OWK 28 - 914 - 913 - 1718 - 1418 - 1112 - 1014 - 13
OKO / Bies 210 - 815 - 1315 - 719 - 910 - 610 - 1120 - 9
Flamingo's 311 - 1114 - 1513 - 811 - 188 - 148 - 1214 - 7
Friso 23 - 1413 - 1810 - 49 - 914 - 98 - 713 - 14
KIOS 215 - 1010 - 1410 - 1311 - 1415 - 2211 - 1017 - 11
Rog / Oris 414 - 169 - 1812 - 1011 - 178 - 77 - 129 - 8
Noord Reserve 6e klasse H
Goorecht 6OWK 3Sparta 5VDW-OLS 7Korulos 2Ruinen 1Vitesse 5VKC 4
Goorecht / Proline 612 - 105 - 108 - 620 - 165 - 713 - 1411 - 26
OWK 311 - 76 - 810 - 712 - 129 - 1021 - 78 - 18
Sparta 56 - 37 - 810 - 715 - 226 - 815 - 103 - 16
VDW-OLS 78 - 74 - 1010 - 103 - 106 - 167 - 119 - 9
Korulos 216 - 918 - 1016 - 916 - 1111 - 11
Ruinen 111 - 613 - 812 - 315 - 310 - 1012 - 713 - 12
Vitesse 56 - 127 - 618 - 104 - 88 - 174 - 1212 - 9
VKC 415 - 611 - 819 - 1011 - 412 - 176 - 615 - 7
Noord B-aspiranten 4e klasse E
OWK B1MN en W B1Ny Libben B2Olympia B2Tietjerk B2VKC B1Wez Fluch B1WIK '34 BM1
OWK B14 - 106 - 34 - 510 - 14 - 69 - 29 - 6
MN en W B112 - 313 - 73 - 75 - 58 - 39 - 514 - 3
Ny Libben B25 - 13 - 123 - 16 - 27 - 53 - 48 - 4
Olympia B25 - 72 - 54 - 22 - 15 - 45 - 47 - 0
Tietjerk B29 - 34 - 50 - 55 - 55 - 1112 - 13 - 4
VKC B16 - 714 - 45 - 86 - 54 - 155 - 512 - 3
Wez Fluch B17 - 22 - 133 - 21 - 56 - 510 - 95 - 6
WIK '34 BM16 - 83 - 125 - 52 - 43 - 43 - 85 - 6
Noord C-aspiranten 2e klasse A
Blauw Wit H C2Leeuwarden C1OWK C1Dow C1Joure C1NKC C1Oerterp CM1Wez Handich C1
Blauw Wit Heerenveen C22 - 58 - 77 - 24 - 78 - 95 - 46 - 8
Leeuwarden C16 - 26 - 57 - 67 - 83 - 54 - 35 - 5
OWK C15 - 57 - 86 - 44 - 134 - 72 - 45 - 6
Dow C13 - 103 - 126 - 63 - 203 - 115 - 62 - 10
Joure C111 - 510 - 713 - 417 - 36 - 514 - 16 - 4
NKC C110 - 911 - 55 - 320 - 34 - 1010 - 55 - 5
Oerterp CM18 - 54 - 48 - 21 - 55 - 35 - 34 - 10
Wez Handich C14 - 29 - 127 - 711 - 37 - 56 - 67 - 7
Noord D-pupillen 3e klasse J
OWK D1Sparta D2Argo D1DWA D1Hoogkerk D3Noordenveld d3Rodenburg D1Wees Kwiek D1
OWK D11 - 212 - 86 - 14 - 42 - 14 - 02 - 1
Sparta D25 - 07 - 22 - 32 - 36 - 12 - 41 - 4
Argo D14 - 24 - 810 - 65 - 85 - 73 - 102 - 2
DWA D12 - 52 - 111 - 24 - 810 - 66 - 82 - 5
Hoogkerk D39 - 66 - 36 - 17 - 47 - 56 - 0
Noordenveld d31 - 73 - 31 - 52 - 191 - 93 - 120 - 6
Rodenburg D17 - 97 - 417 - 95 - 26 - 514 - 35 - 2
Wees Kwiek D14 - 12 - 06 - 16 - 34 - 63 - 21 - 4
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse I
Harkema E1OWK E1OKO E2Dow E2Flamingo's E3Invicta E2Oerterp E3
Harkema E114 - 13 - 114 - 06 - 09 - 06 - 2
OWK E12 - 125 - 66 - 03 - 59 - 15 - 1
OKO / Bies E23 - 79 - 19 - 06 - 421 - 06 - 3
Dow E20 - 102 - 81 - 121 - 86 - 21 - 10
Flamingo's E32 - 65 - 74 - 32 - 110 - 06 - 4
Invicta E20 - 110 - 30 - 150 - 50 - 160 - 3
Oerterp E33 - 65 - 54 - 119 - 44 - 13 - 0
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse K
OWK F1LDODK FM5OKO F1DTS F1It Fean F1NKC F1Oerterp F1VKC F1
OWK F12 - 33 - 46 - 42 - 12 - 05 - 07 - 0
LDODK FM52 - 11 - 100 - 12 - 25 - 07 - 05 - 0
OKO / Bies F10 - 03 - 19 - 26 - 12 - 06 - 08 - 0
DTS F14 - 42 - 24 - 76 - 23 - 56 - 08 - 0
It Fean F10 - 31 - 41 - 51 - 62 - 03 - 02 - 1
NKC F11 - 32 - 40 - 41 - 70 - 23 - 20 - 0
Oerterp F10 - 30 - 51 - 30 - 60 - 33 - 00 - 0
VKC F10 - 50 - 60 - 50 - 50 - 24 - 10 - 1