Veldcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van Reeuwijk, Reeuwijk

KNKV 2e klasse F
Fiducia 1Fortissimo 1HKC 1Viking 1Korbis 1Reeuwijk 1Vriendenschaar 1Rapid 1
Fiducia 127 - 1223 - 149 - 1110 - 1916 - 1419 - 2115 - 21
Fortissimo 120 - 2119 - 1313 - 1922 - 2017 - 1914 - 2011 - 19
HKC 111 - 2119 - 1715 - 1914 - 3113 - 2514 - 1714 - 22
Viking 112 - 1718 - 1021 - 1212 - 1513 - 1919 - 1815 - 14
Korbis 120 - 2226 - 1227 - 723 - 1814 - 1817 - 1120 - 18
Reeuwijk 123 - 1322 - 2329 - 714 - 916 - 1725 - 1417 - 17
Vriendenschaar 114 - 1923 - 1023 - 1413 - 1614 - 2214 - 1914 - 23
Rapid 126 - 1523 - 1028 - 1416 - 1516 - 1718 - 1618 - 17

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J
Fiducia 2HKC 2Tempo 4Korbis 2Reeuwijk 2Vriendenschaar 2Velocitas 2Rapid 2
Fiducia 214 - 1214 - 2415 - 1422 - 2421 - 1323 - 2116 - 22
HKC 29 - 1416 - 1115 - 1713 - 2017 - 1817 - 2612 - 16
Tempo 410 - 1818 - 1214 - 1918 - 1918 - 1415 - 1921 - 16
Korbis 220 - 1921 - 1121 - 1014 - 1315 - 1715 - 207 - 13
Reeuwijk 220 - 1522 - 817 - 1913 - 1211 - 919 - 2115 - 17
Vriendenschaar 216 - 1813 - 722 - 2215 - 1315 - 1214 - 1313 - 21
Velocitas 211 - 1627 - 927 - 1115 - 1015 - 917 - 1716 - 17
Rapid 219 - 1319 - 1119 - 1518 - 1915 - 616 - 1215 - 14
KNKV Reserve 4e klasse L
Madjoe 3VEO 5Pernix 5Reeuwijk 3Crescendo 4KZ Danaiden 6Velocitas 5Rapid 4
Madjoe 312 - 1530 - 510 - 712 - 1422 - 712 - 7
VEO 515 - 1013 - 1014 - 914 - 1717 - 716 - 814 - 14
Pernix 56 - 89 - 3019 - 1016 - 99 - 14
Reeuwijk 320 - 159 - 2010 - 1313 - 2214 - 1516 - 1613 - 16
Crescendo 418 - 1619 - 1022 - 16
KZ Danaiden 611 - 1513 - 1212 - 918 - 1114 - 1312 - 616 - 12
Velocitas 58 - 167 - 2412 - 99 - 1115 - 1211 - 189 - 4
Rapid 417 - 1812 - 1616 - 138 - 812 - 1416 - 9
Midweek poule 036 (najaar)
Fiducia MW1Reeuwijk MW1Thor MW1Gemini MW1
Fiducia MW17 - 1110 - 811 - 7
Reeuwijk MW111 - 1314 - 1216 - 7
Thor MW17 - 68 - 812 - 7
Gemini MW112 - 228 - 126 - 14
Midweek poule 034 (voorjaar)
Reeuwijk MW1HKC MW1Victum | War Child MW1Thor MW1
Reeuwijk MW116 - 816 - 1112 - 8
HKC MW110 - 1611 - 78 - 10
Victum | War Child MW111 - 137 - 623 - 16
Thor MW17 - 1310 - 710 - 10
A-junioren 2e klasse F
DVO | Accountor A3Fortissimo A1Reehorst '45 A1SKF A2Woudenberg A2Reeuwijk A1Telstar A1Huizen A1
DVO | Accountor A318 - 1315 - 2023 - 1823 - 713 - 712 - 2313 - 12
Fortissimo A114 - 2310 - 1713 - 1417 - 1012 - 1610 - 1315 - 10
Reehorst '45 A110 - 1214 - 1714 - 1322 - 716 - 1111 - 1610 - 13
SKF A222 - 1616 - 1518 - 2126 - 1315 - 1514 - 1518 - 14
Woudenberg A214 - 2012 - 285 - 165 - 259 - 179 - 2915 - 15
Reeuwijk A114 - 1516 - 1020 - 1220 - 1727 - 78 - 1513 - 12
Telstar A120 - 1122 - 1513 - 930 - 1424 - 724 - 1626 - 14
Huizen A113 - 66 - 917 - 1716 - 1122 - 89 - 2120 - 24
Breedtekorfbal Junioren poule 081 (najaar)
Gemini A2IJsselvogels A3Reeuwijk A2Vriendenschaar A2
Gemini A25 - 1514 - 83 - 12
IJsselvogels A35 - 95 - 56 - 12
Reeuwijk A212 - 713 - 68 - 22
Vriendenschaar A214 - 68 - 85 - 4

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Junioren poule 064 (voorjaar)
RWA A2DeetosSnel A5Reeuwijk A2OZC A2
RWA A210 - 1218 - 1214 - 13
DeetosSnel A514 - 1115 - 1310 - 9
Reeuwijk A214 - 109 - 1716 - 16
OZC A211 - 812 - 412 - 11
ZuidWest - Beker A-junioren
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
WION B1OZC B1Reeuwijk B1Oranje Zwart | De Hoekse B1
WION B115 - 516 - 1115 - 4
OZC B16 - 128 - 1411 - 9
Reeuwijk B111 - 1813 - 57 - 6
Oranje Zwart | De Hoekse B17 - 1014 - 36 - 6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (voorjaar)
Reeuwijk B1OZC B1Oranje Wit B3Triade B1
Reeuwijk B16 - 118 - 1115 - 3
OZC B110 - 1717 - 911 - 7
Oranje Wit B312 - 148 - 810 - 6
Triade B19 - 138 - 116 - 11
ZuidWest - Beker B-aspiranten
Het aantal ploegen in deze klasse is te groot om een kruistabel te maken.
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 049 (najaar)
KOAG C3Nieuwerkerk C2Reeuwijk C1KCC | SO natural C3
KOAG C34 - 83 - 74 - 6
Nieuwerkerk C27 - 26 - 57 - 3
Reeuwijk C14 - 55 - 75 - 11
KCC | SO natural C37 - 48 - 66 - 6

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 (voorjaar)
Ten Donck C1KCC | SO natural C3Reeuwijk C1Eureka C1
Ten Donck C16 - 48 - 410 - 4
KCC | SO natural C35 - 67 - 86 - 5
Reeuwijk C19 - 68 - 78 - 6
Eureka C12 - 49 - 24 - 14
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (najaar)
OZC D2Gemini D1Phoenix D4Reeuwijk D1
OZC D21 - 81 - 40 - 12
Gemini D110 - 312 - 36 - 4
Phoenix D411 - 00 - 52 - 5
Reeuwijk D110 - 13 - 26 - 3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (voorjaar)
Reeuwijk D1Korbis D4KOAG D4Reflex D2
Reeuwijk D13 - 616 - 49 - 2
Korbis D46 - 213 - 620 - 0
KOAG D47 - 101 - 1210 - 5
Reflex D20 - 110 - 121 - 11
E-pupillen poule 135 (najaar)
Korbis E3Nieuwerkerk E4Reeuwijk E1Vriendenschaar E1
Korbis E35 - 45 - 23 - 16
Nieuwerkerk E42 - 29 - 13 - 9
Reeuwijk E12 - 170 - 124 - 20
Vriendenschaar E16 - 320 - 320 - 1
E-pupillen poule 186 (voorjaar)
Reeuwijk E1Sperwers E3Nieuwerkerk E5IJsselvogels E4
Reeuwijk E17 - 08 - 45 - 17
Sperwers E34 - 94 - 51 - 16
Nieuwerkerk E57 - 44 - 111 - 11
IJsselvogels E415 - 519 - 38 - 1
F-pupillen poule 016 (najaar)
IJsselvogels F1Korbis F1Reeuwijk F1KCR F1
IJsselvogels F11 - 517 - 115 - 11
Korbis F112 - 130 - 110 - 7
Reeuwijk F11 - 213 - 292 - 24
KCR F17 - 43 - 2124 - 4
F-pupillen poule 111 (voorjaar)
IJsselvogels F3Reeuwijk F1Nieuwerkerk F5KCC | SO natural F3
IJsselvogels F319 - 13 - 621 - 1
Reeuwijk F11 - 234 - 123 - 1
Nieuwerkerk F53 - 87 - 211 - 2
KCC | SO natural F32 - 80 - 50 - 4