zaterdag 19 januari 2019 : AW/DTV E1 Blauw-Wit (A) E1
10:00 - 11:15Anna Schingenga
zaterdag 19 januari 2019 : AW/DTV F1 KZ/Thermo4U F1
10:00 - 11:15Sanne Pattiasina
zaterdag 19 januari 2019 : AW/DTV D1 Furore D2
11:00 - 12:15..... (1)
zaterdag 19 januari 2019 : AW/DTV B2 Helios B1
12:00 - 13:15..... (1)
zaterdag 19 januari 2019 : AW/DTV B1 Blauw-Wit (A) B1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
13:00 - 14:15..... (1)
zaterdag 26 januari 2019 : AW/DTV A2 Furore A1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
15:20 - 16:30..... (1)
zondag 27 januari 2019 : AW/DTV 4 BEP 4 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
13:00 - 14:15..... (1)
zaterdag 2 februari 2019 : AW/DTV A2 ZKC 31 A1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
15:10 - 16:20..... (1)
zondag 3 februari 2019 : AW/DTV 4 ZKV (Za) 4 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 9 februari 2019 : AW/DTV F1 Groen Geel F1
10:00 - 11:10Sven Teune
zaterdag 9 februari 2019 : AW/DTV B1 Synergo B1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
11:00 - 12:10..... (1)
zaterdag 9 februari 2019 : AW/DTV C1 Sporting Badhoevedorp C1
12:00 - 13:10..... (1)
zaterdag 9 februari 2019 : AW/DTV D1 Sporting West D3
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 16 februari 2019 : AW/DTV A2 Rohda A1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
15:20 - 16:30..... (1)
zaterdag 9 maart 2019 : AW/DTV E1 DKV Victoria E1
10:00 - 11:10..... (1)
zaterdag 9 maart 2019 : AW/DTV F1 Sporting Badhoevedorp F1
10:00 - 11:10Jesper Smit
zaterdag 9 maart 2019 : AW/DTV B1 Sporting West B1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
11:00 - 12:10..... (1)
zaterdag 9 maart 2019 : AW/DTV B2 KIOS (N) B2
12:00 - 13:10..... (1)
zaterdag 9 maart 2019 : AW/DTV C1 Furore C2
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 9 maart 2019 : AW/DTV D1 Groen Geel D4
14:00 - 15:10..... (1)
zondag 10 maart 2019 : AW/DTV 4 OKV 4 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 16 maart 2019 : AW/DTV E1 EKVA E2
10:00 - 11:10Mathijs Smit
zaterdag 16 maart 2019 : AW/DTV F1 Rapid F1
10:00 - 11:10Sven Teune
zaterdag 16 maart 2019 : AW/DTV B1 KVA B1 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
11:00 - 12:10..... (1)
zaterdag 16 maart 2019 : AW/DTV B2 Rapid B2
12:00 - 13:10Mathijs Smit
zaterdag 16 maart 2019 : AW/DTV C1 OKV C2
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 16 maart 2019 : AW/DTV D1 WWSV D1
14:00 - 15:10..... (1)
zaterdag 23 maart 2019 : AW/DTV A2 BEP A2 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
13:05 - 14:15..... (1)
zondag 24 maart 2019 : AW/DTV 4 Refleks 5 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 30 maart 2019 : AW/DTV E1 Triaz E1
10:00 - 11:10..... (1)
zaterdag 30 maart 2019 : AW/DTV F1 OKV F1
10:00 - 11:10Jesper Smit
zaterdag 30 maart 2019 : AW/DTV B1 KZ/Thermo4U B2 (mogelijk scheidsrechter van buiten)
11:00 - 12:10..... (1)
zaterdag 30 maart 2019 : AW/DTV B2 Aurora B1
12:00 - 13:10..... (1)
zaterdag 30 maart 2019 : AW/DTV C1 KVA C1
13:00 - 14:10..... (1)
zaterdag 30 maart 2019 : AW/DTV D1 OKV D2
14:00 - 15:10..... (1)

klik op een Verenigingswedstrijd fluiten om jezelf in te schrijven.