Veldcompetitie 2006 - 2007

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van OWK, Oostwold

KNKV 3E klasse B
DTS 1ODA 1OKO 1OWK 1Spes 1Stadskanaal '74 1Vefo 1WWMD 1
DTS 121 - 1412 - 1218 - 1112 - 622 - 1420 - 1116 - 9
ODA 19 - 196 - 128 - 1314 - 147 - 816 - 1411 - 18
OKO / Bies 110 - 1111 - 914 - 1014 - 1013 - 1311 - 86 - 13
OWK 114 - 1518 - 1613 - 126 - 511 - 1321 - 1010 - 11
Spes 18 - 1612 - 1312 - 1111 - 1111 - 1012 - 1111 - 8
Stadskanaal '74 110 - 2016 - 1311 - 1114 - 1216 - 1512 - 109 - 13
Vefo 19 - 1810 - 1513 - 168 - 127 - 1512 - 1915 - 10
WWMD 19 - 913 - 814 - 914 - 1216 - 815 - 1113 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Noord Reserveklasse 4B
OWK 2ODA 2Vefo 2WWMD 2WSS 3Asko 5VDW-OLS 6
OWK 215 - 611 - 49 - 914 - 914 - 810 - 5
ODA 27 - 197 - 75 - 1711 - 98 - 610 - 8
Vefo 28 - 813 - 49 - 813 - 1113 - 1018 - 4
WWMD 27 - 1011 - 58 - 813 - 1011 - 710 - 7
WSS 39 - 2420 - 113 - 1114 - 911 - 96 - 5
Asko 511 - 2510 - 98 - 134 - 1111 - 107 - 7
VDW-OLS 67 - 147 - 54 - 83 - 73 - 136 - 3
Noord Reserveklasse 6F (voorjaar)
VDW-OLS 7Sparta 5OWK 3Rietvogels 1
VDW-OLS 75 - 911 - 22 - 10
Sparta 57 - 127 - 64 - 6
OWK 311 - 912 - 36 - 9
Rietvogels 118 - 99 - 715 - 7
Noord Reserveklasse 6H (najaar)
Rietvogels 1NKC 2OWK 3Sparta 5OKO 5Dio 5Noordenveld 5
Rietvogels 116 - 811 - 512 - 11
NKC 24 - 813 - 57 - 17
OWK 38 - 94 - 76 - 11
Sparta 56 - 79 - 714 - 5
OKO / Bies 516 - 27 - 711 - 20
Dio 55 - 87 - 57 - 13
Noordenveld 57 - 521 - 618 - 8
Noord A-junioren 5e klasse B (najaar)
OKO A1Stadskanaal '74 A1DWA AD1OWK AM1
OKO / Bies A10 - 101 - 183 - 4
Stadskanaal '74 A17 - 19 - 129 - 9
DWA AD125 - 215 - 57 - 0
OWK AM110 - 34 - 52 - 9
Noord A-junioren 5e klasse B (voorjaar)
OWK AD1Des A1Drachten A3Rodenburg A2
OWK AD13 - 105 - 113 - 2
Des A112 - 012 - 77 - 4
Drachten / van der Wiel A33 - 55 - 102 - 4
Rodenburg A25 - 89 - 811 - 10
Noord C-aspiranten 4e klasse N (najaar)
OWK C1Sparta C2Zunobri C2Des CM2
OWK C16 - 36 - 17 - 2
Sparta C24 - 56 - 09 - 3
Zunobri C21 - 60 - 31 - 1
Des CM21 - 90 - 101 - 2
Noord C-aspiranten 4e klasse F (voorjaar)
Halen C1Sparta C2Vitesse C3Noordenveld C2Des CM1OWK C1Dio C1
Halen C17 - 04 - 17 - 6
Sparta C21 - 94 - 72 - 4
Vitesse C31 - 123 - 61 - 1
Noordenveld C23 - 22 - 63 - 0
Des CM14 - 310 - 17 - 0
OWK C117 - 05 - 59 - 1
Dio C113 - 212 - 24 - 4

Antilopen Banner
Noord D-pupillen 1e klasse D (najaar)
OWK D1Hoogkerk D1Rodenburg D1Stadskanaal '74 D1
OWK D14 - 68 - 62 - 2
Hoogkerk D18 - 32 - 23 - 3
Rodenburg D17 - 32 - 46 - 13
Stadskanaal '74 D18 - 69 - 712 - 7
Noord D-pupillen 3e klasse H (najaar)
OWK D2Sparta D2Rodenburg D2Noordenveld DM1
OWK D21 - 02 - 18 - 3
Sparta D21 - 81 - 34 - 5
Rodenburg D26 - 52 - 42 - 6
Noordenveld DM11 - 21 - 25 - 0
Noord D-pupillen 1e klasse A (voorjaar)
Hoogkerk D1Stadskanaal '74 D1Rodenburg D1Ritola D2Asko D2OWK D1DWA D1
Hoogkerk D114 - 313 - 07 - 5
Stadskanaal '74 D110 - 716 - 712 - 1
Rodenburg D14 - 1512 - 817 - 3
Ritola D24 - 83 - 86 - 1
Asko D22 - 154 - 86 - 5
OWK D17 - 95 - 49 - 7
DWA D12 - 190 - 99 - 5
Noord D-pupillen 3e klasse A (voorjaar)
Noordenveld DM1Nic D1Wez Handich D2Des DM2OWK D2Wees Kwiek D1Rodenburg D2
Noordenveld DM14 - 24 - 12 - 2
Nic / Expertus D15 - 26 - 27 - 3
Wez Handich D20 - 51 - 82 - 10
Des DM26 - 62 - 34 - 3
OWK D24 - 45 - 40 - 2
Wees Kwiek D11 - 10 - 24 - 6
Rodenburg D26 - 31 - 21 - 3
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse B (najaar)
OWK F1DWA F1Hoogkerk F1Marfûgels F2Noordenveld F1VZK F1ODA F2
OWK F10 - 00 - 24 - 0
DWA F1 (*)
Hoogkerk F12 - 23 - 0
Marfûgels F23 - 17 - 06 - 0
Noordenveld F12 - 21 - 1
VZK F11 - 23 - 02 - 4
ODA F20 - 31 - 12
Noord F-pupillen 4tal 2e klasse L (voorjaar)
OWK F1Drachten F1NKC F2ODA F2
OWK F11 - 05 - 012 - 1
Drachten / van der Wiel F15 - 06 - 111 - 0
NKC F24 - 81 - 72 - 4
ODA F22 - 66 - 95 - 3