page2966
Programma van deze week
25 september
20:45 uur Refleks 4 - Valto 5  
29 september
09:00 uur Avanti E3 - Valto E4  
09:00 uur Valto E7 - Excelsior E6  
09:00 uur Valto E2 - Excelsior E2  
09:00 uur Valto F3 - Fortuna / Delta Logistiek F6  
09:00 uur ONDO E7 - Valto E3  
09:30 uur IJsselvogels F1 - Valto F2   Dyonne de Wilde
10:00 uur Valto E1 - Achilles E1  
10:00 uur Valto E6 - ONDO E10  
10:00 uur Dijkvogels B2 - Valto B3  
10:00 uur ODO E5 - Valto E5  
10:15 uur Valto D1 - Fortuna / Delta Logistiek D2  
10:30 uur ODO D2 - Valto D3  
10:30 uur Excelsior F1 - Valto F1  
11:00 uur Valto C2 - Olympia C1  
11:00 uur KZ / Thermo4U C1 - Valto C1   Jan Louw
11:00 uur ONDO D3 - Valto D4  
11:15 uur Valto D5 - Avanti D5  
11:15 uur KVS / Maritiem B1 - Valto B1   Desiree Peters
11:15 uur Maassluis A2 - Valto A2  
11:30 uur Phoenix C3 - Valto C4  
11:30 uur Phoenix A3 - Valto A3  
12:00 uur Valto D2 - DES D1  
12:30 uur Avanti C3 - Valto C3  
12:30 uur Valto 7 - Dijkvogels 4  
page2967
Uitslagen
Er zijn deze week geen wedstrijden gespeeld.
page2968_10024
Stand in de poule van Valto 1
Swift 1330066345(18)
Nieuwerkerk 1330065944(15)
Merwede / Multiplaat 1320143740(-3)
Oranje Wit 1311135556(-1)
HKC 1310224344(-1)
Valto 1310223946(-7)
Vriendenschaar 1301213546(-11)
GKV / Enomics 1300304656(-10)
Programma en Uitslagen van deze week in de poule van Valto 1
za 15:30 uurSwift 1 - Merwede / Multiplaat 1 -
za 15:30 uurGKV / Enomics 1 - Oranje Wit 1 -
za 15:30 uurNieuwerkerk 1 - Vriendenschaar 1 -
za 16:00 uurHKC 1 - Valto 1 -
page2969_23019
Stand in de poule van Valto 4
Weidevogels 4330063926(13)
ONDO 3321054023(17)
KVS / Maritiem 5321053430(4)
Valto 4320145535(20)
ODO 3320144234(8)
Excelsior 4300302845(-17)
Dijkvogels 2300303048(-18)
Achilles 5300302653(-27)
Programma en Uitslagen van deze week in de poule van Valto 4
za 13:00 uurValto 4 - ODO 3 -
za 13:30 uurWeidevogels 4 - KVS / Maritiem 5 -
za 14:00 uurDijkvogels 2 - ONDO 3 -
za 15:50 uurAchilles 5 - Excelsior 4 -
page2970