Veldcompetitie 2007 - 2008

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3e klasse D
Goorecht 1KIOS 1ODA 1OWK 1De Parabool 1Roreko 1Wez Handich 1WWMD 1
Goorecht / Proline 111 - 1513 - 816 - 136 - 613 - 129 - 1024 - 6
KIOS 113 - 816 - 711 - 1010 - 1211 - 1110 - 1114 - 6
ODA 15 - 109 - 197 - 146 - 137 - 1311 - 1110 - 9
OWK 114 - 148 - 1411 - 712 - 910 - 512 - 1015 - 5
De Parabool 114 - 109 - 919 - 711 - 1015 - 47 - 1118 - 4
Roreko 17 - 93 - 1510 - 124 - 1412 - 118 - 118 - 4
Wez Handich 15 - 59 - 912 - 1511 - 109 - 1211 - 816 - 5
WWMD 17 - 87 - 1515 - 1412 - 166 - 1313 - 128 - 16

advertentie Lancyr Deelen
Noord Reserveklasse 3D
Nic. 7Rodenburg 4Sparta 3Friso 2Wez Handich 2Goorecht 3OKO 2OWK 2
Nic. / Alfa-college 77 - 1215 - 1313 - 911 - 119 - 1515 - 1111 - 7
Rodenburg 414 - 914 - 718 - 213 - 912 - 1110 - 148 - 4
Sparta 39 - 144 - 1011 - 118 - 1011 - 1811 - 1015 - 13
Friso 24 - 48 - 1310 - 28 - 88 - 135 - 812 - 9
Wez Handich 210 - 109 - 1412 - 87 - 517 - 910 - 178 - 13
Goorecht / Proline 312 - 1110 - 1612 - 115 - 57 - 1414 - 1710 - 12
OKO / Bies 215 - 137 - 1010 - 914 - 48 - 817 - 820 - 7
OWK 28 - 117 - 1514 - 18 - 1210 - 1313 - 813 - 13
Noord Reserveklasse 6F (najaar)
OWK 3Sparta 4Olympia 4OKO 5
OWK 37 - 67 - 1211 - 7
Sparta 49 - 78 - 1414 - 4
Olympia 413 - 911 - 816 - 6
OKO / Bies 57 - 910 - 87 - 12
Noord Reserveklasse 6I (voorjaar)
Nic. 9NKC 2Noordenveld 5Olympia 4OWK 3Sparta 4
Nic. / Alfa-college 913 - 1112 - 59 - 9
NKC 29 - 156 - 9
Noordenveld 510 - 217 - 719 - 7
Olympia 48 - 114 - 56 - 3
OWK 310 - 37 - 13
Sparta 49 - 411 - 7
Noord B-aspiranten 4e klasse A (najaar)
Flamingo's BM2It Fean B2Olympia B2OWK B1Tietjerk B2Veenwouden B1WIK '34 BM1
Flamingo's BM21 - 82 - 74 - 2
It Fean B25 - 38 - 85 - 1
Olympia B24 - 12 - 46 - 1
OWK B13 - 03 - 35 - 5
Tietjerk B28 - 54 - 27 - 2
Veenwouden B13 - 46 - 32 - 6
WIK '34 BM12 - 71 - 70 - 4
Noord B-aspiranten 4e klasse H (voorjaar)
NKC BM2OWK B1Rodenburg B2VKC B1
NKC BM29 - 53 - 617 - 5
OWK B16 - 82 - 410 - 4
Rodenburg B210 - 27 - 14 - 4
VKC B14 - 66 - 38 - 12
Noord C-aspiranten 2e klasse B (najaar)
Drachten C2Nic. C1Oerterp CM1OWK C1
Drachten / van der Wiel C23 - 14 - 15 - 2
Nic. / Alfa-college C14 - 17 - 37 - 0
Oerterp CM10 - 26 - 55 - 4
OWK C15 - 76 - 83 - 3
Noord C-aspiranten 2e klasse C (voorjaar)
Hoogkerk C1Nic. C1NKC C1OWK C1
Hoogkerk C10 - 35 - 93 - 3
Nic. / Alfa-college C13 - 28 - 67 - 5
NKC C15 - 57 - 1
OWK C13 - 34 - 33 - 3
Noord D-pupillen 3e klasse B (najaar)
Noordenveld DM2OWK D1Rodenburg D1Sparta D2VDW-OLS DM3Wees Kwiek D1
Noordenveld DM20 - 23 - 100 - 7
OWK D12 - 01 - 34 - 1
Rodenburg D19 - 16 - 51 - 2
Sparta D27 - 20 - 3
VDW-OLS DM30 - 40 - 9
Wees Kwiek D11 - 47 - 1
Noord D-pupillen 3e klasse B (voorjaar)
It Fean DM1Noordenveld D3Oerterp D1OWK D1Rodenburg D2Sparta D2VKC D1
It Fean DM14 - 15 - 13 - 2
Noordenveld D31 - 70 - 52 - 4
Oerterp D13 - 21 - 52 - 6
OWK D11 - 65 - 41 - 2
Rodenburg D27 - 24 - 33 - 4
Sparta D23 - 33 - 02 - 3
VKC D15 - 55 - 52 - 4
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse E (najaar)
Drachten E4NKC E1OWK E1Harkema EM2
Drachten / van der Wiel E41 - 110 - 40 - 11
NKC E110 - 211 - 04 - 1
OWK E10 - 31 - 10
Harkema EM27 - 04 - 55 - 1
Noord E-pupillen 4tal 2e klasse L (voorjaar)
NKC E2OKO E1OWK E1VKC E2
NKC E23 - 64 - 82 - 7
OKO / Bies E18 - 32 - 14 - 1
OWK E15 - 02 - 11 - 3
VKC E28 - 03 - 313 - 0
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse D (najaar)
DWA F1Hoogkerk F1OKO F1OWK F1Ritola F1Rog F1Zunobri F1
DWA F11 - 71 - 40 - 9
Hoogkerk F17 - 10 - 11 - 1
OKO / Bies F13 - 12 - 33 - 5
OWK F13 - 01 - 30 - 4
Ritola F14 - 22 - 31 - 7
Rog / Oris F18 - 23 - 01 - 0
Zunobri F112 - 04 - 13 - 1
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse T (voorjaar)
Drachten F2OWK F1Quick '21 F1Wez Handich F1
Drachten / van der Wiel F20 - 312 - 02 - 0
OWK F11 - 07 - 06 - 0
Quick '21 F10 - 100 - 90 - 2
Wez Handich F10 - 00 - 50 - 0
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse ZB (voorjaar)
Boelenslaan F1Drachten F3OWK F2TFS FM1
Boelenslaan F11 - 03 - 02 - 1
Drachten / van der Wiel F31 - 60 - 10 - 0
OWK F21 - 50 - 01 - 0
TFS FM10 - 00 - 01 - 1