dinsdag 25 september 2018 : Training Jeugd
18:15 - 21:15Edith de Groot-Wolthuis
vrijdag 28 september 2018 : Training Jeugd
18:15 - 20:00Monique Leider-Creemers
vrijdag 28 september 2018 : Training Senioren
20:00 - 22:00Jet van Dijk
zaterdag 29 september 2018 : wedstrijd D1 - Atlantis D2 en
11:45 - 13:30Quinty Gorter
Stijn Heideveld
zaterdag 29 september 2018 : Wedstrijd C1 - Madjoe C2 en F1. - Roda F1 en A1 - SKF A1
13:30 - 16:00Lucas Scholten
Marie Schoolland
..... (1)
zaterdag 29 september 2018 : Wedstrijd B2 - Atlantis B1
16:00 - 18:00Deborah Beauchampet- Willemse
Kik Liefhebber
dinsdag 2 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 21:15Netty van Rossem
vrijdag 5 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 20:00Monique Leider-Creemers
vrijdag 5 oktober 2018 : training Senioren
20:00 - 22:00Amber Linde
zaterdag 6 oktober 2018 : wedstrijd E1 - Ekva E1 en B2 - SDO B1
12:15 - 14:15Deborah Beauchampet- Willemse
Lizz Bontekoning
zaterdag 6 oktober 2018 : wedstrijd A2 - Sporting West A1
15:30 - 17:30Kess Eva van Wel
Mara de Jong
zondag 7 oktober 2018 : wedstrijd SEN 4 - HKV/Ons Eibernest 5
10:30 - 13:00Cindy Cooper
zondag 7 oktober 2018 : wedstrijd SEN 3 - Fortuna 3
13:00 - 14:30ellen michels
Edith de Groot-Wolthuis
zondag 7 oktober 2018 : wedstrijd SEN2 - NIC 2
14:30 - 17:00Marian Barens-Boek
Netty van Rossem
Anja Pardieck-Kodde
dinsdag 9 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 21:15Jaap Heida
vrijdag 12 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 20:00Monique Leider-Creemers
vrijdag 12 oktober 2018 : training Senioren
20:00 - 22:00Amber Linde
zaterdag 13 oktober 2018 : wedstrijd F1 - EKVA F1 en C1 - DKV Victoria C2
13:15 - 15:00..... (2)
zaterdag 13 oktober 2018 : wedstrijd B1 - Ekva B1
15:00 - 17:00Feije Verhoef
..... (1)
dinsdag 16 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 21:15..... (1)
vrijdag 19 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 20:00Monique Leider-Creemers
vrijdag 19 oktober 2018 : training Senioren
20:00 - 22:00..... (1)
zaterdag 20 oktober 2018 : wedstrijd A2 - Atlantis A1
11:30 - 14:00..... (2)
zaterdag 20 oktober 2018 : wedstrijd A1 - OVVO A1
14:00 - 15:30..... (2)
zaterdag 20 oktober 2018 : Wedstrijd SEN 2 - KVS 2
15:30 - 18:00..... (2)
zondag 21 oktober 2018 : Wedstrijd SEN 4 - Refleks 5
10:30 - 13:00Cindy Cooper
zondag 21 oktober 2018 : wedstrijd SEN 3 - ZKV 2
13:00 - 16:00..... (1)
dinsdag 23 oktober 2018 : training Jeugd
18:15 - 21:15..... (1)
vrijdag 26 oktober 2018 : Training Jeugd
18:15 - 20:00Monique Leider-Creemers
vrijdag 26 oktober 2018 : Training Senioren
20:00 - 22:00..... (1)
zaterdag 27 oktober 2018 : Wedstrijd A2 - Rohda A1
10:30 - 13:00..... (2)
zaterdag 27 oktober 2018 : wedstrijd Sen 4 - KZ Danaiden 5
13:00 - 14:30Kik Liefhebber
..... (1)
zaterdag 27 oktober 2018 : wedstrijd A1 - KZ Thermo 4U A2
14:30 - 16:00Jolanda Faria
..... (1)
zaterdag 27 oktober 2018 : wedstrijd SEN 2 - Groen Geel 2
16:00 - 19:00..... (2)
zondag 28 oktober 2018 : wedstrijd Sen 3 - HKV/Ons Eibernest 3
10:30 - 13:30..... (1)

klik op een Bardienst om jezelf in te schrijven.