Zaalcompetitie 2006 - 2007

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3E klasse D
Elko 1Goorecht 1EKC 2000 1Club Brothers 1Kinea 1OWK 1Spes 1VKC 1
Elko 120 - 1410 - 1018 - 1814 - 1515 - 1314 - 1512 - 12
Goorecht / Proline 114 - 1113 - 1211 - 712 - 1110 - 1614 - 159 - 8
EKC 2000 113 - 128 - 815 - 109 - 1117 - 1022 - 611 - 9
Club Brothers 114 - 2110 - 1114 - 1910 - 1211 - 1512 - 1010 - 11
Kinea 114 - 914 - 107 - 717 - 915 - 721 - 1713 - 11
OWK 117 - 1612 - 147 - 212 - 611 - 1216 - 1421 - 19
Spes 111 - 1611 - 1014 - 1211 - 811 - 1811 - 1413 - 11
VKC 110 - 1910 - 1718 - 1514 - 1513 - 1117 - 1814 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord Reserve 4e klasse E
OWK 2Moedig Voor 2WSS 3Thrianta 4Spes 2Nic 8Club Brothers 2
OWK 216 - 421 - 514 - 717 - 921 - 1010 - 5
Moedig Voorwaarts 211 - 1812 - 415 - 1311 - 715 - 1013 - 10
WSS 311 - 1711 - 2111 - 129 - 911 - 188 - 15
Thrianta 410 - 2015 - 1315 - 1015 - 1210 - 1115 - 14
Spes 214 - 129 - 1011 - 1014 - 1212 - 119 - 21
Nic / Expertus 86 - 105 - 1512 - 109 - 1118 - 1516 - 15
Club Brothers 211 - 1513 - 1511 - 616 - 1116 - 76 - 12
Noord Reserve 6e klasse J
Sparta 5VKC 5OWK 3OKO 5NKC 2Dio 5
Sparta 57 - 1514 - 97 - 79 - 116 - 10
VKC 515 - 711 - 86 - 115 - 59 - 14
OWK 35 - 411 - 102 - 410 - 612 - 8
OKO / Bies 511 - 109 - 911 - 614 - 1611 - 18
NKC 212 - 88 - 109 - 714 - 1014 - 17
Dio 515 - 99 - 712 - 1012 - 1020 - 4
Noord A-junioren 4e klasse B
OWK AM1Stadskanaal '74 A1Rodenburg A2Wees Kwiek A1DWA AD1Dio A1Des A1
OWK AM17 - 510 - 29 - 34 - 74 - 105 - 11
Stadskanaal '74 A17 - 412 - 100 - 511 - 148 - 96 - 7
Rodenburg A25 - 49 - 86 - 46 - 135 - 119 - 8
Wees Kwiek A11 - 36 - 76 - 64 - 117 - 152 - 11
DWA AD114 - 519 - 214 - 814 - 414 - 1118 - 11
Dio A112 - 417 - 59 - 35 - 59 - 812 - 6
Des A111 - 119 - 413 - 59 - 211 - 123 - 12
Noord C-aspiranten 4e klasse I
Noordenveld C3Wees Kwiek CM1VZK C1Spes C1OKO C1Des CM1OWK C1
Noordenveld C34 - 30 - 114 - 43 - 202 - 63 - 7
Wees Kwiek CM12 - 72 - 82 - 101 - 182 - 52 - 7
VZK C112 - 412 - 23 - 73 - 62 - 72 - 5
Spes C18 - 113 - 23 - 41 - 96 - 35 - 10
OKO / Bies C111 - 119 - 011 - 414 - 37 - 514 - 3
Des CM112 - 28 - 11 - 23 - 43 - 106 - 2
OWK C16 - 79 - 14 - 55 - 30 - 75 - 4
Noord D-pupillen 1e klasse A
EKC 2000 D1OWK D1Stadskanaal '74 D1Thrianta D1VDW-OLS D1Asko D2DWA D1
EKC 2000 D14 - 34 - 182 - 74 - 89 - 06 - 0
OWK D17 - 44 - 83 - 23 - 56 - 610 - 3
Stadskanaal '74 D120 - 313 - 511 - 114 - 017 - 413 - 4
Thrianta D16 - 83 - 1010 - 107 - 47 - 48 - 6
VDW-OLS D13 - 64 - 80 - 135 - 36 - 49 - 7
Asko D26 - 61 - 163 - 225 - 64 - 65 - 7
DWA D16 - 77 - 94 - 136 - 83 - 512 - 3
Noord D-pupillen 3e klasse B
OKO D1OWK D2Ritola D3Rodenburg D2Sparta D2Wees Kwiek D1DWA D2
OKO / Bies D114 - 111 - 214 - 113 - 310 - 219 - 0
OWK D20 - 137 - 25 - 27 - 25 - 95 - 1
Ritola D34 - 94 - 23 - 83 - 15 - 113 - 4
Rodenburg D20 - 113 - 25 - 42 - 11 - 23 - 5
Sparta D20 - 110 - 100 - 31 - 60 - 41 - 3
Wees Kwiek D11 - 51 - 53 - 13 - 11 - 33 - 4
DWA D21 - 221 - 43 - 54 - 54 - 11 - 2
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse K
NKC F1OWK F1Noordenveld F1OKO F1Oerterp F1Rodenburg F1ODA F1
NKC F15 - 29 - 410 - 08 - 19 - 112 - 2
OWK F10 - 73 - 14 - 12 - 04 - 10 - 6
Noordenveld F11 - 71 - 17 - 39 - 03 - 42 - 6
OKO / Bies F10 - 90 - 50 - 42 - 11 - 53 - 9
Oerterp F14 - 40 - 01 - 72 - 04 - 11 - 10
Rodenburg F10 - 53 - 34 - 23 - 43 - 5
ODA F12 - 54 - 05 - 97 - 011 - 03 - 4